Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale właśnie nikt nie jest równy wobec prawa :D

 

Takie są założenia, ale prawo to tylko spis formułek i regułek spisanych przez ludzi dla takich lub innych celów. Prawo jest też egzekwowane przez ludzi. Czynnik ludzki jest dużywc***. I jak taki sędzia sobie szufladkuje na głupich lewaków i głupich prawaków to już nie jest to takie niewinne jak joseph na forum e-nba, bo ma realny wpływ na życie osób trzecich. Nie mówiąc o relacjach rodzinnych / relacjach interesów itp itd.

 

Prawo srawo. Namaszcza się to mega a to jedna z największych wydmuszek w historii świata. I im bardziej ta wydmuszka się rozrasta tym gorzej dla społeczeństwa (prawo i psychologia to dwie najbardziej szkodliwe 'nauki')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o zdrowy rozsądek i nie popadanie ani w bezgraniczną miłość do imigrantów, ani prymitywny szowinizm.

 

Nie mam ochoty na wpuszczanie do kraju miliona młodych arabskich mężczyzn. Nie mam także pragnienia, aby w Polsce szarpano studentów z innych krajów, ostrzeliwano budki z kebabami (true story z Gdańska) czy palono kukły Żydów przed ratuszami dużych miast.

 

 

 

A dziękuję. A Tobie gratuluję przekładania problemów z Francji/Niemiec do nas w skali 1:1. Także bardzo mądre.

To jest tylko kwestia matematyki. Jeżeli wpuścisz 10 000 rodzin muzułmańskich do Polski, z których każda ma przeciętnie 4 dzieci i rodzi przeciętnie w wieku 25 lat, to osiągnięcie wyniku miliona młodych muzułmanów to tylko kwestia rozwiązania prostego zadania z matematyki. 

Oczywiście nikt z nas nie uważa za zasadne ostrzeliwanie budek z kebabami, palenie kukieł Żydów, czy szarpanie studentów z innych krajów bez powodu.

 

@julek, nie jest, ale zgodnie z Konstytucją powinien być. Oczywiście w rzeczywistości ten rodzaj równości też nie występuje

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak nazywajcie dalej prawicę szowinistami lewaccy pajace, w Niemczech i Francji ( i ku*wa w Szwecji!) też się tak zaczynało. 

 

I nie gadaj mi o studentach z innych krajów, bo za friko nie dostają, a to akurat też true story,

 

Panie i Panowie, kwiat quasi-prawicowej inteligencji w pełniej krasie. Chylę czoła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko kwestia matematyki. Jeżeli wpuścisz 10 000 rodzin muzułmańskich do Polski, z których każda ma przeciętnie 4 dzieci i rodzi przeciętnie w wieku 25 lat, to osiągnięcie wyniku miliona młodych muzułmanów to tylko kwestia rozwiązania prostego zadania z matematyki. 

Oczywiście nikt z nas nie uważa za zasadne ostrzeliwanie budek z kebabami, palenie kukieł Żydów, czy szarpanie studentów z innych krajów bez powodu.

 

Jedno pytanko - ile my ich mamy oficjalnie wziąć, bo się pogubiłem?

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko - ile my ich mamy oficjalnie wziąć, bo się pogubiłem?

Z zeszłorocznej migracji około 10k. Plus mają prawo sprowadzić swoje rodziny.Gdyby przyjęto obowiązkowe kwoty byłoby ich 7 razy więcej. Czy to ważne? Przecież oni dopiero zaczęli migrować. Tylko w przyszłym roku ONZ szacuje, że do Europy trafi 2 razy więcej muzułmanów niż w tym, a Niemcy raczej nie skuszą się na kolejny milion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w Pl już teraz przypadki gdzie napada się na ludzi od lat żyjących w naszym kraju,placacym podatki i często mającym obywatelstwo. Tylko dlatego ze jakiś łysy c*** sobie ubzdural że zagraża jego dziuni

Nie mieszajmy spraw kulturowo-spolecznych w danym kraju, do spraw śniadych uciekinierów ekonomicznych.W kolonii muslimy nie wybierali ze wzgledu na upodobnia polityczne 

Zamień łysego ch**a na Twojego przyjaciela, a dzunie na jego zonę i matkę jego dzieci. Dla mnie rachunek jest prosty. 

Nie trzeba wcale ścinać głów, wystarczy im zakazać wjazdu 

 

 

Tu chodzi o zdrowy rozsądek i nie popadanie ani w bezgraniczną miłość do imigrantów, ani prymitywny szowinizm.

