Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

AXA i Blachy Pruszyński odcinają się od Pudziana za stosunek do imigrantów, gdzie ten udokumentowane ma, co się dzieje z jego flotą i po prostu się tym dzieli :)

 

Po łbie wiecznie nie będzie się prał, disco z bratem chyba też średnio go kręci... może zechce wskoczyć na okręt Kukiza za jakiś czas, jak będą utrzymywali dobre wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden?

 

A ilu członków liczy młodzież niepolska?

 

A poważnie to prowadzą akcje które mają na celu oczyszcenie przestrzeni publicznej z bazgrolow pt jebac Polonię itd, przyczynili się do oczyszczenia murku przy Pawiaku z "graffiti", to samo zrobili na kulkunastu cmentarzach, na których jakieś bydło pisało antysemickie hasła.

Może tobie to nie przeszkadza ale ja czuję się lepiej spacerując po ulicach bez kurew,c***ow i innych "patriotycznych" haseł na murach

 

A wiem że i dzieciakom pokazują że świat nie jest tylko biało czarny i nie wszystko na siłę trzeba separowac, a to w mojej ocenie jako ojca trzylatka też bardzo ważne

 

Krytykujmy tam gdzie trzeba, nie dla zasady

 

 

Drugi akapit twojej wypowiedzi przemilcze jako typowy skrajnie prawicowy bełkot, który niczym się nie różni od bredni feministek i antify

 

 

PO, oburzeni, bo "pominięto" 3mln dzieci projektem 500+ więc wyszli z własnym projektem, który płaci za każde dziecko! Jakoś wcześniej na to nie wpadli

Populizm level Lepper

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden?

 

A ilu członków liczy młodzież niepolska?

 

A poważnie to prowadzą akcje które mają na celu oczyszcenie przestrzeni publicznej z bazgrolow pt jebac Polonię itd, przyczynili się do oczyszczenia murku przy Pawiaku z "graffiti", to samo zrobili na kulkunastu cmentarzach, na których jakieś bydło pisało antysemickie hasła.

Może tobie to nie przeszkadza ale ja czuję się lepiej spacerując po ulicach bez kurew,c***ow i innych "patriotycznych" haseł na murach

 

A wiem że i dzieciakom pokazują że świat nie jest tylko biało czarny i nie wszystko na siłę trzeba separowac, a to w mojej ocenie jako ojca trzylatka też bardzo ważne

 

Krytykujmy tam gdzie trzeba, nie dla zasady

 

 

Drugi akapit twojej wypowiedzi przemilcze jako typowy skrajnie prawicowy bełkot, który niczym się nie różni od bredni feministek i antify

 

 

PO, oburzeni, bo "pominięto" 3mln dzieci projektem 500+ więc wyszli z własnym projektem, który płaci za każde dziecko! Jakoś wcześniej na to nie wpadli

Populizm level Lepper

 

Pranie mózgu od małego. To co lewica lubi najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden?

 

A ilu członków liczy młodzież niepolska?

 

A poważnie to prowadzą akcje które mają na celu oczyszcenie przestrzeni publicznej z bazgrolow pt jebac Polonię itd, przyczynili się do oczyszczenia murku przy Pawiaku z "graffiti", to samo zrobili na kulkunastu cmentarzach, na których jakieś bydło pisało antysemickie hasła.

Może tobie to nie przeszkadza ale ja czuję się lepiej spacerując po ulicach bez kurew,c***ow i innych "patriotycznych" haseł na murach

 

A wiem że i dzieciakom pokazują że świat nie jest tylko biało czarny i nie wszystko na siłę trzeba separowac, a to w mojej ocenie jako ojca trzylatka też bardzo ważne

 

Krytykujmy tam gdzie trzeba, nie dla zasady

 

 

Drugi akapit twojej wypowiedzi przemilcze jako typowy skrajnie prawicowy bełkot, który niczym się nie różni od bredni feministek i antify

 

 

PO, oburzeni, bo "pominięto" 3mln dzieci projektem 500+ więc wyszli z własnym projektem, który płaci za każde dziecko! Jakoś wcześniej na to nie wpadli

Populizm level Lepper

 

Czyli ideą i podstawą egzystencji takich fundacji jest czyszczenie murków. Okej! Ale to samo można zrobić w ramach np robót społecznych. Bez żadnej ideologii.

