Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli pis jest antysemicki i filosemicki jednocześnie? :nevreness:

świat jest pełen sprzeczności

O dzieciach, prowadzeniu auta i życiu w rodzinie decyduje bezdzietny kawaler bez prawka

 

Matek tak żenująco fejkowego mema się po tobie nie spodziewalem

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest pełen sprzeczności

O dzieciach, prowadzeniu auta i życiu w rodzinie decyduje bezdzietny kawaler bez prawka

 

Matek tak żenująco fejkowego mema się po tobie nie spodziewalem

Mojej mamie, zagorzałej przeciwniczce PiSu i Kaczyńskiego, powoli zaczęła przeszkadzać krytyka pod ich adresem ze strony PO i Nowoczesnej. Mówi, że jest zbyt prymitywna, mało związana z konkretami i ograniczona tylko do plucia jadu.

Gdyby przeczytała twoje posty, także zostałbyś zakwalifikowanego do tego grona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat jest pełen sprzeczności

O dzieciach, prowadzeniu auta i życiu w rodzinie decyduje bezdzietny kawaler bez prawka

 

Matek tak żenująco fejkowego mema się po tobie nie spodziewalem

To jakie jeszcze kwalifikacje powinien mieć szef największej partii w Polsce? :nevreness:  Opowiedz, proszę :nevreness:

 

Rozumiem, ze jesteś lepszym kandydatem :nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

af8c1e0c345cac015a0b198af6f81aa8.jpg

przeczytaj , później porozmawiamy.

 

jeśli 99% własności na świecie ma 1 % ludności

jeśli ten naród ma najwięcej noblistów , jest najbogatszy na osobę

to jak można w najprostszy sposób domyśleć się, że ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej mamie, zagorzałej przeciwniczce PiSu i Kaczyńskiego, powoli zaczęła przeszkadzać krytyka pod ich adresem ze strony PO i Nowoczesnej. Mówi, że jest zbyt prymitywna, mało związana z konkretami i ograniczona tylko do plucia jadu.

Gdyby przeczytała twoje posty, także zostałbyś zakwalifikowanego do tego grona.

Rapciu mam tylko nadzieję że Twoja mama lepiej wyczuwa ironię niż jej syn ;)

 

 

@fluber- w kwestiach o których pisałem, czyli wychowaniu dziecka i prowadzeniu auta tak, jestem lepszym kandydatem, bo teorię popieram praktyką

 

W kwestii innych jego predyspozycji nie wypowiadam się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu mam tylko nadzieję że Twoja mama lepiej wyczuwa ironię niż jej syn ;)

 

 

@fluber- w kwestiach o których pisałem, czyli wychowaniu dziecka i prowadzeniu auta tak, jestem lepszym kandydatem, bo teorię popieram praktyką

 

W kwestii innych jego predyspozycji nie wypowiadam się

Mam nadzieję, że żonę przed porodem wysłałeś do ginekologa kobiety, która nieraz była już matką :nevreness:  To, o czym piszesz nie ma nic wspólnego z rządzeniem krajem :nevreness:

 

af8c1e0c345cac015a0b198af6f81aa8.jpg

przeczytaj , później porozmawiamy.

 

jeśli 99% własności na świecie ma 1 % ludności

jeśli ten naród ma najwięcej noblistów , jest najbogatszy na osobę

to jak można w najprostszy sposób domyśleć się, że ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie.

A potem jeszcze to:

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/48560/ufo-50-tajemniczych-lat

 

i to:

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/80387/czarna-ksiega-masonerii

 

 

a potem już tylko krok do tego:

http://innemedium.pl/wiadomosc/kanclerz-angela-merkel-corka-kanclerza-adolfa-hitlera

i tego:

http://joemonster.org/art/12053

:nevreness:

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej być ignorantem i wierzyć tylko w to co jest w stanie wyszukać i wyczytać jak to potrafi Bolek z pod sklepu.

 

przeczytaj książkę ,ona wcale nie jest archiwum X

 

Jan Hartman wcale się nie wstydził przewodnictwa tej komórki w Polsce

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

to jak można w najprostszy sposób domyśleć się, że ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie.

