Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra Josephn, szybki test, czy jesteś prawicowy czy lewicowy ułożony przeze mnie poprzez nałożenie nacisku na najważniejsze cechy:

1) czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?

2) czy jesteś za możliwością przez takie pary dzieci

3) czy jesteś za względnie wyższym obciążeniem ludzi bogatych w celu dawania zasiłków na biednych

4) czy jesteś za całkowitym rozdziałem państwa od kościoła i całkowitym brakiem religii w przestrzeni publicznej

5) czy jesteś za nauczaniem równości i akceptacji takich zachowań jak transseksualizm od małego

6) czy jesteś za wzbogaceniem Polski kulturowo poprzez zwiększenie liczby mieszkańców innych kultur

7) czy jesteś za karaniem osób które wyrażają niechęć i obrażają osoby innej kultury, rasy, religii lub orientacji seksualnej

8) czy jesteś za poszerzeniem integracji w ramach UE

 

Odpowiedź tak lub nie i dzięki temu sam RappaR Ci powie, czy jesteś prawakiem(chociaż poprawna terminologia to kuc) czy lewakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Ostrzelano-bar-arabski-Wlasciciel-Nie-dam-sie-zastraszyc,a,45860

 

 

To że oni robili durne multi-kulti bez głowy nie powinno oznaczać, że 38 milionowy kraj w strachu przed kilkunastoma tysiącami imigrantów zamyka się na cztery spusty, a ludzie skaczą sobie do gardeł.

 

Styczeń ewidentnie ma jakiś fetysz na punkcie gwałtów :smile:

 

No tak, przecież Polska jest znana z tego, że wszystko robi z głową :) Gratuluję optymizmu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przecież Polska jest znana z tego, że wszystko robi z głową :smile: Gratuluję optymizmu!

 

I want to belive :smile:

 

 

@RappaR

bądź tak miły i zrób jakąś legendę odnośnie wyników, wszyscy chcemy się pobawić :smile:

 

@january

rozumiem, choć wciąż się z Tobą nie zgadzam w tak zero-jedynkowym podejściu do tematu

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Josephn, szybki test, czy jesteś prawicowy czy lewicowy ułożony przeze mnie poprzez nałożenie nacisku na najważniejsze cechy:

1) czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych?

2) czy jesteś za możliwością przez takie pary dzieci

3) czy jesteś za względnie wyższym obciążeniem ludzi bogatych w celu dawania zasiłków na biednych

4) czy jesteś za całkowitym rozdziałem państwa od kościoła i całkowitym brakiem religii w przestrzeni publicznej

5) czy jesteś za nauczaniem równości i akceptacji takich zachowań jak transseksualizm od małego

6) czy jesteś za wzbogaceniem Polski kulturowo poprzez zwiększenie liczby mieszkańców innych kultur

7) czy jesteś za karaniem osób które wyrażają niechęć i obrażają osoby innej kultury, rasy, religii lub orientacji seksualnej

8) czy jesteś za poszerzeniem integracji w ramach UE

 

Odpowiedź tak lub nie i dzięki temu sam RappaR Ci powie, czy jesteś prawakiem(chociaż poprawna terminologia to kuc) czy lewakiem.

 

o test! a mi powiesz?!?

 

1) wyjebane

2) nie 

3) jebać biedę

4) nie

5) nie

6) zależy od kultury (np Wietnamczyków, którzy siędzą w Polsce od lat raczej propsuję.)

7) zależnie od danego przypadku (każdy przypadek oceniany indywidualnie)

8) nie, ale nie hejtuję też Unii z założenia (chociaż plan B powinniśmy mieć gotowy w razie czego)

 

to kim jestem?!? następny proszę test iq! (tylko bez badania wyobraźni przestrzennej bo wyjdę na debila :( )

I want to belive :smile:

 

RappaR, bądź tak miły i zrób jakąś legendę odnośnie wyników, wszyscy chcemy się pobawić :smile:

 

parafrazując: I want to live :P (a live > 'belive'!)

 

Dzięki że napisałeś z błędem - dzięki temu mogłem błysnąć! :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

parafrazując: I want to live :tongue: (a live > 'belive'!)

 

Dzięki że napisałeś z błędem - dzięki temu mogłem błysnąć! :*

 

O kurde, taki wstyd i to na ogólnokrajowym forum :)

 

Moje odpowiedzi:

1. TAk - a niech sobie mają

2. NIE - ale nie zabronię im próbować tradycyjnym sposobem :)

3. NIE - nie lubię rozdawnictwa, trzeba wyrównywać szanse a nie dawać kasę za friko

4. TAK

5. NIE

6. TAK - z głową, czyli Ukraińcy/Białorusini, Azjaci, muslimów się nie boję ale już trzeba uważać

7. TAK

8. NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra:

5-8 na Tak - jesteś co najmniej lewicowy

3-4 na Tak - jesteś pomiędzy

1-2 na Tak - jesteś co najmniej prawicowy

 

Test był specjalnie ukierunkowany pod lewicę, dlatego już od 50% lewica :tongue:

 

Czy jako autor testu wystawisz josephowi i i mnie jakiś certyfikat? Bez tego już na zawsze zostaniemy lewakami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinna być do tego tabelka, na kogo głosowałeś/powinieneś głosować w wyborach:

7-8: SLD lub Razem

4-6 : Nowoczesna lub PO

1-3 - PIS lub Kukiz lub KORWIN

0 - wrzuciłem kartkę z fi**em do urny

Wiesz, co do SLD to ja bym tak ich koło 3 pkt dał jak czytam Millera czy Ogórek ;) Bardziej PO bym podciągnął na ich miejsce. Ale faktycznie dobra tabelka.