 

Nie mam ochoty na wpuszczanie do kraju miliona młodych arabskich mężczyzn. Nie mam także pragnienia, aby w Polsce szarpano studentów z innych krajów, ostrzeliwano budki z kebabami (true story z Gdańska) czy palono kukły Żydów przed ratuszami dużych miast.

I jeśli chodzi o zdrowy rozsadek to bym pomyślał nad konkurencją( z branży) w tym przypadku. Kto i z czego strzelał? ONR strzelało z broni maszynowej do budki z kebabem dlatego, że ów Pan za ladą jest obywatelem innego kraju?  pryhehehe mocno 

edit: Każdy Żyd czytający ten temat może być dumny. W wątku o imigrantach z i bliskiego wschodu wpierdoli sie text o hebrajczykach i paleniu pejsów, chapeau bas

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną 7000 rodzin. 

 

Dzięki.

 

Mnie osobiście satysfakcjonuje to, co powiedziała ostatnio Szydło. Nie chcę przekręcić, ale sens był taki, że prześwietlamy kogo się da i bierzemy przede wszystkim kobiety i dzieci. Absolutnie nie powinno być jakiejkolwiek zgody na wciskanie nam przez UE sposobu selekcjonowania tych ludzi albo ewentualnego dyscyplinowania ich w razie agresji.

 

I jeśli chodzi o zdrowy rozsadek to bym pomyślał nad konkurencją( z branży) w tym przypadku. Kto i z czego strzelał? ONR strzelało z broni maszynowej do budki z kebabem dlatego, że ów Pan za ladą jest obywatelem innego kraju?  pryhehehe mocno 

 

Powiem więcej, jestem chyba zdrajcą narodu polskiego. Ja tam raz jadłem :)

 

 

Nie mieszajmy spraw kulturowo-spolecznych w danym kraju, do spraw śniadych uciekinierów ekonomicznych.W kolonii muslimy nie wybierali ze wzgledu na upodobnia polityczne 

Zamień łysego ch**a na Twojego przyjaciela, a dzunie na jego zonę i matkę jego dzieci. Dla mnie rachunek jest prosty. 

Nie trzeba wcale ścinać głów, wystarczy im zakazać wjazdu 

 

Ciężko tego nie mieszać. W Polsce mamy zupełnie inny sort arabskich imigrantów, to bardziej garstka ludzi przyjeżdżających kiedyś na studia niż miliony fizoli. A dostają w tej całej historii rykoszetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak nazywajcie dalej prawicę szowinistami lewaccy pajace, w Niemczech i Francji ( i ku*wa w Szwecji!) też się tak zaczynało.

 

I nie gadaj mi o studentach z innych krajów, bo za friko nie dostają, a to akurat też true story,

to jest wlasnje typowe skrajnie prawicowe myślenie, czyli każdy kto niexmysli dokładnie tsk jak ja na bank jest lewackim pajacem

A prawda jest taka że i po prawej stronie są mniej lub bardziej skrsjne/szowinistyczne poglądy

No ale jestem lewakiem bo mam znajomych muslimow co mi chca gwalcic dzieci i żonę a ja oczywiście będę im przynosił kwiaty i elektrolity żeby w czasie gwalcenia chłopak się nie odwodnil

 

Debil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma. Ja zawsze jeżeli chodzi o logikę mówię o logice czysto formalnej. Tzn. prawda/fałsz.

 

Ostatnio pisałeś coś zupełnie odwrotnego :smile:. Ale odnoszenie zdania 'wszyscy ludzie są równi' do logiki formalnej to meeega nadużycie (w kontekście logiki formalnej każdy 'odrębny obiekt fizyczny' będzie różny od innego 'odrębnego obiektu fizycznego', więc w ogóle nie powinno się jej stosować w takich gadkach. Z pięć-sześć lat temu pewnie bym się mógł bardziej rozpisać tutaj, ale chyba rozumiesz o co mi chodzi).

 

http://sjp.pwn.pl/slowniki/logiczny.html

 

Rzecz w tym, że Ty ciągle patrzysz na to pod względem logiki formalnej. I tutaj się w 100% z Tobą zgadzam. Ale w znaczeniu, w kórym ja użyłem tego słowa i które jest zgodne z jego potocznym znaczeniem, które roboczo nazwałem logiką w szerokim rozumieniu "logiczne" znaczy właśnie zgodne ze zdrowym rozumem.

