Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba będzie oglądać przez najbliższe lata tą słodziutką mordkę Dudy - pacynki Jarka.

Lepsza pacynka slużb i podejrzanych układów, za którą trzeba się wstydzić?

 

Duda nie jest głupi, wie że Jarek za 5 lat nie będzie miał prawdopodobnie takiej siły. Urwie się, tak myślę.

Ale wiecie że chłopak który zadawał pytanie że ma niby siostrę i wyjeżdża do Norwegii to tak naprawdę działacz PiSu który nigdzie nie wyjeżdża. I startował nawet z drugiego miejsca do Rady Ursynowa

Ale wiesz, że z dwóch gości zrobiłeś jednego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i gdzie były feministki? Te wszystkie Środy, Szczuki etc? Chyba Pani Ogórek za ładna dla nich :>

 

Nie od dziś wiadomo, że feministki nie są przyjaciółkami kobiet.

 

Z reszta zna/widział ktoś jakąś feministkę, którą chciałby przelecieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie ( pewnie z 5 lat jak nie lepiej) obejrzałem Szkło kontaktowe.Takiego za przeproszeniem gówna to dawno nie widziałem. Gościu zadzwonił z Niemiec i stwierdził,że musiał wyjechać z kraju w 2005 bo rządy PIS-u go do tego zmusiły i jak teraz wygra Duda to Polska upadnie.Co ciekawe było chyba z 5-6 takich rozmów.Aż kusiło mnie by zadzwonić i narobić im bigosu stwierdzając jaki raj zrobiła PO ( podwyższenie podatków,wiek emerytalny itp) W TVP nie wiele lepiej. Miał rację Grzegorz Braun aby dziennikarze gazety wyborczej( gwiazdy śmierci :P) i tvn zostali rozstrzelani za zdradę ojczyzny

 

Ciekawostka: Gazeta wyborcza zgodnie z wyrokiem sądu miała przeprosić Grzegorza Brauna za nazwanie go faszystą a w tym artykule napisali mniej więcej tak: Jako ,że szanujemy wyrok niezawisłego sądu RP to zamieszczamy przeprosiny mimo,że dalej uważamy że jest faszystą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazuje się, że Chwalipięta Vasquez dobrze głosował :]]

 

porównajcie teraz panią Ogórek z KOmorowskim - perła przy wieprzu.

dodatkowo ci, którzy wczoraj pletli, że ona jest marna, a Bronisław cudowny, dziisaj podsumowują "Bronisław to słaby kandydat, fatalny, tragiczny i beznadziejny". Przejrzeli :]

 

postulaty Dudy - 15 % CIT, kwota wolna od podatku,nowe prawo podatkowe... i cisza - wszyscy uważają, że to są pomysły rewelacyjne. ZONK ! - pani Ogórek była pierwsza z tymi pomysłami. ale ofk wg pejsów z mainstreamu : jej postulaty były nędzne, marne, głupie i denne. 

 

w dyskusjach publicystów co i rusz słychać teraz "Może powinniśmy zejśc z liczbą posłów, ale zatrudnić więcej ekspertów, którzy pracowaliby nad prawem wychodzącym z Sejmu, bo jest ona absurdalne" - shit,man... pani Ogórek dokładnie to proponowała. Jako prezydent chciała powołania komisji kodyfikacyjnej przy prezydencie, która na bieżąco monitorowałaby wychodżace z Sejmu buble.

 

20 % Kukiz jest dzisiaj ośmieszany i kompromitowany za swoje JOWy. Nikt tego wcześniej nie wiedział ? on sobie tego wczoraj nie wpisał do programu. ale on też był fajny, "taki szczery i autentyczny", a pani Ogórek "lalka Barbie", bo w końcu za ładna na stanowisko, na którym dotąd mieliśmy jednego męza stanu i 4 kartofle, w tym zdaje się wszystkie pijane w trzy d,.py przez większośc czasu urzędowania, a pani Ogórek wydaje sie, ze głowę ma słabszą od nich. w Polsce owszem, kobieta może kandydować na urzędy, ale musi być piękna jak Suchocka, wymowna jak Waltz, seksowna jak Bochniarz i błyskotliwa jak Grześkowiak.

