Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Odkąd pamiętam rolą opozycji w Polsce nie jest przedstawianie jakiegokolwiek programu, rolą opozycji jest tupanie nóżkami i krzyczenie z ambony :)

 

Przykład pizdzielstwa, które przez 8 lat skomlalo w opozycji pokazał, że to może wystarczyć by wygrać wybory.

 

ps. Kurski prezesem TVP, viva dobra zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nie wzięli Ojca Dyrektora( i kim on tam jeszcze jest) na prezesa. Jak człowiek z takim doświadczeniem w mediach może się marnować? ;-)

 

Akurat Rydzyk jest zajebistym menago co udowodnił samemu tworząc swoje imperium medialne (w przeciwieństwie do takego Adasia M, który gazetkie dostał na tacy).

Źe zrobił to cynicznie wykorzystując* starowinki? No i? Każdy naprawdę dobry menago musi mieć w sobie pierwiastek c***a.

 

* to i tak nadużycie, skoro media 'właściwe' wykorzystują (wykorzystywały) wszystkich podatników (kasa na ogłoszenia rządowe, która leciała przez ostatnie 8 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze, że o.Rydzyk jest złym menago, ba jako mieszkaniec Torunia nie raz się przekonywałem o jego umiejętnościach. Na marginesie miły człowiek, miałem okazję z nim pare razy rozmawiać, gdyż wywodzi się z ponirkąd z mojej byłej już parafii. Ciekawi mnie reakcja innych, także światowych mediów po prostu gdyby duchowny został prezesem tvp.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. Kurski prezesem TVP, viva dobra zmiana.

 

film "Nocna Zmiana" nadal wymiata :) kiedyś widziałem w wywiad z Kurskim odnośnie propagandy i przekazu medialnego, można powiedzieć, że w tych dziedzinach był ekspertem, więc przekaz pozytywny dla PiSu , przekaz podprogowy , manipulacja , propaganda w tvp nie minie tylko będzie szła w drugą stronę. mnie to cieszy ponieważ za PiSu zawsze powstają filmy i seriale o tematyce historycznej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rok po okrutnym zamachu, w trakcie którego bracia Kouachi z zimną krwią wymordowali łącznie dwanaście osób, redakcja "Charlie Hebdo" nie odpuszcza i wikła francuską opinię publiczną w kolejny spór.

 
Na rocznicowej okładce magazynu pokazano zakrwawionego Boga z kałasznikowem w ręce. Niżej podpis: "Minął rok, a zabójca ciągle na wolności".

Co prawda nie Polska... ale czy oni sami nie proszą o dokładkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie się proszą. Ja wiem wolne media i c***e muje dzikie węże, ale dawanie takich okładek jest niepoważne.

@julek to nawet nie chodzi o reakcję związaną z Polską, a co by było gdyby księdzu został prezesem relewizji publicznej, niezależnie gdzie, myślę, że wywołałoby to dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.newsweek.pl/ksiazka-wojciecha-sumlinskiego-o-komorowskim-to-plagiat-chandlera-i-macleana,artykuly,376871,1.html#fp=nw

 

Zaznaczam, że Sumlinskiego nie czytałem jeszcze, więc nie podejmuję się oceny, ale Luki ma go za jakiegoś pisarskiego polboga więc może ktoś, kto czytał wspomniene książki rzuci na sprawę trochę światła

 

Fajnie patrzeć jak TVP przejmują,ludzie z Republiki i jednocześnie słuchać Błaszczaka mówiącego iż teraz media nie będą jednostronne :)

Curwa ale kyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale abstrahując od politycznych sympatii, co ma styl pisania do treści? To tez normalne ze inspiruje się autor aby łatwiej sprzedać formę ale chyba w jego książkach chodzi o fakty, ktorym swoja droga z tego co wiem nikt nie zaprzeczył.

 

O k**** jak doczytałem do końca to chyba musiałeś być pijany wklejając ten art.

 

Takie plagiaty znajdę w każdej książce. W każdej.

 

Oczywiście samego sumlinskiego czytałem raz, szału nie ma, nie czuje się na siłach oceniać merytorycznie i niewiele mnie to obchodzi ale sam fakt, że Newsweek czepia się na sile czegoś takiego pokazuje, że fakty są trudne do ruszenia (a jak wiadomo w takich sprawach- obalasz jedna rzecz- gosc do końca życia utraci wiarygodnosc w szerszych kręgach)

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie Polska... ale czy oni sami nie proszą o dokładkę? 

