Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja to od dawna twierdzę, podobnie jak wielu rozgarniętych historyków. Nazizm i komunizm to systemy bardzo zbliżone do siebie, podział lewica/prawica jest podziałem mocno uproszczonym. Taki RN wbrew pozorom jest bardzo zbieżny jeśli chodzi o poglądy z tym czym był PRL. 

To, że państwa totalitarne mają cechy podobne to fakt. Pytanie, czy to wynika za zbliżenia skrajnej prawicy i lewicy, czy z czegoś innego. Państwo totalitarne równie dobrze może nie być ani prawicowe, ani lewicowe :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gMgMZdr.jpg

 

 

Porównywanie przysłowiowych 'kolesi spod budki z piwem' z osobami kreującymi rzeczywistość i sposób myślenia w pewnych kręgach jest słabe.

 

edit: teraz zauważyłem, że to mogła być odpowiedź na wpis matka - więc tu jasne, po obu stronach są debile (co nie zmienia faktu, że zachowanie Lisów, Kuźniarów itp jest przerażające)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gMgMZdr.jpg

 

To jest właśnie postawa, którą należy piętnować.

Tylko, że oni nie są reprezentantami ani członkami żadnej zorganizowanej grupy, która kreuje się na moralizatora Polski. 

Ponadto to właśnie PIS padł już ofiarą tego rodzaju hejtu, kiedy to Cyba zastrzelił Marka Rosiaka, choć planował zabić Kaczyńskiego. Drugi z braci zginął pod Smoleńskiem, teraz prezydent wywodzący się z PIS brał udział w wypadku, który mógł się skończyć tragicznie.W tych okolicznościach, wyśmiewanie się z tego typu rzeczy, sprawia wrażenie szczególnie paskudnego.

 

Ponadto niewykluczone, że za te komentarze tez odpowiadają aktualni członkowie oddolnego, obywatelskiego ruchu :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo większe pole rażenia mają jednak ludzie bezpośrednio powiązani z polityką i którym pozwala się wypowiadać w mediach vide Sasin, który już zrzucił winę za wypadek na poprzedni rząd, tudzież Błaszczak, który zamiast ukrócić teorię spiskowe dolał oliwy do ognia mowiacz że szef Bor ma swoją teorię nt. tego wypadku.

 

Chory kraj w którym obie strony zamiast dbać o obywateli, idą w stronę co raz to większych podziałów wynikających z chorych ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo większe pole rażenia mają jednak ludzie bezpośrednio powiązani z polityką i którym pozwala się wypowiadać w mediach vide Sasin, który już zrzucił winę za wypadek na poprzedni rząd, tudzież Błaszczak, który zamiast ukrócić teorię spiskowe dolał oliwy do ognia mowiacz że szef Bor ma swoją teorię nt. tego wypadku.

 

Chory kraj w którym obie strony zamiast dbać o obywateli, idą w stronę co raz to większych podziałów wynikających z chorych ambicji.

Sasin ma większe pole rażenia od Lisa albo Kuźniara? Na twitterze Sasin ma 10k followersów, Lis 400 k, jest redaktorem naczelnym drugiego najlepiej sprzedającego się tygodnika w Polsce, przez kilka lat miał program publicystyczny z kilkumilionową oglądalnością, a 12 lat temu był w sondażach faworytem do urzędu prezydenta RP. Co Ty w ogóle porównujesz? jest tu ktokolwiek, kto zna wypowiedzi Sasina na temat tego wypadku, a nie zna wypowiedzi Lisa?

 

Chory kraj to taki, w którym w ciągu 10 lat dwa razy giną najważniejsi ludzie w polskiej armii, prezydent ginie w katastrofie lotniczej, a teraz prezydent mało co nie ginie w wypadku samochodowym. W takich okolicznościach uznawanie tego za nieszczęśliwy wypadek jest teorią spiskową. Najpewniej jest to po raz kolejny efekt rażących zaniedbań,ale teorię o zamachu wykluczy się wtedy, kiedy będą dowody na to, że przyczyna jest inna.

