Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Serio bierzesz tę stronę poważnie? Ten cały KOD jest tak c***owy, że nie potrzeba 'argumentacji' z jakichś zje***ych stron, gdzie głównym zarzutem jaki można komuś postawić jest 'żydostwo' lol.

 

Po tym fragmencie sobie odpuściłem: 

 

Chełstowski w okresie PRL-u zajmował się organizacją Festiwalu w Jarocinie, a w III RP współtworzył Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zajmuje się organizacją tzw. Przystanku Woodstock, wzorowanego na amerykańskim Woodstocku, który był narzędziem marksistowskiej rewolucji kulturowej lat 60-tych i 70-tych w USA i który doprowadził do fali alkoholizmu, narkomanii, niechcianych ciąż a przede wszystkim zarażeń wirusem HIV i zachorowań na AIDS, które zniszczyły życie setkom tysięcy Amerykanów.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio bierzesz tę stronę poważnie? Ten cały KOD jest tak c***owy, że nie potrzeba 'argumentacji' z jakichś zje***ych stron, gdzie głównym zarzutem jaki można komuś postawić jest 'żydostwo' lol.

 

Po tym fragmencie sobie odpuściłem: 

 

Chełstowski w okresie PRL-u zajmował się organizacją Festiwalu w Jarocinie, a w III RP współtworzył Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która zajmuje się organizacją tzw. Przystanku Woodstock, wzorowanego na amerykańskim Woodstocku, który był narzędziem marksistowskiej rewolucji kulturowej lat 60-tych i 70-tych w USA i który doprowadził do fali alkoholizmu, narkomanii, niechcianych ciąż a przede wszystkim zarażeń wirusem HIV i zachorowań na AIDS, które zniszczyły życie setkom tysięcy Amerykanów.

Staram się pozyskiwać wiedzę z obu zmanipulowanych źródeł, bo prawda zwykle leży po środku. Tzw. wolne media są chore od antysemityzmu, niestety: http://yelita.pl/artykuly/art/lista-prawdziwych-zydowskich

Wrzucam czasem takie kwiatki, bo dostęp do tej strony manipulacji jest utrudniony :nevreness:

Mowa nienawiści się szerzy po obu stronach :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie wiąże z pisem, ale faktem jest że jak będzie 500 to i takich idiotów trochu przybędzie ;)

 

ale aluzja jest czytelna :P

 

idiotów innego typu (np hardcorowo lewicowych) też przybędzie w takim wypadku (i masa ludzi 'względnie normalnych', więc proporcje zostaną)

 

a w ogóle poglądy rodziców nie przechodzą 1 do 1 na dzieci, chyba że dosłownie przyjmujesz teorię złego genu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także byłem załamanym planem 500 zł na dziecko ponieważ obawiałem się (jak Roger), ze przybędzie więcej dzieciaków u patologii ,innym słowem powstanie za 100 lat idiokracja ;]

ale jak wychodzi w praniu to mało kto będzie miał do tego dostęp, po pierwsze od drugiego dziecka , po drugie 800 zł brutto na osobę (czyli jak ktoś ma żonę i dziecko  ,rodzi się drugie to jest ich 4 więc 3 200 muszą razem zarabiać, czyli jedna osoba pracująca ) i może ubiegać się o te 500 zł osoba, której nie przysługują inne świadczenia socjalne. czyli tak naprawdę to ja nie wiem kto się łapie do tego towarzystwa.

tylko osoby gdzie jedna osoba pracuje lub druga na 1/4 etatu i mają gromadkę dzieci ;]

 

chyba ,że ktoś na czarno robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nikt nie krzyczy, bo wszystkim (może poza Kukizem) to na rękę. Nie trzeba będzie kombinować. Za 4 lata będzie nowa władza. Jeżeli jest ktoś kogo trzeba wstawić na stanowisko, to nigdy nie ma uczciwego konkursu. Ja się nigdy z takim nie spotkałem.

 

Czyli Twoim zdaniem to ok że PIS obniża niskie standardy czyli rezygnacja z wymogu wykształcenia doświadczenia oraz ogłaszania że istnieje wakat to wg Ciebie krok w dobrym kierunku?

 

Bo jakoś nikt ze zwolenników PISU których tu pełno jakoś spokojnie łyka to że PIS robi na dzień dobry gówno w służbie cywilnej

 

Może i wszystkim pasuje tylko że jakoś nikt przez lata nie proponował odejścia od wymogów stawianym kandydatom. Dopiero Pis uznał że ma słabe kadry więc musi zlikwidować wszelkie wymagania intelektualne zawodowe jakiekolwiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Twoim zdaniem to ok że PIS obniża niskie standardy czyli rezygnacja z wymogu wykształcenia doświadczenia oraz ogłaszania że istnieje wakat to wg Ciebie krok w dobrym kierunku?