Ciekawe czemu w latach 30-tych coś spierdolili z tym sterowaniem. W takie bajki, ze ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie, wybiera papieża, prezydenta USA, wypowiada wojny itd. wierzą tylko świry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu w latach 30-tych coś spierdolili z tym sterowaniem. W takie bajki, ze ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie, wybiera papieża, prezydenta USA, wypowiada wojny itd. wierzą tylko świry. 

W to, że uchodźcy gwałcą też wierzy tylko ciemnogród i świry od Kaczyńskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie ma żadnego spisku tylko żydzi stworzyli własną, unikalną kulturę, która bardziej odnajduje się w realiach świata niż ta chrześcijańska albo muzułmańska? Polecam książkę "Geniusz Żydów na polski rozum", dobra lektura w tym temacie. Fajnie opisuje jak tam dzieci się wychowuje w etosie pracy i nauki + jeszcze kilka innych rzeczy które mogą wyjaśniać dlaczego oni naprawdę mogą się wydawać "narodem wybranym". Wielu kwestii powinniśmy się od nich uczyć. 

 

A te bractwa to jedyne co mogą robić to wypełniać czas miłośnikom fantastyki. Ustawiłbym je w jednym rzędzie z illuminati i tego typu bzdurami.

 

Wiecie, niektórzy wciąż twierdzą, że ziemia jest płaska a "odkrycie" Kopernika to spisek. Srsly, możecie o tym poczytać.

https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_flat_Earth_societies

 

Mój ulubiony cytat z ich kwartalnika:

"Whole World Deceived... Except the Very Elect"

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żonę przed porodem wysłałeś do ginekologa kobiety, która nieraz była już matką :nevreness: To, o czym piszesz nie ma nic wspólnego z rządzeniem krajem :nevreness:

 

a ja,mam nadzieję że przeczytałeś też pierwszy akapit wypowiedzi, którą cytowales ;)

 

Rządzenie krajem? Jakie rządzenie? Przecież premierem jest Szydlo a Kaczyński to szeregowy poseł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu w latach 30-tych coś spierdolili z tym sterowaniem. W takie bajki, ze ktoś ręcznie steruje wydarzeniami na świecie, wybiera papieża, prezydenta USA, wypowiada wojny itd. wierzą tylko świry. 

 

jak spierdoliło?

USA dołączało wtedy do wojny jak jej się opłacało czy mi się wydaje? i dlaczego nie bombardowano fabryk Forda podczas nalotów dywanowych na III Rzeszę ?

 

 

Juliusz Cezar też nie wierzył w spiski...

 

wierzył ,dlatego Lucujsza Worenusa wziął na senatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spierdoliło?

USA dołączało wtedy do wojny jak jej się opłacało czy mi się wydaje? i dlaczego nie bombardowano fabryk Forda podczas nalotów dywanowych na III Rzeszę ?

 

 

 

wierzył ,dlatego Lucujsza Worenusa wziął na senatora :grin:

Wybili im 1/3 populacji, ale na szczęście fabryki zostały całe :nevreness:  Co za ulga :nevreness:

 

a ja,mam nadzieję że przeczytałeś też pierwszy akapit wypowiedzi, którą cytowales ;)

Chyba musisz mi wytłumaczyć ten dowcip :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie ma żadnego spisku tylko żydzi stworzyli własną, unikalną kulturę, która bardziej odnajduje się w realiach świata niż ta chrześcijańska albo muzułmańska? Polecam książkę "Geniusz Żydów na polski rozum", dobra lektura w tym temacie. Fajnie opisuje jak tam dzieci się wychowuje w etosie pracy i nauki + jeszcze kilka innych rzeczy które mogą wyjaśniać dlaczego oni naprawdę mogą się wydawać "narodem wybranym". Wielu kwestii powinniśmy się od nich uczyć. 

 

A te bractwa to jedyne co mogą robić to wypełniać czas miłośnikom fantastyki. Ustawiłbym je w jednym rzędzie z illuminati i tego typu bzdurami.

 

Wiecie, niektórzy wciąż twierdzą, że ziemia jest płaska a "odkrycie" Kopernika to spisek. Srsly, możecie o tym poczytać.

https://en.wikipedia.org/wiki/Modern_flat_Earth_societies

 

Mój ulubiony cytat z ich kwartalnika:

"Whole World Deceived... Except the Very Elect"

 

Tak jak wiele wierzy że Jezus Chrystus zmartwychwstał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.