 

Widać, że każdy kraj jest chory. Oprócz tych, w których w polityce nie ma podziałów np. Korei Północnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber jutro poniedziałek odstaw butelkę

 

Ty tak serio?

A ja myślałem że tylko Gowin, Błaszczak i inni na swieczniku muszą wygadywac takie głupoty, ale to jest jakaś epidemia

 

zamach dopóki nie udowodni się że jest inaczej?

A ja myślałem że jest odwrotnie, ale widać retoryka wpajana ludziom od pisu przez Macierewicza zrobiła swoje

od kiedy są zatrudnieni w mediach?

więc może kreują twoja, bo ja Lisa nie oglądałem bo przez lata nie miałem tv, a o kuzniarze dowiedzialem się pierwszy raz kiedy pojechał do Wal-martu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc może kreują twoja, bo ja Lisa nie oglądałem bo przez lata nie miałem tv, a o kuzniarze dowiedzialem się pierwszy raz kiedy pojechał do Wal-martu

 

nie no luz czaję, że Ty jesteś ponad to, zero manipulacji, swój rozum i w ogóle, ale wiesz...są słabsi (np ja) na których media (2016 już mamy btw - media > tivi) wpływają

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie jak wspominałem nie miały jak wpłynąć bo nie miałem tv :)

 

I gdyby nie syn wciąż bym pewnie nie mial

 

Tak jest 2016, ale kiedy Lis miał szczyt popularności, przodowal w sondażach media to wciąż w 70% było tv

Moja rzeczywistość kreuja moi bliscy, nie jakieś ludki z pudełka

Niestety też kreuja ja politycy i to mnie boli najbardziej

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber jutro poniedziałek odstaw butelkę

 

Ty tak serio?

A ja myślałem że tylko Gowin, Błaszczak i inni na swieczniku muszą wygadywac takie głupoty, ale to jest jakaś epidemia

 

zamach dopóki nie udowodni się że jest inaczej?

A ja myślałem że jest odwrotnie, ale widać retoryka wpajana ludziom od pisu przez Macierewicza zrobiła swoje

 

Widać od pierwszego zdania, że siła twoich argumentów jest porażająca :nevreness:

 

Oczywiście, że serio. Czy ja napisałem, ze był zamach? Napisałem, że nie można wykluczyć tej teorii, dopóki nie określi się przyczyn tej sytuacji. Czego nie zrozumiałeś w tym zdaniu? Albo, co jest w nim głupiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś napisam tylko ze takiej teorii nie można wykluczyć to bym nie zareagował

 

Natomiast druga część tego zdania już mądra nie jest

"Najpewniej jest to po raz kolejny efekt rażących zaniedbań,ale teorię o zamachu wykluczy się wtedy, kiedy będą dowody na to, że przyczyna jest inna."

 

Otóż w mojej ocenie teorie trzeba poprzeć dowodami, a nie snuć domysły i szukac na nie dowodów, nie można po zdarzeniu, jakich mnóstwo na drogach wyskakiwac z gadkami o teorii zamachu

Sprawę trzeba wyjaśnić bezsprzecznie, ale punktem wyjścia nie może być teoria zamachu, bo jedna już Polskę podzieliła

 

Pierwszą część napisam czlowoek racjonalnie myślący, drugą już niekoniecznie

 

Zdaje sobie sprawę, że być może napisałeś to przypadkowo, może użyłes jakiegoś skrótu myslowego, mam przynajmniej taką nadzieję

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pewnych kręgach rzeczywistość kreuja ludzie pokroju Dody, Warsaw szor, date my mom itd

Chcemy się w to zaglebiac bardziej?

W kręgach ludzi zaangażowanych w polityczne spory, rzeczywistość kreują dwaj najpopularniejsi dziennikarze polityczni w kraju. Chyba rzeczywiście odstawię te butelkę, takie głupoty mi do łba wpadają :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.