Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

o co chodzi z tymi manifestacjami KODu? tak sobie przeglądam teraz zdjęcia, i widzę, że na prawdę dużo ludzi bierze w tym udział. czy oni są normalni, bo nie wierzę, że jest aż tyle osób zmanipulowanych przez media? daleko mi do Kaczyńskiego i pisu, ale wydaje mi się że platforma odpierdalała większe przekręty i jakoś wtedy podobnych festynów nie organizowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tymi manifestacjami KODu? tak sobie przeglądam teraz zdjęcia, i widzę, że na prawdę dużo ludzi bierze w tym udział. czy oni są normalni, bo nie wierzę, że jest aż tyle osób zmanipulowanych przez media? daleko mi do Kaczyńskiego i pisu, ale wydaje mi się że platforma odpierdalała większe przekręty i jakoś wtedy podobnych festynów nie organizowano.

12508852_996687083712586_619267341253918

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to niejedną

http://www.fakt.pl/politycy/kolejna-historyczna-wpadka-ryszarda-petru-imperium-rzymskie-upadlo-u-szczytu-chwaly,artykuly,605020.html

 

jeszcze święto sześciu króli mi się przypomniało

https://www.youtube.com/watch?v=NbdwmGNKzWo

 

dlaczego wiedziałem, że uważny Duda będzie tematem artykułu w wyborczej?

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość śmieszne to jest, zwłaszcza że Petru widocznie kilka razy chciał błysnąć porównaniami historycznymi. Ale w sumie taki analfabetyzm wiedzowy nie jest nczym nowym w polityce. Szydło przecięz kiedyś mówiła, że Polska do UE weszła gdzieś tak w 92 a Kopacz z pełną powagą bredziła o Węgiersko-Syryjskiej granicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.