0 to jak dla mnie jak najbardziej Korwin czy Kukiz, wszak nie ma jakiegoś jednego pytania na które naprawdę trzeba udzielić TAK

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co do SLD to ja bym tak ich koło 3 pkt dał jak czytam Millera czy Ogórek ;) Bardziej PO bym podciągnął na ich miejsce. Ale faktycznie dobra tabelka.

0 to jak dla mnie jak najbardziej Korwin czy Kukiz, wszak nie ma jakiegoś jednego pytania na które naprawdę trzeba udzielić TAK

Przy Korwinie rzeczywiście chyba tylko w 4 pytania można odpowiedzieć tak. Przy Kukizie ciężko powiedzieć, bo tam jest trochę osób z lewicowymi poglądami :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy już myślałem, że jestem chociaż trochę normalny, wciskacie mnie do Ryśka albo Grześka. Dzięki :)

 

Jak miałoby wyglądać to wyrównywanie szans ;) zakładając, że jesteś na NIE względem redystrybucji ?

 

Nie jestem na nie względem redystrybucji :) Odnosiłem się do samego pytania z ankiety Rappara, dość dosłownie ( pamiętając np. o Francji i tym absurdalnym podatku, który w rezultacie przyczynił się do auto-rusyfikacji Depardieu). To wyrównywanie szans rzuciłem trochę z bomby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz to taki mongodb w polityce, wielu się odnajduje ;)

Ale doradców dobrał, klasa. czwarty miesiąc po wyborach bez zgrzytów. Myślałem, że do grudnia nie dotrwają, a tutaj tworzą stabilna konstrukcja.


Gdy już myślałem, że jestem chociaż trochę normalny, wciskacie mnie do Ryśka albo Grześka. Dzięki :smile:

Nigdzie indziej nie pasujesz ze swoim zestawem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kukiz to taki mongodb w polityce, wielu się odnajduje ;)

Ale doradców dobrał, klasa. czwarty miesiąc po wyborach bez zgrzytów. Myślałem, że do grudnia nie dotrwają, a tutaj tworzą stabilna konstrukcja.

Nigdzie indziej nie pasujesz ze swoim zestawem. 

Bez zgrzytów to może nie, bo jeden poseł z tego co pamiętam odszedł, ale to i tak dużo powyżej oczekiwań. Spodziewałem się, że skończą jak Ruch Palikota, a na razie zapowiada się, że mogą stworzyć coś stabilnego. Pytanie, jak długo pod taką nazwą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January a gdzie ja napisałem ze jestem proimigracyjny? Zawsze podkreślam, ze nie chcę miliona muslimów w Polsce. Weź coś na wzrok

Dobra Josephn, szybki test, czy jesteś prawicowy czy lewicowy ułożony przeze mnie poprzez nałożenie nacisku na najważniejsze cechy:

1) czy jesteś za legalizacją związków homoseksualnych? tak

2) czy jesteś za możliwością przez takie pary dzieci nie

3) czy jesteś za względnie wyższym obciążeniem ludzi bogatych w celu dawania zasiłków na biednych nie wystarczy podatek progresywny

4) czy jesteś za całkowitym rozdziałem państwa od kościoła i całkowitym brakiem religii w przestrzeni publicznej tak/nie (w szkołach nie, a jeśli już to na nowych zasadach, gdzie to nie kuria decyduje kto za publiczne pieniądze ma uczyć i jak ma uczyć, w przestrzeni publicznej jako takiej tak)

5) czy jesteś za nauczaniem równości i akceptacji takich zachowań jak transseksualizm od małego nie też zbyt ogólne, bo nauczanie równości jest ważne, ale transseksualiści i ogólnie gender to wymysł bezrobotnych psychologów

6) czy jesteś za wzbogaceniem Polski kulturowo poprzez zwiększenie liczby mieszkańców innych kultur trocę uprościłeś, w ogólnym zarysie nie

7) czy jesteś za karaniem osób które wyrażają niechęć i obrażają osoby innej kultury, rasy, religii lub orientacji seksualnej- obrażają nie, bo to wolnośc słowa, zagrażają już tak

8) czy jesteś za poszerzeniem integracji w ramach UE jakiej UE, przecież to trup

 

Odpowiedź tak lub nie i dzięki temu sam RappaR Ci powie, czy jesteś prawakiem(chociaż poprawna terminologia to kuc) czy lewakiem.

Na pw podam adres, prześlij mi certyfikat, bede miał wejściówkę na marsz styczniów

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber a co jest złego w pierwszym linku i ewentualnie w drugim? Mało tam szczegółów, ale akurat w dobie internetu, gdzie dzieci mają dostęp do każdego syfu mówienie im ze takie ataki mogą w skrajnych przypadkach prowadzic do tragedii jest słuszne. 

 

January a gdzie ja napisałem ze jestem proimigracyjny? Zawsze podkreślam, ze nie chcę miliona muslimów w Polsce. Weź coś na wzrok

Na pw podam adres, prześlij mi certyfikat, bede miał wejściówkę na marsz styczniów 

Przecież dałeś, że nie ma nic złego w takich lekcjach, to czemu jesteś im przeciwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January a gdzie ja napisałem ze jestem proimigracyjny? Zawsze podkreślam, ze nie chcę miliona muslimów w Polsce. Weź coś na wzrok

Na pw podam adres, prześlij mi certyfikat, bede miał wejściówkę na marsz styczniów

Tak nawiasem mówiąc, jakim cudem jesteś za podatkiem progresywnym skoro zgodnie z Konstytucją wszyscy są równi wobec prawa :nevreness: Wyszło, że jesteś bardziej prawicowy ode mnie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.