 

A świat oczywiście nie jest czarny/biały. Jest tęczowy! <3

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? Cmon Luki, jesteś mądrzejszy od takich tekstów :smile:

 

Wystarczy poczytać ich stronkę żeby dojść do wniosku z jakim przekazem idą:

1) "Kampania przeciwko homofobii

2) "PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH PROGRAMU OBYWATELE DLA DEMOKRACJI, FINANSOWANEGO Z FUNDUSZY EOG." + partnerzy

3) STOWARZYSZENIE PROJEKT: POLSKA ŁĄCZY LUDZI DLA KTÓRYCH BLISKIE SĄ IDEE WOLNOŚCI, INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ, PRAW CZŁOWIEKA.

 

Szkoda, że za ideami "wolności" nie idzie idea wolności słowa i swobody ekspresji poglądów.

Aha - nie twierdzę, że każdy rodzaj "hejt speech" powinien być chroniony. Nawoływanie do nienawiści lub śmierci - oczywiście nie - ale już wszystko poza tym powinno podlegac ochronie prawnej tak długo jak nie odnosi się do konkretnych osób (wtedy naruszenie dóbr oczywistych ofkors).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać ich stronkę żeby dojść do wniosku z jakim przekazem idą:

1) "Kampania przeciwko homofobii

2) "PROJEKT REALIZOWANY W RAMACH PROGRAMU OBYWATELE DLA DEMOKRACJI, FINANSOWANEGO Z FUNDUSZY EOG." + partnerzy

3) STOWARZYSZENIE PROJEKT: POLSKA ŁĄCZY LUDZI DLA KTÓRYCH BLISKIE SĄ IDEE WOLNOŚCI, INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ, PRAW CZŁOWIEKA.

 

Szkoda, że za ideami "wolności" nie idzie idea wolności słowa i swobody ekspresji poglądów.

Aha - nie twierdzę, że każdy rodzaj "hejt speech" powinien być chroniony. Nawoływanie do nienawiści lub śmierci - oczywiście nie - ale już wszystko poza tym powinno podlegac ochronie prawnej tak długo jak nie odnosi się do konkretnych osób (wtedy naruszenie dóbr oczywistych ofkors).

 

Odnosiłem się do Twojej uwagi bardziej ogólnie. Po prostu argumenty o lewicowym praniu mózgu jako odpowiedź na tekst josepha o pokazywaniu dzieciom, że na świecie są różni ludzie i nie ma co z tego powodu świrować, zapachniały mi lekką paranoją. Oczywiście dzieciakom nie wolno wkładać do głowy jakiś głupot o gejach itd., ale uczyć że rasizm jest be albo że ktoś nie chodzący razem z resztą klasy na religię niekoniecznie wysadzi go w powietrze, już jak najbardziej.

 

A ich stronki nie czytałem, bo ani mnie ziębią, ani grzeją, ale dzięki za info. Peace :)

 

PS Takie fundacje oczywiście zbyt częto przesadzają, a Pudzianowi niech dadzą spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden?

 

A ilu członków liczy młodzież niepolska?

 

A poważnie to prowadzą akcje które mają na celu oczyszcenie przestrzeni publicznej z bazgrolow pt jebac Polonię itd, przyczynili się do oczyszczenia murku przy Pawiaku z "graffiti", to samo zrobili na kulkunastu cmentarzach, na których jakieś bydło pisało antysemickie hasła.

Może tobie to nie przeszkadza ale ja czuję się lepiej spacerując po ulicach bez kurew,c***ow i innych "patriotycznych" haseł na murach

 

A wiem że i dzieciakom pokazują że świat nie jest tylko biało czarny i nie wszystko na siłę trzeba separowac, a to w mojej ocenie jako ojca trzylatka też bardzo ważne

 

Krytykujmy tam gdzie trzeba, nie dla zasady

 

 

Drugi akapit twojej wypowiedzi przemilcze jako typowy skrajnie prawicowy bełkot, który niczym się nie różni od bredni feministek i antify

 

 

PO, oburzeni, bo "pominięto" 3mln dzieci projektem 500+ więc wyszli z własnym projektem, który płaci za każde dziecko! Jakoś wcześniej na to nie wpadli

Populizm level Lepper

Joseph, czasami mam wrażenie, ze jako ojciec 3-latka zapomniałeś, jak sam byłeś dzieckiem. Jeżeli chcesz wychowywać dziecko pod kloszem, to w porządku, ale nie sądzę, żeby antysemickie hasła, albo "legia to ku*wy" skrzywiło psychikę jakiemukolwiek 3-latkowi, 13-latkowi, albo 30-latkowi...

