Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o rewelacjach "Do Rzeczy"? 

 

To jest już skandal na skalę międzynarodową, który nie może być zamieciony po dywan. Cios w PO. Jeśli i to przejdzie bez echa, jeśli nie pospadają w końcu głowy... przecież ci ludzie powinni siedzieć, i tak w normalnym kraju by było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o rewelacjach "Do Rzeczy"? 

 

To jest już skandal na skalę międzynarodową, który nie może być zamieciony po dywan. Cios w PO. Jeśli i to przejdzie bez echa, jeśli nie pospadają w końcu głowy... przecież ci ludzie powinni siedzieć, i tak w normalnym kraju by było. 

 

A tam pierdolisz. W normalnym kraju by nie siedzieli tylko stali przed plutonem egzekucyjnym. Przeca Kim Dzon Dong Un wykluczył z życia przywódcę jego obronności za to ze złapał popołudniową dżemkę. I popołudniowa dżemka to nie ksywa kurtyzany i bynajmniej nikogo z rodziny ding donga. Po prostu to był chwilowy sen.

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc Schengen ma pewnie na myśli skrót od Europejskiego Obszaru Gospodarczego i już nie ma co wyjaśniać.

To wyjaśnij mi geniuszu ekonomiczny jak zostajemy w EOG wychodząc z Unii - przecież to z automatu oznacza wykluczenie a potem dopiero Unia podpisuje z Tobą umowę dwustronną gdzie płacisz hajs za dostęp do rynku unijnego to raz a dwa jakoś nie zauważyłem aby oni zapraszali kraje biedniejsze od siebie jak np Turcje czy Rosje więc wyjście z Unii oznacza automatycznie wylot z EOG i raczej brak możliwości powrotu do niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjaśnisz to, że Norwegia jest sobie bez problemu w Schengen, a w UE nie?

bo Norwegia to bardzo bogaty kraj 

a my jesteśmy biedakami w porównaniu z taką Norwegią

do tego Norwegia jest mała, my średni

 

oczywiście bycie w Schengen i nie bycie w UE miałoby bardzo wiele plusów ekonomicznych i politycznych

ale mam duże przeczucie, przekonanie że państwa UE dążyłyby do wywalenia Nas z Schengen

 

mamy jeszcze za słabą gospodarkę żeby się z nami liczono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o rewelacjach "Do Rzeczy"? 

 

To jest już skandal na skalę międzynarodową, który nie może być zamieciony po dywan. Cios w PO. Jeśli i to przejdzie bez echa, jeśli nie pospadają w końcu głowy... przecież ci ludzie powinni siedzieć, i tak w normalnym kraju by było. 

 

o tą budkę chodzi? jakieś zaskoczenie? już wcześniej pisałem, że PO współorganizowało te marsze (razem z Ruchem Narodowym) a kto tam lazł ten trąba :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w skrócie

Bronko: "pana kolega z partii J.Gowin podpisał złą ustawe i ja to odkręciłem"

Duda: "przecież Gowin był ministrem sprawiedliwości w PO i Pan to podpisał"

Bronko: "Ale potem naprawiłem!" 

 

facepalm

 

ale poza tym i tak Bronko znacznie powyżej oczekiwań trzeba mu przyznać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.