Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Co ?

 

Spowolnili go do 20, kazali dukać do tępego ludu tak że ma czas zastanowić się nad każdym słowem i chcesz mi powiedzieć, że on ma jakiś dar ? Wygląda jak 8 latek recytujący wiersz, który łatwiej było mu się nauczyć i wymówić sylabizując. Dobra, może trochę przesadziłem ale Ty również. Jest co najwyżej poprawnym mówcą i rozumiem Twoje wrażenie - na naszej scenie polityczniej niewielu jest charyzmatycznych, dobrych mówców, nawet Kukiełka wygląda na wyjątkowego.

Naturalnie mam na myśli polską scenę polityczną. Lepszych mówców mogę policzyć na palcach jednej ręki.

 

 

Pomnik jasne, niech sobie stanie

Ale pod pałacem? I to Leszka?

Za co?

Mamy Piłsudskiego, wielkich królów i kazdycz nich już niezyje

Mamy w Polsce pomniki: kartofla, UFO, chrząszcza, Misia Uszatka, zwierząt rzeźnych, Reksia, śledzia, Koziołka Matołka oraz Pałac Kultury i Nauki. Nie widzę powodu, dla którego nie miałby w Polsce stanąć pomnik Lecha Kaczyńskiego :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z nich jest bardziej zasłużone, a skoro jest kartofla to Kaczyński powinien się kolejnegp nie domagać ;)

 

 

Osobiście pójdę, nawet z kodowcami jak będzie trzeba, protestować i rpzbic to gówno

 

 

Tak na szybko przejrzałem sobie kilkanaście stron, gdzie wspomnieli o pomnikach, lekko licząc 80% wpisów jest zdecydowanie przeciwna! Mamy demokrację czy pisokracje?

Gdzie zaczyna się a gdzie kończy słuchanie społeczeństwa? Jak wygodnie? Albo raczej kogo wygodnie

Kaczyński powinien się że swoją trauma zgłosić do specjalisty, a nie daje upust swojej chorobie publicznie

 

 

Nie po to ludzie wybierali w październiku PiS!

 

Mało tego

Ten pomnik (jeśli powstanie) będzie początkiem końca pisu i Dudy, mogę się o to założyć

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na szybko przejrzałem sobie kilkanaście stron, gdzie wspomnieli o pomnikach, lekko licząc 80% wpisów jest zdecydowanie przeciwna! Mamy demokrację czy pisokracje?

Gdzie zaczyna się a gdzie kończy słuchanie społeczeństwa? Jak wygodnie? Albo raczej kogo wygodnie

Kaczyński powinien się że swoją trauma zgłosić do specjalisty, a nie daje upust swojej chorobie publicznie

 

 

Proponujesz referendum w sprawie pomnika? W Polsce jest 700 pomników Jana Pawła II. Łącznie pomników jest kilkanaście tysięcy. Pomnik zmarłego w katastrofie lotniczej na służbie prezydenta Polski nie będzie żadną ujma dla nikogo. Reagowanie takimi nerwami na tę mało znaczącą sprawę także wymaga konsultacji lekarskiej. Nie ma tu żadnego powodu do nerwów. 

 

Mi jest nawet trochę wstyd, że pomnik Kaczyńskiego stoi w Tbilisi, a w Warszawie nie.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam stoi, w końcu zatrzymał czołgi

 

A co się tyczy Krakowskiego Przedmiescia- to nie jest miejsce dla tsk miernego polityka/prezydenta, na Wawelu też nie, ale tam już leży i nikt tego nie zmieni

 

I tak, proponuję zapytać o to mieszkańców Warszawy, tak Się składa, że tu mieszkam i nie podoba mi się to

A z ostatmiej sondy o jakiej wiem moje zdanie popiera ponad 70% warszawiaków, nawet w tym topicku wrzucalem kiedyś wyniki

 

A tak BTW to nie porównuj nigdy więcej Leszka do Jana Pawła II

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech tam stoi, w końcu zatrzymał czołgi

 

A co się tyczy Krakowskiego Przedmiescia- to nie jest miejsce dla tsk miernego polityka/prezydenta, na Wawelu też nie, ale tam już leży i nikt tego nie zmieni

 

I tak, proponuję zapytać o to mieszkańców Warszawy, tak Się składa, że tu mieszkam i nie podoba mi się to

A z ostatmiej sondy o jakiej wiem moje zdanie popiera ponad 70% warszawiaków, nawet w tym topicku wrzucalem kiedyś wyniki

 

A tak BTW to nie porównuj nigdy więcej Leszka do Jana Pawła II

Mieszkasz w stolycy. W kwestii tego, co się dzieje w stolicy kraju, nie tylko Warszawiacy mają prawo się wypowiedzieć.

 

Co ja porównuję? Pokazuję, ile jest pomników w Polsce, ile pomników stawia się jednostkom wybitnym. To nie jest dyskusja w stylu pomnik Kaczyńskiego w każdym mieście. Wałęsa ma swój pomnik, w Warszawie stoi nawet pomnik Kuronia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każde z nich jest bardziej zasłużone, a skoro jest kartofla to Kaczyński powinien się kolejnegp nie domagać ;)

 

 

Osobiście pójdę, nawet z kodowcami jak będzie trzeba, protestować i rpzbic to gówno

 

 

Tak na szybko przejrzałem sobie kilkanaście stron, gdzie wspomnieli o pomnikach, lekko licząc 80% wpisów jest zdecydowanie przeciwna! Mamy demokrację czy pisokracje?