Zachowanie tej grupy, bądź członkini tej grupy w omawianej sprawie nie różni się niczym od widowisk krucjaty różańcowej przed teatrami. Nie znaczy to, że trzeba zakazać jednego , czy drugiego. Jeżeli pytasz mnie, czy wolę pobazgrane mury i nacjonalistyczny ciemnogród, czy zamalowane graffiti i Sylwester w Kolonii w Warszawie...

 

Z tym biało-czarnym światem w ogóle nie ogarniam co miałeś na myśli, a boję się domyślać, ale odniosę się do Twojego dzieciństwa. Czy ktoś Cię uświadomił, że świat nie jest biało - czarny? Jeżeli nie, to czy odczuwasz, jakąś ranę na psychice z tego powodu? Jeżeli tak, to czy nie może też uświadomić Twojego syna zamiast tej organizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber napisałem że "ja" lepiej się czuję spacerując po mieście, nie wspomniałem o swoim synu, którego nie ustrzege przed tego typu gownem.

Jedno co mogę to mu wytłumaczyć, że to skrajnie prawicowi/lewicowi idioci z którymi nie powinien się utożsamiać, bo skrajności zawsze generują konflikty

 

A propos skrajności

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=943388332403678&id=402819449793905

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to? skrajnie prawicowi/lewicowi idioci be, ale skrajnie lewicowa "fundacja" już jest potrzebna (bo czyści murki....)?

 

No chyba, że inaczej rozumiemy słówko skrajne (albo - co bardziej prawdopodobne - Ty inaczej używasz tego słówka w stosunku do 'prawicy' a inaczej do 'lewicy')

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem 7 lat, puszczali mi w szkole na lekcji filmik, na którym tłumaczono podstawowe zasady bezpieczeństwa. Był np. Pan w średnim wieku, który stał pod szkołą i częstował dzieci cukierkami, a potem zapraszał do domu. Nikt wtedy nie myślał, ze jest to kampania nienawiści wobec mężczyzn w średnim wieku. Ciekawe, co by było teraz, gdyby dziewczynkom w podstawówce puścić filmik przestrzegający przed spacerowaniem po dzielnicach muzułmańskich. Wyrzuciliby nas z Unii Europejskiej.

 

http://beznienawisci.pl/wydarzenie/koszalin-szkolenie-dla-osob-pracujacych-w-szkolach/

http://beznienawisci.pl/wydarzenie/europejski-dzien-dzialan-przeciw-seksistowskiej-mowie-nienawisci/

http://beznienawisci.pl/wydarzenie/europejski-dzien-przeciw-islamofobii-i-nietolerancji-religijnej/

 

W pełni zgadzam się z julkiem. Co innego przeciwdziałanie przemocy, czy nienawiści, a co innego ideologiczne pranie mózgów.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January dla Ciebie nie wszyscy są równi?

 

Fluber a co jest złego w pierwszym linku i ewentualnie w drugim? Mało tam szczegółów, ale akurat w dobie internetu, gdzie dzieci mają dostęp do każdego syfu mówienie im ze takie ataki mogą w skrajnych przypadkach prowadzic do tragedii jest słuszne. Przypomnij sobie Kilkoro dzieciaków które zabiły się przez hejt i masz powód dla którego w odpowiedniej formie takie rozmowy pedagogów z uczniami są konieczne

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne niech dzieciaki będą wychowywane na zasadzie "wszyscy są równi". Bardzo mądre w dzisiejszych czasach!

 

Ku*wa serio chyba każdy lewak musi stracić kogoś z rodziny/ mieć w rodzinie ofiarę gwałtu z multikulti by załapał jakim jest kretynem.

Chociaż niektórzy i wtedy pewnie będą uważać to za wzbogacenie kulturalne, albo tłumaczyć, że to mężczyźni, a nie muzułmanie.

 

Pozwól, że zapytam - ile znasz ofiar gwałtów z multikulti w Polsce?

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co by było teraz, gdyby dziewczynkom w podstawówce puścić filmik przestrzegający przed spacerowaniem po dzielnicach muzułmańskich. Wyrzuciliby nas z Unii Europejskiej.

 

Tu się nie zgodzę - takie filmiki, ostrzeżenia będą się pojawiać raczej (już teraz na basenach niektórych powstają 'rysunkowe instrukcje dla uchodźców') i masa innych nieskutecznych działań w stosunku do dzielnic (gett) muzułmańskich.

Zamiast taką dzielnicę wyjebać wpizdu (a raczej szkodniki tam przebywające)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.