Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwól, że zapytam - ile znasz ofiar gwałtów z multikulti w Polsce?

 

Ale przecież w obecnej dyskusji społecznej chodzi w Polsce właśnie o uniknięcie tego. Biorąc przykład z innych krajów. Rachunek obecności arabusów jest zawsze na minus (w przeciwieństwie np do azjatów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ofiar gwałtów multikulti w Europie potrzeba, żeby polska lewica zaprzyjaźniła się z dedukcją?

ale co ty o tym gwalcie?

Tu jest Polska, mamy trochę inny stosunek do imigrantów i inne tradycje

To zecjakas cześć głupich lewicowych polityków/ludzi chve się vratac z muslimami i pozwalać im na samowolke jest równie mało istotne jak słowa głupich prawakow chcących im za postawienie stopy na polskiej ziemi ucinac glowy

 

Mamy w Pl już teraz przypadki gdzie napada się na ludzi od lat żyjących w naszym kraju,placacym podatki i często mającym obywatelstwo. Tylko dlatego ze jakiś łysy c*** sobie ubzdural że zagraża jego dziuni

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January dla Ciebie nie wszyscy są równi?

 

Fluber a co jest złego w pierwszym linku i ewentualnie w drugim? Mało tam szczegółów, ale akurat w dobie internetu, gdzie dzieci mają dostęp do każdego syfu mówienie im ze takie ataki mogą w skrajnych przypadkach prowadzic do tragedii jest słuszne. Przypomnij sobie Kilkoro dzieciaków które zabiły się przez hejt i masz powód dla którego w odpowiedniej formie takie rozmowy pedagogów z uczniami są konieczne

Moim zdaniem złe jest połączenie tych dwóch linków tzn. jestem za tym, żeby były organizacje zajmujące się tym, co w pierwszym linku, ale nie chcę, żeby zajmowały się jednocześnie tym, co w dwóch kolejnych linkach. Chciałbym, żeby ograniczały się do tego, co napisałeś. 

Wszyscy ludzie są równi tylko wobec Boga, chyba że chodzi o to, czy wszyscy ludzie są ludźmi. Każdy świadomie lub nie segreguje ludzi na gorszych i lepszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ty o tym gwalcie?

Tu jest Polska, mamy trochę inny stosunek do imigrantów i inne tradycje

To zecjakas cześć głupich lewicowych polityków/ludzi chve się vratac z muslimami i pozwalać im na samowolke jest równie mało istotne jak słowa głupich prawakow chcących im za postawienie stopy na polskiej ziemi ucinac glowy

 

Patrząc na przykłady innych krajów to ta mała grupa lewicowa ma faktyczny wpływ na rzeczywistość całego społeczeństwa. I to jest przerażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ty o tym gwalcie?

Tu jest Polska, mamy trochę inny stosunek do imigrantów i inne tradycje

To zecjakas cześć głupich lewicowych polityków/ludzi chve się vratac z muslimami i pozwalać im na samowolke jest równie mało istotne jak słowa głupich prawakow chcących im za postawienie stopy na polskiej ziemi ucinac glowy

 

Mamy w Pl już teraz przypadki gdzie napada się na ludzi od lat żyjących w naszym kraju,placacym podatki i często mającym obywatelstwo. Tylko dlatego ze jakiś łysy c*** sobie ubzdural że zagraża jego dziuni

Za przyjmowaniem do Polski muzułmanów według obowiązujących kwot jest Platforma, Nowoczesna i PSL. To jest 40% Sejmu, w którym lewicy oficjalnie nawet nie ma.... I to nie ma nic wspólnego ze skrajną prawicą i łysymi ch**ami tylko z instynktem przetrwania. To jest wojna cywilizacji chrześcijańskiej z islamską. Założę się, że nie zostawisz swojego 3-letniego dziecka z 25-letnim opiekunem Muhamadem, niezależnie od tego, czy uważasz, że ludzie są równi, czy nie :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc kto jest mniej równy w naszym społeczeństwie?

 

Analizując Twoje wypowiedzi to między innymi:

- głupi lewacy

- głupi prawacy

 

i pewnie kilka innych szufladek też masz. Jak każdy z nas :)

 

A co do społeczeństwa w szerszym sensie, to są grupy uprzywilejowane 'z urodzenia' i ztyrane 'z urodzenia'. Nie wiedziałem, że ktoś jest w stanie w to wątpić (widząc np akcje z piromanem-synalkiem znanego warszawskiego prawnika, któremu płazem przestępstwa puszczano latami - przykład pierwszy z brzegu a przecież równość wobec prawa to taki najbardziej 'sztandardowy' przykład)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdanie "wszyscy ludzie są równi" jest nieprawdziwe logicznie. Każdy człowiek jest inny, nie ma dwóch identycznych egzemplarzy, nawet wśród bliźniaków. Na czym ta równość mogłaby polegać?