 

o a tu żeby nie być gołosłownym :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnje typowe skrajnie prawicowe myślenie, czyli każdy kto niexmysli dokładnie tsk jak ja na bank jest lewackim pajacem

A prawda jest taka że i po prawej stronie są mniej lub bardziej skrsjne/szowinistyczne poglądy

No ale jestem lewakiem bo mam znajomych muslimow co mi chca gwalcic dzieci i żonę a ja oczywiście będę im przynosił kwiaty i elektrolity żeby w czasie gwalcenia chłopak się nie odwodnil

 

Debil

Sęk w tym, że ty każdą osobą mającą prawicowe poglądy z miejsca uznajesz za skrajnie prawicowego radykała i idiotę. Dla Ciebie poglądy umiarkowane to tylko poglądy lewicowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisałeś coś zupełnie odwrotnego :smile:. Ale odnoszenie zdania 'wszyscy ludzie są równi' do logiki formalnej to meeega nadużycie (w kontekście logiki formalnej każdy 'odrębny obiekt fizyczny' będzie różny od innego 'odrębnego obiektu fizycznego', więc w ogóle nie powinno się jej stosować w takich gadkach.)

 

Dlaczego? Właśnie na tym m.in. polega "różność" ludzi. I to co napisałeś też nie jest do końca prawdą bo zupełnie identyczne obiekty nie będą wobec siebie różne. Nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ty każdą osobą mającą prawicowe poglądy z miejsca uznajesz za skrajnie prawicowego radykała i idiotę. Dla Ciebie poglądy umiarkowane to tylko poglądy lewicowe.

nie, bo sam nie mam poglądów lewicowych

Jestem za karą śmierci, za obowiązkową historia w szkołach i nowelizacja ustawy o posiadaniu broni

Tak jak za możliwością dziedziczenia wśród par jednoplciowych czy legalizacja marychy

Lewak pełna gębą

 

I nie każdy, Luki nie jest skrajnie lewicowy, Ty też zdaje się, za to styczeń jest w 100% prawicowym szowinista, który na każdy argument ma "daj sie zgwalcic muslimom lewaku"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że ty każdą osobą mającą prawicowe poglądy z miejsca uznajesz za skrajnie prawicowego radykała i idiotę. Dla Ciebie poglądy umiarkowane to tylko poglądy lewicowe.

 

Czytając josepha nie odniosłem takiego wrażenia. Ale to pewnie dlatego, że sam jestem lewackim pajacem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, jestem chyba zdrajcą narodu polskiego. Ja tam raz jadłem 

 

Powiem więcej, nic nie powiedziałeś, a właściwie nie odpowiedziałeś.

Nie wiem czy świadomie, bądź nie świadomie bawisz się socjotechniką 

Dlatego proszę przeczytać mój post wyżej i odpowiedzieć rzetelnie na pytanie, które do Ciebie skierowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Właśnie na tym m.in. polega "różność" ludzi. I to co napisałeś też nie jest do końca prawdą bo zupełnie identyczne obiekty nie będą wobec siebie różne. Nieprawdaż?

 

Samo umiejscowienie w przestrzeni można uznać za wystarczające do uznania 'różności'. Nie mówiąc o tym, że zupełna identyczność może mieć miejsce chyba tylko w 'świecie' idei/teorii (jak kto woli to nazywać)

 

Równość ludzi (względem czegoś! Nie bezwględnie - to też pominąłeś) to zagadnienie z gatunku c***owych (etyka? nauki społeczne?), gdzie solidnych argumentów nie będziemy mieć. Ja się zgadzam, że nie ma żadnej równości - ale to jest kwestia opinii (ja po prostu patrzę na to jak np sądy, mające tę równość 'egzekwować' traktują ludzi w zależności od relacji rodzinnych/biznesowych etc) a nie rozkmina, której efektem będzie czyste tak/nie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, nic nie powiedziałeś, a właściwie nie odpowiedziałeś.

Nie wiem czy świadomie, bądź nie świadomie bawisz się socjotechniką 

Dlatego proszę przeczytać mój post wyżej i odpowiedzieć rzetelnie na pytanie, które do Ciebie skierowałem.

 

http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Ostrzelano-bar-arabski-Wlasciciel-Nie-dam-sie-zastraszyc,a,45860

 

Czy ktokolwiek z Was chciałby mieszkać w kraju, w którym jest więcej muzułmanów niż chrześcijan? W 2050 roku , według aktualnych danych statystycznych, takimi krajami będą Wielka Brytania, Francja oraz Holandia. 

 

To że oni robili durne multi-kulti bez głowy nie powinno oznaczać, że 38 milionowy kraj w strachu przed kilkunastoma tysiącami imigrantów zamyka się na cztery spusty, a ludzie skaczą sobie do gardeł.

 

Styczeń ewidentnie ma jakiś fetysz na punkcie gwałtów :)

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.