 

Jak najbardziej się proszą. Nigdy nie kumałem tego całego Je suis Charlie. Żal mi tych ludzi, których powystrzelali, ale jak się obraża innych dla zasady i zasłania wolnością słowa, to można się doprosić o guza.

 

Dla mnie ten cały Charlie był na poziomie żartów Urbana na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha Janusz k**** wrzuciłes info z newsweeka, świetne źródło brawo, daj jeszcze info z wyborczej i już będzie wiadomo, że Sumlinski plagiat zrobił

no tak

Zapomniałem że można jedynie z gpc czy w sieci wrzucać żebyś źródło uznał za wiarygodne...

Sumlinskiego zamierzam przeczytać, o czym nie wspomniałem, ale takie jawne zjazdy z innych są trochę nie na miejscu, bo kto mi wówczas udowodni iż fskty przedstawione w książce mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Powtarzam

Ja nie oceniam książki po opinii z Newsweeka, ale chciałbym wiedzieć czy we wspomnianych książkach jest tego więcej, bo te które wrzucili są delikatnie mówiąc lekko kompromitujace dla Sumlinskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.newsweek.pl/ksiazka-wojciecha-sumlinskiego-o-komorowskim-to-plagiat-chandlera-i-macleana,artykuly,376871,1.html#fp=nw

 

Zaznaczam, że Sumlinskiego nie czytałem jeszcze, więc nie podejmuję się oceny, ale Luki ma go za jakiegoś pisarskiego polboga więc może ktoś, kto czytał wspomniene książki rzuci na sprawę trochę światła

 

Fajnie patrzeć jak TVP przejmują,ludzie z Republiki i jednocześnie słuchać Błaszczaka mówiącego iż teraz media nie będą jednostronne :smile:

Curwa ale kyrk

 

Sumliński na swoich spotkaniach autorskich chyba 238432983 razy powtarzał, że inspirował się klasykami kryminałów i na tej podstawie bazował budując narrację w swoich książkach. Co prawda jak widać w niektórych miejscach ciężko mówić o inspiracji bo te fragmenty są aż za bardzo podobne (i to trzeba skrytykować), ale wciąż - nikt nie czyta książek Sumlińskiego dla ładnych opisów pomieszczeń czy jakichś sytuacji (choć na pewno jako całość książce to pomaga bo po prostu lepiej się czyta). Nie ma w tym artykule jednak żadnego merytorycznego odniesienia się do istoty książki.

 

Powiedziałbym, że to jest stara metoda służb - jak nie jesteś w stanie dyskutować z argumentami drugiej strony - spróbuj ją zdyskredytować. Co prawda Sumliński też według mnie popełnił tutaj durny błąd, ale w całej sprawie to są rzeczy drugo czy nawet trzeciorzędne.

 

Choć może dzięki temu artowi więcej osób przeczyta Sumlińskiego i dowie się jakiego mieliśmy miłościwie panującego władcę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

Zapomniałem że można jedynie z gpc czy w sieci wrzucać żebyś źródło uznał za wiarygodne...

Sumlinskiego zamierzam przeczytać, o czym nie wspomniałem, ale takie jawne zjazdy z innych są trochę nie na miejscu, bo kto mi wówczas udowodni iż fskty przedstawione w książce mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Powtarzam

Ja nie oceniam książki po opinii z Newsweeka, ale chciałbym wiedzieć czy we wspomnianych książkach jest tego więcej, bo te które wrzucili są delikatnie mówiąc lekko kompromitujace dla Sumlinskiego

 

 

Gdyby w swoich książkach nie przedstawiał faktów, na które ma dowody to chociażby Komorowski zrobiłby mu proces w trybie wyborczym z powodu książki "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego".

 

Tak jak pisze Luki, jeśli nie możesz z kimś walczyć na argumenty to staraj się go zdyskredytować. Wpisz sobie w google "niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego". Od razu pojawia się link do newsweeka, że to plagiat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak jak pisze Luki, jeśli nie możesz z kimś walczyć na argumenty to staraj się go zdyskredytować. Wpisz sobie w google "niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego". Od razu pojawia się link do newsweeka, że to plagiat...

Ty chyba nie wiesz jak działa google

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.