 

Za to człowiek jak najbardziej konwencjonalnie może stworzyć system który dla prawa zakłada że wszyscy ludzie są równi. Ale tak samo jak nie można ustawą sprawić żeby wszyscy byli bogaci tak samo takie oświadczenie ma znaczenia tylko i wyłącznie w kontekście traktowania ludzi przez szeroko pojęte państwo.

 

No i ostatni aspekt to to o czym pisał fluber - w doktrynie chrześcijańskiej wszyscy ludzie są równi wobec Boga.

 

I w sumie to by było na tyle równości. Ale chętnie posłucham dlaczego wg was ludzie są równi.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo i konstytucja mówią co innego i tego trzeba bronić niezależnie od poglądów prawakow

 

I owszem też jestem że takim działaniem o którym fluber wspomniałeś.

Nie wiem jak z tym seksizmem, bo to wymysł feministek, a co się tyczy islamofobii to pomału robzi się coś w ten deseń w krsju, glownje z powodu niewiedzy ludzi.

Szkolenie to może zły sposób, ale dyskusja, różnych środowisk, mająca na celu przybliżyć szaremu kowalskiemu temat myślę że by się przydała. Bo sytuacja robi się dziwnie niebezpieczna.

Jak kiedyś wspominałem mi jest o tyoe łatwiej że rok dzielilem mieszkanie z muslimami i patrzecna te sprawę z tej perspektywy, znam ich poglądy, zwyczaje i szanuję za przywiązanie do tradycji. Problemem są niewyksztalceni, prości, podatni na wpływy młodzi ludzie, ale to i u nas również STS owi źródło wielu kłopotów

 

Julek głupi lewacy/prawacy są glypi i tyle, ale w rozumieniu prawa są mi równi, mają te same prawa i obowiązki. Moim wyborem jest tylko czy ich słucham czy nie, ale nie mam prawa zabraniac im posiadać swoje poglądy czy też o tych poglądach mówić. Ich sprawa, tak jak moja sprawa jest prawo do komentarza na ten temat

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o zdrowy rozsądek i nie popadanie ani w bezgraniczną miłość do imigrantów, ani prymitywny szowinizm.

 

Nie mam ochoty na wpuszczanie do kraju miliona młodych arabskich mężczyzn. Nie mam także pragnienia, aby w Polsce szarpano studentów z innych krajów, ostrzeliwano budki z kebabami (true story z Gdańska) czy palono kukły Żydów przed ratuszami dużych miast.

 

 

Gratulacje - logiczne rozumowanie 0/100.

 

A dziękuję. A Tobie gratuluję przekładania problemów z Francji/Niemiec do nas w skali 1:1. Także bardzo mądre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo i konstytucja mówią co innego i tego trzeba bronić niezależnie od poglądów prawakow

 

I owszem też jestem że takim działaniem o którym fluber wspomniałeś.

Nie wiem jak z tym seksizmem, bo to wymysł feministek, a co się tyczy islamofobii to pomału robzi się coś w ten deseń w krsju, glownje z powodu niewiedzy ludzi.

Szkolenie to może zły sposób, ale dyskusja, różnych środowisk, mająca na celu przybliżyć szaremu kowalskiemu temat myślę że by się przydała. Bo sytuacja robi się dziwnie niebezpieczna.

Jak kiedyś wspominałem mi jest o tyoe łatwiej że rok dzielilem mieszkanie z muslimami i patrzecna te sprawę z tej perspektywy, znam ich poglądy, zwyczaje i szanuję za przywiązanie do tradycji. Problemem są niewyksztalceni, prości, podatni na wpływy młodzi ludzie, ale to i u nas również STS owi źródło wielu kłopotów

 

Julek głupi lewacy/prawacy są glypi i tyle, ale w rozumieniu prawa są mi równi, mają te same prawa i obowiązki. Moim wyborem jest tylko czy ich słucham czy nie, ale nie mam prawa zabraniac im posiadać swoje poglądy czy też o tych poglądach mówić. Ich sprawa, tak jak moja sprawa jest prawo do komentarza na ten temat

Wszyscy są równi wobec prawa - z tym się chyba każdy zgadza.

Problemem jest to, co jest celem islamu. Wpuszczenie dużej ilości muzułmanów do Polski, to bomba z opóźnionym zapłonem. Na pewno wybuchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Styczeń twoje ograniczenie mnie pr,eraza i przewyzsza, właśnie tskich ludzie należy zagluszac, bo to co piszesz to debilizm level expert

 

 

Fluber czytaj co napisał Jinks, mało kto, poza skrajna lewica chce multikulti w Polsce

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.