Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To WOW, thx mogłeś darować, bo to było faktyczna odpowiedź. Po prostu nikt nie zrobił, wiki nie jest zinstytucjonalizowana i artykuły tworzy kto chce i komu się chce. Po polsku była potrzeba z powodu Smoleńska, chójów mujów i innych tego typu rzeczy, to jakiś fan PiSu zrobił. W USA - cóż, nie roztrząsano Smoleńska. Kto miał zrobić? Oni sami? Uniwersytet? Studenci? 

Sprawdź wiki pod kątem swoich prowadzących, to może zrozumiesz bez niejasności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytania, tylko tego, że określasz ich pro profesorami. Wyjaśniłem, czym jest prof. w USA. 

 

no określałem ich tak jak są sprzedawani przez obóz ich promujący, ale w sumie fajna ciekawostka - żeby podnieść ich autorytet jest z nimi robione to samo co z 'prof' Bartoszewskim*

 

* oczywiście zachowując odpowiednie proporcje - PiS jest dużo mniej skrajny i hardkorowy niż PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten profesorek, który warunkami brzegowymi manipulowal żeby mu końcowy wynik wyszedł jak należy?

Opinia nie moja, ja za krótki jestem, słowa jakiegoś mkzgowca z PW

 

Czy to może ten co celowo kłamał w TVP a potem się przyznał u tadzika?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten profesorek, który warunkami brzegowymi manipulowal żeby mu końcowy wynik wyszedł jak należy?

Opinia nie moja, ja za krótki jestem, słowa jakiegoś mkzgowca z PW

 

Czy to może ten co celowo kłamał w TVP a potem się przyznał u tadzika?

 

To akurat był Rońda i nie, on nie kłamał - on blefował...

 

W sumie i tak jest lepszy od bodajże Obrębskiego, który w Prokuraturze zeznał, że swoją wiedzę nt. badań przyczyny tej katastrofy opierał min. o fakt, że widział kiedyś wybuch szopy, sklejał modele samolotów jak był mały, a skrzydła to obserwował podczas lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie i tak jest już drogo

 

Tamten od warunków brzegowych to był chyba Ciszewski

 

Fajna będzie to nowa komisja

Szalony Antek ma zwołać kilku nowych, ale podobno przeważająca cześć ma być ta sama

Pytanie tylko jęki ma być cel

Wyniki już znamy

Wychodzi mi tylko żeby dać zarobić swoim zolnierzom

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaty za parkowanie powinny być jeszcze wyższe, za to tańsza powinna być komunikacja miejska. W Warszawie chore jest to, ze drożeje jedno i drugie. k****, sam nie jeżdżę autem do pracy b

Paliwo mocno staniało, a do końca roku ma zdrożeć nieznacznie, bo o kilka dolków za baryłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to tak w ogóle jest ten syn Tyrmanda oprócz tego, że jest synem Tyrmanda?

 

Pytam poważnie skąd to wypełzło bo ja o nim usłyszałem dopiero z tydzień temu jak zrobił hucpę i strolował to dziennikarskie towarzystwo na balu. A teraz to co i rusz kto z nim w polemikę uderza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.