 

Bo jakoś nikt ze zwolenników PISU których tu pełno jakoś spokojnie łyka to że PIS robi na dzień dobry gówno w służbie cywilnej

 

Może i wszystkim pasuje tylko że jakoś nikt przez lata nie proponował odejścia od wymogów stawianym kandydatom. Dopiero Pis uznał że ma słabe kadry więc musi zlikwidować wszelkie wymagania intelektualne zawodowe jakiekolwiek

Absolutnie nie pochwalam, aczkolwiek nie jestem tym zaskoczony. Trudno było zwolennikom PIS przez osiem ostatnich lat zdobyć odpowiednie doświadczenie zawodowe do pracy na takich stanowiskach po prostu :nevreness:  Tłumaczę też, dlaczego nie ma z tego powodu dymu :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no bez przesady - doświadczenie na stanowisku kierowniczym zdobywa sie jak się ma poukładane w głowie i jakąś wiedzę a nie kurde wtedy kiedy Twoi koledzy są przy władzy. Jeśli PIS ma tak mierne kadry to może jednak niech nie wywalają wszystkich jak leci co teraz robią bo za chwilę w ministerstwach będą sami ........niedoświadczeni bez wiedzy merytorycznej

 

PS Kukiz sie skończył tak na mój gust. JEst miesiąc po wyborach . Facet już nie ma pomysłu na siebie. JEgo klub się sypie narodowcy mu odchodzą facet miota się i wygląda śmieszniej niż Palikot kiedykolwiek. Mega słabo to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no bez przesady - doświadczenie na stanowisku kierowniczym zdobywa sie jak się ma poukładane w głowie i jakąś wiedzę a nie kurde wtedy kiedy Twoi koledzy są przy władzy. Jeśli PIS ma tak mierne kadry to może jednak niech nie wywalają wszystkich jak leci co teraz robią bo za chwilę w ministerstwach będą sami ........niedoświadczeni bez wiedzy merytorycznej

 

PS Kukiz sie skończył tak na mój gust. JEst miesiąc po wyborach . Facet już nie ma pomysłu na siebie. JEgo klub się sypie narodowcy mu odchodzą facet miota się i wygląda śmieszniej niż Palikot kiedykolwiek. Mega słabo to wygląda

Jak się ma poukładane w głowie, to się nie idzie na stanowisko kierownicze na państwowy etat. Zresztą, całą prawdę na ten temat powiedziała komisarz Bieńkowska na taśmach :nevreness:  I żeby było jasne, też nie podoba mi się obniżenie standardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale doswiadczenje na stanowiskach zdobyć można pracując w sektorze prywatnym czy duzych korpo. Nie trzeba byc ministrem wcześniej żeby objąć stanowisko np prezesa Orlenu (Jasiński)

Co by nie mówić, co by nie pisać i jakkolwiek zaprzeczac konkurs dawał choćby namiastkę sprawiedliwości, wyboru najlepszego, no i pozwalał ubiegać się o to stanowisko większej liczbie ludzi. Teraz wystarczy że prezio cie lubi i masz robotę

A przecież z kesiostwem PiS miał walczyć i je wyplenic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale doswiadczenje na stanowiskach zdobyć można pracując w sektorze prywatnym czy duzych korpo. Nie trzeba byc ministrem wcześniej żeby objąć stanowisko np prezesa Orlenu (Jasiński)

Co by nie mówić, co by nie pisać i jakkolwiek zaprzeczac konkurs dawał choćby namiastkę sprawiedliwości, wyboru najlepszego, no i pozwalał ubiegać się o to stanowisko większej liczbie ludzi. Teraz wystarczy że prezio cie lubi i masz robotę

A przecież z kesiostwem PiS miał walczyć i je wyplenic

Z tym, ze zarabia się dziesięć razy więcej prywatnie. Morawiecki do ostatniej chwili nie wiedział, czy uda mu się uzupełnić etaty w ministerstwie, bo nikt za śmieszne pieniądze nie chciał tam pracować. A roboty bez porównania więcej i jeszcze ludzie na Ciebie plują... PIS zabezpiecza się przed buntem, to jest ich główny cel. Mierny, bierny, ale wierny. Takich ludzi szukają, żeby bezproblemowo realizować program partii, bo z tego będą rozliczani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie

Rozliczani, a najłatwiej rozliczyć niekompetencje w służbach publicznych

PiS sam na siebie kręci bat i wkłada go w ręce opozycji

Przecież to prawie jak kładzenie politycznej głowy pod topór

Petru nawet nie będzie za chwilę musiał spać w tvnie, pkarcie i tak mu będzie rosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.