Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Walczą dla zasady. Jakbyś zarabiał gazylion dolarów i mógł sobie pozwolić na wszystko, to mimo to nie na ręke byłoby wprowadzenie jakiegoś podatku który bezpośrednio uderzyłby w Ciebie - to normalne.

Ale jakoby nie uderzy to w nich, tylko podniosą ceny, by utrzymać marżę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mises.pl/blog/2015/06/24/zielinski-jaka-jest-rentownosc-biedronki/ 

 

Polecam przeczytać zanim zaczniecie się wypowiadać na temat supermarketów.

 

Ja osobiście nie widzę żadnych zalet takiego podatku. A ucierpią na tym Ci najbiedniejsi. bo będzie trzeba drożej podstawowe produkty kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście zagrywka PRowa. Nie ma zdolności sądowej (ergo nie może być powodem/pozwanym w procesie cywilnym) ktoś taki jak "obywatele RP". Swoją drogą - szkoda, ze ktoś serio nie wniósł pozwu w tej sprawie. Może gdyby sąd stwierdził że Kaczyński nikogo tu nie obrażał (oprócz ludzi skarżących się na Polskę poza jej granicami) w końcu ten nonsens by się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. W zeszły piątek przestałem oglądać wszelkiego rodzaju wiadomości, telewizje informacyjne, rozmowy itp. Jedyny kontakt z polityką mam sporadycznie w necie, a i tu staram się omijać. I wszystkim polecam. Trzeba zluzować z polityką bo tym posłopodobnym zależy aby społeczeństwo się kłóciło. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla osób, które wszystkie czynności nie kojarzą się z czynnościami seksualnymi ten cytat nie powinien wzbudzać sensacji. bo niby jak byłeś dzieckiem to co robiłeś z piersią matki?

 

cieszę się, że doszło do takiego momentu w naszej polityce jak teraz. widzę po ludziach, że nawet osoby które nie interesowały się polityką wiedzą jak polityka jest ręcznie sterowana. otwierasz kibel Petru, jesz Big Maca a tam Petru, bzykasz się z kobitą a tam Petru, otwierasz lodówkę Petru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a co mnie tam jakieś skojarzenia seksualne obchodzą.

 

Mnie ciekawi i dziwi zarazem podejście tych ludzi do, co by tu nie mówić - jeszcze jakieś pół roku temu, pospolitego polityka z drugiego szeregu. Czym się tak zasłużył, że witają go cytaty z biblii?

 

Wychodzi na to że nowy Mesjasz stąpa po ziemi, jak nic teraz będzie czynić cuda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że właśnie dlatego wygrał Duda ponieważ był nowym dobrze opakowanym produktem. a nie jestem na tyle uprzywilejowany aby móc tak lekko oceniać innych ludzi. osobiście sam bym takiego transparentu nie przygotował ale jeśli ludzie mają taką potrzebę to niech to robią. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie, bo głupie.

 

Ale zdajecie sobie sprawę, że to jest cytat z biblii, a nie wymysł mocherka?

Czyli to pewnie lewacka prowokacja, bo skąd niby katolik miałby znać cytat z biblii?

 

Jak mawiał Einstein ,,biblia dla katolika jest jak warunki licencyjne programu dla internauty - każdy się z nią zgadza bez czytania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.