Gdzie zaczyna się a gdzie kończy słuchanie społeczeństwa? Jak wygodnie? Albo raczej kogo wygodnie

Kaczyński powinien się że swoją trauma zgłosić do specjalisty, a nie daje upust swojej chorobie publicznie

 

 

Nie po to ludzie wybierali w październiku PiS!

 

Mało tego

Ten pomnik (jeśli powstanie) będzie początkiem końca pisu i Dudy, mogę się o to założyć

 

wydaje mi się, że wyniki wyborów są nieco bardziej miarodajne niż komentarze na stronach internetowych....

 

a co do mieszkańców Warszawy - o ile nie będzie to brzydkie to jak dla mnie może stać nawet 10 takich pomników whatever

w Warszawie stoi nawet pomnik Kuronia. 

 

to to akurat jest kamień - jakbyś nie wiedział gdzie patrzeć to byś się nawet nie kapnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że wyniki wyborów są nieco bardziej miarodajne niż komentarze na stronach internetowych....

 

 

Liczymy głosy względem liczby ludności? Bo te 5,7 mln głosów na PiS to w żaden sposób nie większość. Chyba, że kryterium jest sort Polaków. Tylko nie wiem jako wagę ma głos gorszego sortu Polaków ułamkowy czy ujemny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to liczyłem że ktoś porowna wyniki wyborów i opinie z neta

 

Primo

Ludzie nie glosowalna PiS bo chcą uznania Smoleńska jako zamachu i pomnika w każdym mieście

Secundo

Od mniej więcej roku co chwile czytam o necie jako piątej władzy, która daje aktualnie najbardziej miarodajne wyniki

 

No i na koniec jeszcze wspomnę niedawna wypowiedź Dudy nt wyborow samorządowych, o których stwierdzil że nie były miarodajne i zasugerował fałszerstwo

 

I jeszcze jeden argument- Warszawa/stolica. Jakże czesto, w zależności od tego o co chodzi używa się tych nazw. Jeśli chodzi o janosikowe, to jest warszawa i niech płaci, ale już wxinnych kwestiach to już jest STOLICA!

A prawda jest taka, że mieszkancy Warszawy mają prawo decydować na co przeznacza się ich podatki

Zresztą nie wydaje mi się, że wyniki ogólnopolskie byłyby inne niż te z Warszawy

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczymy głosy względem liczby ludności? Bo te 5,7 mln głosów na PiS to w żaden sposób nie większość. Chyba, że kryterium jest sort Polaków. Tylko nie wiem jako wagę ma głos gorszego sortu Polaków ułamkowy czy ujemny?

 

myślę, że zadeklarowanych przeciwników pomników będzie mniej niż te 5,7 mln - ale zawsze możesz zacząć zbierać podpisy :)

 

Ludzie nie glosowalna PiS bo chcą uznania Smoleńska jako zamachu i pomnika w każdym mieście

 

a skąd wiesz czemu kto głosował na PiS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na to liczyłem że ktoś porowna wyniki wyborów i opinie z neta

 

Primo

Ludzie nie glosowalna PiS bo chcą uznania Smoleńska jako zamachu i pomnika w każdym mieście

Secundo

Od mniej więcej roku co chwile czytam o necie jako piątej władzy, która daje aktualnie najbardziej miarodajne wyniki

 

No i na koniec jeszcze wspomnę niedawna wypowiedź Dudy nt wyborow samorządowych, o których stwierdzil że nie były miarodajne i zasugerował fałszerstwo

 

I jeszcze jeden argument- Warszawa/stolica. Jakże czesto, w zależności od tego o co chodzi używa się tych nazw. Jeśli chodzi o janosikowe, to jest warszawa i niech płaci, ale już wxinnych kwestiach to już jest STOLICA!

A prawda jest taka, że mieszkancy Warszawy mają prawo decydować na co przeznacza się ich podatki

Zresztą nie wydaje mi się, że wyniki ogólnopolskie byłyby inne niż te z Warszawy

Primo: mówimy o jednym pomniku Lecha Kaczyńskiego w jednym mieście. 

 

Secundo: Internet to nie jest jakiś mędrzec na szczycie góry. Inne wyniki dostaniesz na wyborcza.pl, inne na frondzie.

 

Nie rozumiem, jak możesz uważać, że wybory, w których co dziesiąty głosujący zagłosował przez pomyłkę na kogoś innego, możesz uznać za miarodajne.

 

Naturalnie uważam, że pomnik Kaczyńskiego w Warszawie powinien być sfinansowany z budżetu państwa, a nie z budżetu miast stołecznego. W tym przypadku, to że jest to stolica jest ważne.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białołęce mamy mnóstwo wolnego miejsca, mogą tutaj postawić

 

Tak dla referendum w sprawie pomnika Leszka na Krakowskim Przedmieściu!

Niech Polacy zdecydują czy chcą żeby finansować fanaberie zdecydowanej mniejszości z ich pieniędzy.

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.