Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak nawiasem mówiąc, jakim cudem jesteś za podatkiem progresywnym skoro zgodnie z Konstytucją wszyscy są równi wobec prawa :nevreness: Wyszło, że jesteś bardziej prawicowy ode mnie :nevreness:

Podatek progresywny, to właśnie WZGLĘDNIE większe obciążenie bogatszych. Podatek liniowy to BEZWZGLĘDNIE większe obciążenie, ale WZGLĘDNIE takie samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dałeś, że nie ma nic złego w takich lekcjach, to czemu jesteś im przeciwny?

wiesz co było w pierwszym linku o którym była mowa?

 

ułtwię Ci- o mowie nienawiści, o szkoleniach dla nauczycieli jak sobie z tym radzić, w trzecim chyba było o islamofobii

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber a co jest złego w pierwszym linku i ewentualnie w drugim? Mało tam szczegółów, ale akurat w dobie internetu, gdzie dzieci mają dostęp do każdego syfu mówienie im ze takie ataki mogą w skrajnych przypadkach prowadzic do tragedii jest słuszne. 

 

josephnba, dnia 07 Lut 2016 - 22:47, napisał: snapback.png

January a gdzie ja napisałem ze jestem proimigracyjny? Zawsze podkreślam, ze nie chcę miliona muslimów w Polsce. Weź coś na wzrok

Na pw podam adres, prześlij mi certyfikat, bede miał wejściówkę na marsz styczniów

to wrzuciłes

pierwsza moja wypowiedz dot. lekcji z mowy nienawiści druga cytowana jest o tym jakoby jestem proimigracyjny

 

Ad.6 dopiszę że priorytetem powinna być relokacja Polaków z terenów byłego ZSRR, a jest ich trochę

jaki mam wynik? Mogę chodzić na mecze z synem czy mnie zlinczują?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani PO ani Nowoczesna, bo ja idę środkiem z przekonań a nie dla władzy

 

i nie potrzebowałem twojego testu zeby to wiedzieć, zawsze byłem centro, kiedyś bardziej centrolewicowy, ale od kilku lat, patrząc na to co robił nasz rząd wespół z UE zacząłem wychylać sie w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ani PO ani Nowoczesna, bo ja idę środkiem z przekonań a nie dla władzy

 

i nie potrzebowałem twojego testu zeby to wiedzieć, zawsze byłem centro, kiedyś bardziej centrolewicowy, ale od kilku lat, patrząc na to co robił nasz rząd wespół z UE zacząłem wychylać sie w prawo

Co pokazuje, że na test sklecony w dwie minuty jest zajebisty, bo celnie określa poglądy.

 

Sęk w tym, że w Polsce innego wyboru nie masz jak oni. Witaj w centrum.

Tak to czytam i k**** w libertarianizmie ma być karana eutanazja? Jak kórwa? Wykopią zwłoki? 

Inna sprawa, że opisuje anarchokapitalizm, inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nawet moja żona, choć się pewnie domyśla

;)

Mój głos, mój wybór, moja sprawa

Podsumujmy, było 8 opcji.

KORWIN to głąb - odpada

Nowoczesna i PO też napisałeś

 

Zostaje PSL, Kukiz, Razem, ZLEW i PiS.

Ostro krytukujesz PiS, Palikota i nie jesteś rolnikiem.

 

Zostaje Kukiz i Razem. Tutaj pozostaje ślepy traf, mój to taki, że jednak jesteś radykalnie lewicowy i tego nie ukryjesz 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale mnie to nie dziwi, tacy jak on nie nadaja się do polityki bo nie potrafią iść na kompromis a ten w społeczeństwie jest konieczny

 

 

jego podział polityczny zatrzymał się na 1789 roku.

 

prawica to monarchiści ,burżuazja ,plebs to lewica

nadawałby się do Zgromadzenia Narodowego

 

tylko co to za monarchista ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.