Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

No, jak to mówią amerykanie, Mariusz tutaj jest "salty" jak tylko być można. Przynajmniej mi się tak wydaje, że jest dość mocno zawiedziony tym, że nie dostał roboty.

A ja mam wrażenie, że Mariusz chciał, żeby do niego przyszli na kolanach, a on by wtedy im powiedział, żeby spadali. I ma ból dupy o to, że nie dostał takiej szansy. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak to mówią amerykanie, Mariusz tutaj jest "salty" jak tylko być można. Przynajmniej mi się tak wydaje, że jest dość mocno zawiedziony tym, że nie dostał roboty.

 

Ale jakiej roboty, od kogo? od Kur(ew)skiego? pewnie, że jest zawiedziony bo pewnie wolałby 10 lat temu dostać swój autorski program niż kombinować z musu na YT, ale teraz? teraz to go mogą w pompę pocałować i to mniej więcej chciał przekazać, jasne, że momentami wyglądało to średnio, zwłaszcza chwalenie się tymi odsłonami albo ten moment, gdy mówi coby nie zrobił gdyby nie był prezesem - prawda natomiast jest taka, że mówi to szczerze, a na żadną posadę w państwówce raczej nie liczy, bo niby po co, skoro tam nic się od dawna nie zmienia? Ma swój kanał, ma dotacje +hajs z jutuba - tyle mu wystarczy ,a w zasadzie musi mu wystarczyć. Pisanie, że ma ból dupy, bo nie dostał posady jest ewidentnym przyzwoleniem na to co tam w (TVP) się odpierdala, przynajmniej ja to tak widzę. Odcinek nie jest bez wad, ale wielki plus za postawienie sprawy jasno i zdecydowanie - po takim czymś nikt go już nigdy w publicznej na bank nie przytuli ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakiej roboty, od kogo? od Kur(ew)skiego? pewnie, że jest zawiedziony bo pewnie wolałby 10 lat temu dostać swój autorski program niż kombinować z musu na YT, ale teraz? teraz to go mogą w pompę pocałować i to mniej więcej chciał przekazać, jasne, że momentami wyglądało to średnio, zwłaszcza chwalenie się tymi odsłonami albo ten moment, gdy mówi coby nie zrobił gdyby nie był prezesem - prawda natomiast jest taka, że mówi to szczerze, a na żadną posadę w państwówce raczej nie liczy, bo niby po co, skoro tam nic się od dawna nie zmienia? Ma swój kanał, ma dotacje +hajs z jutuba - tyle mu wystarczy ,a w zasadzie musi mu wystarczyć. Pisanie, że ma ból dupy, bo nie dostał posady jest ewidentnym przyzwoleniem na to co tam w (TVP) się odpierdala, przynajmniej ja to tak widzę. Odcinek nie jest bez wad, ale wielki plus za postawienie sprawy jasno i zdecydowanie - po takim czymś nikt go już nigdy w publicznej na bank nie przytuli ;]

 

Wiesz - zasięg youtube też jest w pewnym sensie ograniczony. MMK ma sporo wyświetleń i w ogóle, ale na pewno wolałby, żeby go oglądało 4 mln Polaków w prime timie na jedynce. Plus w TVP, patrząc na to co podobno dostawał Lis, tacy goście dostają naprawdę kupę hajsu. Plus cały zespół do pomocy. Więc mimo wszystko jest co stracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu nie wiesz jak głosowałem i tak zostanie

 

A tsk zmieniając temat.

Czy uważacie że dres code w sejmie obowiązywać powinien?https://twitter.com/wroblewski_m/status/697003591584903168

 

Już Najki leroya mnie zdziwily, tak jak jego czarny tshirt pod koszula, ale to wg mnie jest przegiecie

Ten posel kogoś reprezentuje, zdaje sobie sprawę że głównie licealistów i sfrustrowany odpad po palikmiocie, ale jednak w mojej ocenie w sejmie pewne zasady powinny być nieprzekraczalne

 

I zeby nie bylo- nie twierdzę ze nie wypowiedzial sie sensownie, nie to jest przedmiotem dyskusji

 

Co się tyczy maxa kolonko to oglądam go mniej lub bardziej regularnie, ale to że ma ból dupy jest faktem, bo praktycznie każdy jego filmik jest opatrzony jakimś komentarzem nt innydz Tv/dziennikarzy. W sumie mi to nie przeszkadza, bo to zawsze jest gdzieś obok głównego tematu, ale ból dupy jest wyczuwalny, tym bardziej w tym filmie, który ukazał się niedługo po tym jak krążyły plotki o tym że mógłby dostać swój program w TVP, a jednak nie dostal

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniśmy schodzić poniżej pewnych standardów. Nawet do pracy, w której nie obowiązuje dres code, nie chodzi się w takim stroju.

 

Pan w koszulce był za to najbliżej sedna problemu. Platforma przespała prawie dekadę, teraz PIS przygotowuje na kolanie jakieś dyrdymały, za które wszyscy i tak będziemy musieli zapłacić. I jeszcze reakcja jednego z posłów na sugestię, aby brać Ukraińców. Jego śmiech świadczy o całkowitym niezrozumieniu problemu, z którym się zmagamy.

 

Debata ogólnie przerażająca, pseudo mądrzy ludzie przekrzykują się, jak ugasić pożar konewką.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinniśmy schodzić poniżej pewnych standardów. Nawet do pracy, w której nie obowiązuje dres code, nie chodzi się w takim stroju.

 

Pan w koszulce był za to najbliżej sedna problemu. Platforma przespała prawie dekadę, teraz PIS przygotowuje na kolanie jakieś dyrdymały, za które wszyscy i tak będziemy musieli zapłacić. I jeszcze reakcja jednego z posłów na sugestię, aby brać Ukraińców. Jego śmiech świadczy o całkowitym niezrozumieniu problemu, z którym się zmagamy.

