Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie jest tam zapraszany Duda czy wcześniej Kaczyński tylko Tusk ( chyba nawet dwukrotnie ) i teraz Komorowski.

U Wojewódzkiego byli np. Terlikowski, Kurski, Bosak, Korwin. A Kaczyński i tak by nie przyszedł.

 

Wiadomo, że TVN i obecne TVP nie sympatyzuje z PiSem, ale śmieszne są zarzuty, że zapraszają tylko swoich, albo, że zamykają opozycji usta. Przecież TVP nawet te spiskowe filmy o katastrofie smoleńskiej wyświetliła i to w porze najlepszej oglądalności. W TVN był kiedyś film ,,Trzech kumpli". Ta pipa Ziobro też w zasadzie została wypromowana przez ,,reżimowe" media (a pogrążył się sam, gdy okazało się, że na jego teorie jednak nie ma ,,porażających dowodów").  

 

Dlatego zupełnie nie wiem w czym ,,reżimowe" media są gorsze niż ,,niezależne". Jedne wspierają jedną opcję, inne drugą, ale te pierwsze mimo wszystko są bardziej otwarte na drugą stronę.

 

Ktoś pisał, że np. reżimowe źle przedstawiały poprzednią pierwszą damę. O ile ja pamiętam to po Marii K. najbardziej jechali internauci i ojciec Rydzyk, który nazwał ją czarownicą. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zupełnie nie wiem w czym ,,reżimowe" media są gorsze niż ,,niezależne". Jedne wspierają jedną opcję, inne drugą, ale te pierwsze mimo wszystko są bardziej otwarte na drugą stronę.

Bo jedne są prywatne, drugie publiczne. Ot taka różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżimowe by nie były gdyby przestały ssać pindola platformie w zamian za grube miliony z reklam i ogłoszeń rządowych

No dobra, ale czym się różni ssanie pindola PO od np. ssania pindola PiS? I co są ,,reklamy i ogłoszenia rządowe"?

 

A Grzesiu Braun to kolejny, któremu zamyka się usta, czego najlepszym przykładem jest fakt, że ,,reżimowa" TVP wyświetliła jego film ,,Towarzysz Generał".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale czym się różni ssanie pindola PO od np. ssania pindola PiS? I co są ,,reklamy i ogłoszenia rządowe"?

 

A Grzesiu Braun to kolejny, któremu zamyka się usta, czego najlepszym przykładem jest fakt, że ,,reżimowa" TVP wyświetliła jego film ,,Towarzysz Generał".

http://telewizjarepublika.pl/jak-rzad-dotuje-glowne-media-bulwersujacy-raport,12446.html

http://wpolityce.pl/polityka/172660-zobacz-jak-rzad-tuska-pompuje-publiczne-pieniadze-w-gazete-wyborcza-tvn-i-inne-posluszne-media-szokujacy-raport-sejmowego-zespolu

 

a z tym braunem to o co ci chodzi? że ileś tam lat temu tvp pokazała film dokumentalny, którego braun był współtwórcą, a potem zakopali go w archiwum i zablokowali do niego dostęp chętnym na licencję? no to k**** rzeczywiście artlan, jestem oburzony i jadę osobiście do siedziby tvp, żeby przestali wpieprzać wszędzie tego brauna.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie otrzymałem odpowiedzi czym się różni ssanie pindola PO od ssania pindola PiS. Bo o ile ja tego pierwszego nie pochwalam, to nie rozumiem w czym jest niby jest gorsze od robienia tego drugiego.

 

PO ogłasza się w mediach sobie przychylnych, ale PiS zachowywał się podobnie (np. wyłączność dla TVTrwam na relację z podpisania umowy koalicyjnej z Lepperem i Giertychem). Równie dobrze możesz wyskoczyć z argumentem ,,szwagier posła PO został zatrudniony w Spółce Skarbu Państwa".

 

Z tego co czytam to z tą licencją na DVD chodzi o jakieś problemy prawne (że niby tam użyto fragmentu innego filmu bez zgody jego autorów). Może to tylko pretekst, ale chyba istotne jest to, że film był emitowany. Wyobrażasz sobie podobny film np. o Kaczyńskich czy Ziobrze w mediach ,,niezależnych"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różni się to tym, że tv trwam mówi:,, ssiemy pindola pisowi", a tvn z kutasem tuska w ryju mówi: ,,nie ssiemy pindola platformie"

 

tak w ogóle ja nie napisałem, że tvp zamyka usta braunowi, ale po prostu to, że 5 lat temu wyemitowali dokument, który współtworzył grzesiu, nie znaczy że pół dekady później nie ,,zamykają mu ust" podczas kampanii prezydenckiej. po prostu nie ma związku, nie wynika, non sequitur, błąd logiczny

spierdalam, miłej soboty, ziomki i przyjaciele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawi że ludzie biadolą i biadolą a jak GUS ogłasza świetne wyniki to cisza bo pewnie nie w smak że gospodarka nie wali się jak to niektórzy tutaj wieszczą

Wzrost PKB 3,5 % z I kwartał

I znów jesteśmy w czołówce bo tylko Rumunia ma wyżej

 

 

Tak z ciekawostek za cały pierwszy kwartał mamy 10 mld złotych nadwyżki eksportu nad importem i widać że to już jest jak kula śnieżna

 

A są oszołomy co chcą abyśmy wyszli z Unii - Ech to byłby największy idiotyzm biorąc pod uwagę że 3/4 eksportu kierujemy właśnie tam a jak będzie granica to nas wytną w szybkim tempie

 

 

Powtarzam każdy kto popiera w tej chwili Korwina po prostu chce źle dla Polski i chce chyba abyśmy byli w sojuszu z Rosją

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba mylisz unię z szengen

A co ma Schengen wspólnego ze swobodą handlu skoro ona dotyczy tylko kontroli ludzi? Jak nie jesteś w Unii to Twoje towary przechodzą kontrolę

 

Więc możesz mi wyjaśnić co ja mylę tak konkretnie i jak wg Ciebie Schengen wpływa na wzrost eksportu i brak ceł i brak kolejek na granicy?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma Schengen wspólnego ze swobodą handlu skoro ona dotyczy tylko kontroli ludzi? Jak nie jesteś w Unii to Twoje towary przechodzą kontrolę

 

Więc możesz mi wyjaśnić co ja mylę tak konkretnie i jak wg Ciebie Schengen wpływa na wzrost eksportu i brak ceł i brak kolejek na granicy?

Mówiąc Schengen ma pewnie na myśli skrót od Europejskiego Obszaru Gospodarczego i już nie ma co wyjaśniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.