 

w istocie, post factum pani Ogórek okazuje się kandydatką idealną. cała reszta wygląda przy niej jak banda niewydarzonych kmiotów. 

to jest zart tak?

 

https://www.youtube.com/watch?v=PmrKRjykwDo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza pacynka slużb i podejrzanych układów, za którą trzeba się wstydzić?

 

Duda nie jest głupi, wie że Jarek za 5 lat nie będzie miał prawdopodobnie takiej siły. Urwie się, tak myślę.

Ale wiesz, że z dwóch gości zrobiłeś jednego?

Nie oglądam Matek telewizji więc możliwe - słyszałem w radio więc myślałem że to jedna i ta sama osoba. Co nie zmienia faktu że moim zdaniem strategia Pis podstawiania ludzi aby skompromitować Bronka nie jest sensowna. On i tak to zrobi a tak to oni zaczynają być postrzegani jako brudni gracze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo zadawać pytania. To, że trafił się jeden koleś z PiS, to nie musi być nic dziwnego. Tylko media będą to rozdmuchiwały. 

 

Fakt, trochę dali ciała, jeśli to było zaplanowane na górze, a nie było indywidualną inicjatywą. Z drugiej strony gdyby media punktowały z podobnym zaangażowaniem wpadki Komora, co pompowanie takich akcji ze strony PiS, to być może w drugiej turze oglądalibyśmy Kukiza w miejsce lokatora pałacu.

 

Dziś Bronek i tak może położyć się w miarę spokojnie. Pierwszy dzień w tym tygodniu bez wpadki. No chyba, że czegoś świeżego jeszcze nie wiem. 


Wracając do tych gości - o siostrze mówił jakiś gnojek, a z PiS był inny typ. Wpuszczanie Bronka na taką minę nie jest trudne. Być może PO próbowałby tego samego (może próbują?), ale Duda nie daje się prowokować. I ciężko go wyprowadzić z równowagi. 

 

Komorowskiego skasowałoby pytanie o Pro Civili - gdyby ktoś o tym zagadał, to gwarantuję, że w TV byśmy tego nie zobaczyli. A reakcja prezydenta mogłaby być szokująca nawet dla jego sztabu. 


Kukiz zaproponował, że jego debatę może poprowadzić dziennikarz, ale wskazany przez niego. Byłby numer, gdyby Komor na to poszedł, a na scenie przywitałby go Sumliński :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden dziennikarz ,który spokojnie mógłby poprowadzić tą debatę - Mariusz Max Kolonko.Ale oczywiście Komorowski by się nie zgodził bo to nie reżimowy dziennikarz i sztab nie mógłby się przygotować dostatecznie wcześniej.W sumie i tak dobrze ,że niedzielną poprowadzi Ziemiec z Gawryluk a nie Kraśko i Gugała bo jest choć mała szansa ,że debata nie będzie ustawiona pod Komorowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga Uwaga! Zmiana taktyki u Bredzisława.

"Zgoda i bezpieczeństwo" jest już passe. Teraz mamy : "Prezydent naszej wolności" (hahahaha!]

Od dzisiaj słowem kluczem jest słowo "wolność". Każdy chce wolności, i gej (Legierski] i gówniarz marzący o legalizacji i itp.

Wrogami "wolności" chyba nie muszę tłumaczyć kto jest.

 

Tymochowicza chyba jednak nie zatrudnili, ale pojawili się bardziej utalentowani spece od manipulacji, jak pani Jowita Kacik http://wpolityce.pl/polityka/244449-techniki-manipulacji-czarny-pr-i-zdjecia-z-obroncami-krzyza-jowita-kacik-kim-tak-naprawde-jest-tajemnicza-suflerka-bronislawa-komorowskiego

 

Poza tym ujawnił się (ciekawe za ile pieniędzy można przełknąć fakt zrobienia publicznie takiej lipy] kolejny pożyteczny idiota - artysta Karolak. Brawo! Niech żyje nasz pożal się Boże kandydat i jego jedynie słuszna partia Peło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczającą zachętą do przeczytania jest to, że nikt nawet nie próbuje mówić, że informacje w książce się nieprawdą, nie mówiąc o pozywaniu Sumlińskiego. 

 

Sam w jednym Empiku u mnie już nie dostałem, a w drugim wziąłem przedostatnią. 

 

Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.