 

Debata ogólnie przerażająca, pseudo mądrzy ludzie przekrzykują się, jak ugasić pożar konewką.

Szkoda nerwów na oglądanie tych debat. W grudniu, jak przechodziła ustawa telewizyjna opozycja mówiła w debacie, ze oglądamy ostatnią transmisję z posiedzenia Sejmu. Niestety, myliła się...

Teraz słyszę gadkę o tym, że PIS kłamał w kampanii o projekcie 500 plus. Kampanii nie śledziłem, ale w programie PIS, jeszcze podczas kampanii było wyraźnie napisane, że to kwota na każde drugie dziecko. 

Będzie wniosek o odrzucenie w pierwszym czytaniu, oczywiście nie przejdzie, aczkolwiek gdyby przypadkiem powtórzyła się historia z głosowania z komisji w sprawie przerwy nad pracami nad TK i projekt został odrzucony, to chętnie bym zobaczył ile osób wyjdzie na ulice :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapciu nie wiesz jak głosowałem i tak zostanie

 

A tsk zmieniając temat.

Czy uważacie że dres code w sejmie obowiązywać powinien?https://twitter.com/wroblewski_m/status/697003591584903168

 

Już Najki leroya mnie zdziwily, tak jak jego czarny tshirt pod koszula, ale to wg mnie jest przegiecie

Ten posel kogoś reprezentuje, zdaje sobie sprawę że głównie licealistów i sfrustrowany odpad po palikmiocie, ale jednak w mojej ocenie w sejmie pewne zasady powinny być nieprzekraczalne

 

I zeby nie bylo- nie twierdzę ze nie wypowiedzial sie sensownie, nie to jest przedmiotem dyskusji

 

 

Wcześniej ten poseł chyba normalnie się ubierał, tylko teraz tak wyjątkowo, na "cześć" okrągłego stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz słyszę gadkę o tym, że PIS kłamał w kampanii o projekcie 500 plus. Kampanii nie śledziłem, ale w programie PIS, jeszcze podczas kampanii było wyraźnie napisane, że to kwota na każde drugie dziecko. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=R-pA_4dSeso

 

Kłamał, czy nie, przekaz mógł być mylący i teraz ktoś może poczuć się rozczarowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sytuacja, jak to w Polsce bywa, szybko zaczęła przypominać kabaret. Rafalska staje na głowie, by uzasadnić niedoróbki w programie, a Platfusy po raz kolejny udowadniają, że mają literalnie zero pomysłu na cokolwiek i zaczynają samobójczą licytację z PIS.

 

Pchanie kraju w objęcia Gruchy trwa w najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W programie mogło być inaczej, nie przeczę, ale kto czyta programy? Jaki odsetek ludzi? Większość informację czerpie tylko z mediów.

 

Ten projekt od początku był prezentowany jako 500 złotych na kolejne dziecko. W debacie, przy ograniczonym czasie nikt nie wyjaśnia takich haseł, a teraz robi się z tego kretyńską kompilację.

 

Zaraz będzie wchodzić ustawa o darmowych lekach dla seniorów i ktoś zrobi kompilację z zapowiedziami i listą leków płatnych, Neumann będzie stał na mównicy i mówił, żeby PIS nie dzielił seniorów na diabetyków i zawałowców, babcia poseł Pomaskiej będzie pokazywała paragon z apteki, poseł Lubnauer będzie krzyczała, ze to kupowanie głosów seniorów z budżetu państwa, a Kukiz będzie mówił żeby nie pobierać podatku od emerytury, a z zysku seniorzy sami sobie kupią leki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt od początku był prezentowany jako 500 złotych na kolejne dziecko. W debacie, przy ograniczonym czasie nikt nie wyjaśnia takich haseł, a teraz robi się z tego kretyńską kompilację.

 

Faktycznie, powiedzieć 500 zł na każde dziecko a 500 zł na każde kolejne dziecko to szalona oszczędność czasu. Ludzie nie czytają programów i zazwyczaj nie pchają się na spotkania przedwyborcze, zatem gdzie jak gdzie, ale w telewizyjnej debacie albo spocie wyborczym należy wypowiadać się nie tylko zwięźle, ale też precyzyjnie.

 

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, powiedzieć 500 zł na każde dziecko a 500 zł na każde kolejne dziecko to szalona oszczędność czasu. Ludzie nie czytają programów i zazwyczaj nie pchają się na spotkania przedwyborcze, zatem gdzie jak gdzie, ale w telewizyjnej debacie albo spocie wyborczym należy wypowiadać się nie tylko zwięźle, ale też precyzyjnie.

 

No cóż, rodzice wszystkich głodnych dzieci, których dotyczył spot na pewno po te 500 złotych dostaną. Przy samej publikacji tego spotu było wyjaśniane, na czym ten program będzie polegał, jakie są limity przy pierwszym dziecku i że nie będzie limitów przy kolejnych. Uważam, że w porównaniu z partią, która w spocie zapowiada obniżenie jakiegoś podatku, a po dojściu do władzy go podnosi i teraz zarzuca przeciwnikom kłamstwo to i tak standardy znacząco wzrosły. To jest szukanie na siłę dziury w całym . Nikt nie robił takich kompilacji 4 miesiące temu, bo wszyscy wiedzieli, ze to 500 złotych będzie na kolejne dziecko, teraz liczy się na to, ze wszyscy o tym zapomną. Jakoś teraz nikt nie zarzuca, że projekt 500+ ma takie samo tempo legalizacji jak ustawa medialna i ustawa o TK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.