Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Po piwrwsze nie ziomus, bo nie ma tego słowa w słowniku j.polskiego

Po drugie Powtarzam. Jestem naocznym swiadkiem tego co wyprawiala mafia Kaczyńskiego. I nie mam na mysli tego Andrzeja czycjak mu tam, który łazi wszędzie byle tylko było o nim glosno ale np Joanna od Krzyża to być może nie do końca prowokatorka http://pazdziernikowa.mobile.salon24.pl/582484,kaczynski-dziekuje-joannie-od-krzyza-ktora-tam-wyslal-bog

 

Piszeszcze nie widziałeś, piszesz zecjestem zindoktrynowany, oglupialy i generalnie że gówno wiem

Ok wisi mi to, bo ja poza opisami z różnego rodzaju serwisów i filmikami na yt widziałem to wlasnymi oczyma, widziałem perreiro z namiotem pod bramą UW, widziałem ludzi krzyczacych i przeklinajacym z krzyżem w ręku w "imie Boga", widziałem to wszystko sam, bez żadnego manipulowania obrazem, przekazem itd.

Widziałem wreszcie reakcje tych ludzi na krytykę ich zachowania

I to co stało sie ostatnio z tym reporterem to wcale nie jest odosobniony przypadek

 

Więc jeśli jeszcze kiedyś będziesz próbował mi wmówić jak to jestem zaslepiony, zmanipulowany i głupi lepiej się zastanów kogo media robią w ch**a, bo ja nie czerpie wiedzy tylko z tvnu, republiki, GW czy gp

Ktoś przeklnął na manifestacji 10-tego? Dramat. Dobrze,że w 1981 roku nie byłeś na miejscu Kiszczaka, bo żaden z górników z Wujka, by nie przeżył.

 

Mam wierzyć Andrzejowi Gwiaździe, czy Twojemu koledze? Niech pomyślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz babcie od Jarka sobie do woli korzystają z wolności zgromadzeń i słowa i poprzednia władza im na to zezwala krytykujac jednocześnie a teraz czekam na przejęcie władzy w stolicy przez PiS i wówczas przypomnicie sobie jak to Leszek to prawo łamal

No chyba że będzie inaczej, ale teraz zrobić ie swoją videorelacjecz marszu przeciw pomnikowi nqa Krakowskim żebyś od niemanipulujacych osób się wreszcie dowiedział

 

Pzza tym skoro każde media manipulują to po co oglądasz, a potem innym indoktrynacje zarzucasz? Ja mam ten komfort że na co dzień mogę słuchać ludzi z Warszawy i znam mniej więcej nastroje mieszkańców dot. Pomnika

I tak jak większość wybrała PiS jako mniejsze zło (co uważam za absurd, bo zło to zło), tak ooza twardym elektoratem, czylu pisowym betonem nikt z głosujących nie chce Pomnika

Jest tablica obok pałacu, jest krzyż w kościele obok, jest pomnik na Powązkach i głupi ale jednak plan pomnika na placu przy Focha. To aż nadto! Pilsydski nawet ma mniej. To żenada że ktoś jeszcze ma czelnosc domagać się kolejnych i uważa się za pokrzywdzonego

Dlatrgo twierdzę że te babcoe to zlot czarownic z którym nie da się rozmawiać

Ktoś przeklnął na manifestacji 10-tego? Dramat. Dobrze,że w 1981 roku nie byłeś na miejscu Kiszczaka, bo żaden z górników z Wujka, by nie przeżył.

 

Mam wierzyć Andrzejowi Gwiaździe, czy Twojemu koledze? Niech pomyślę...

możesz wierzyć komu chcesz tylko nie zarzucaj innym kłamstwa, tym bardziej ze to na tym forum szanowany user który jest tu od poczatku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz babcie od Jarka sobie do woli korzystają z wolności zgromadzeń i słowa i poprzednia władza im na to zezwala krytykujac jednocześnie a teraz czekam na przejęcie władzy w stolicy przez PiS i wówczas przypomnicie sobie jak to Leszek to prawo łamal

No chyba że będzie inaczej, ale teraz zrobić ie swoją videorelacjecz marszu przeciw pomnikowi nqa Krakowskim żebyś od niemanipulujacych osób się wreszcie dowiedział

 

Pzza tym skoro każde media manipulują to po co oglądasz, a potem innym indoktrynacje zarzucasz? Ja mam ten komfort że na co dzień mogę słuchać ludzi z Warszawy i znam mniej więcej nastroje mieszkańców dot. Pomnika

I tak jak większość wybrała PiS jako mniejsze zło (co uważam za absurd, bo zło to zło), tak ooza twardym elektoratem, czylu pisowym betonem nikt z głosujących nie chce Pomnika

Jest tablica obok pałacu, jest krzyż w kościele obok, jest pomnik na Powązkach i głupi ale jednak plan pomnika na placu przy Focha. To aż nadto! Pilsydski nawet ma mniej. To żenada że ktoś jeszcze ma czelnosc domagać się kolejnych i uważa się za pokrzywdzonego

Dlatrgo twierdzę że te babcoe to zlot czarownic z którym nie da się rozmawiać

możesz wierzyć komu chcesz tylko nie zarzucaj innym kłamstwa, tym bardziej ze to na tym forum szanowany user który jest tu od poczatku

Nie wiem co powiedzieć. Władza nie pacyfikuje starszych pań podczas miesięcznic. Niesamowite. Krzyż w kościele? Wow. Tablica upamiętniająca? Wydawało mi się, że to decyzja tzw. marionetki Kaczyńskiego. No i "pomnik" na Powązkach, który już chyba wszyscy widzieli. 

No widzisz babcie od Jarka sobie do woli korzystają z wolności zgromadzeń i słowa i poprzednia władza im na to zezwala krytykujac jednocześnie a teraz czekam na przejęcie władzy w stolicy przez PiS i wówczas przypomnicie sobie jak to Leszek to prawo łamal

No chyba że będzie inaczej, ale teraz zrobić ie swoją videorelacjecz marszu przeciw pomnikowi nqa Krakowskim żebyś od niemanipulujacych osób się wreszcie dowiedział

 

Pzza tym skoro każde media manipulują to po co oglądasz, a potem innym indoktrynacje zarzucasz? Ja mam ten komfort że na co dzień mogę słuchać ludzi z Warszawy i znam mniej więcej nastroje mieszkańców dot. Pomnika

I tak jak większość wybrała PiS jako mniejsze zło (co uważam za absurd, bo zło to zło), tak ooza twardym elektoratem, czylu pisowym betonem nikt z głosujących nie chce Pomnika

Jest tablica obok pałacu, jest krzyż w kościele obok, jest pomnik na Powązkach i głupi ale jednak plan pomnika na placu przy Focha. To aż nadto! Pilsydski nawet ma mniej. To żenada że ktoś jeszcze ma czelnosc domagać się kolejnych i uważa się za pokrzywdzonego

Dlatrgo twierdzę że te babcoe to zlot czarownic z którym nie da się rozmawiać

możesz wierzyć komu chcesz tylko nie zarzucaj innym kłamstwa, tym bardziej ze to na tym forum szanowany user który jest tu od poczatku

A co konkretnie Twój kolega uważa, bo gubię się co jest zdaniem Jego, a co niezindoktrynowanym Twoim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedzieć. Władza nie pacyfikuje starszych pań podczas miesięcznic. Niesamowite. Krzyż w kościele? Wow. Tablica upamiętniająca? Wydawało mi się, że to decyzja tzw. marionetki Kaczyńskiego. No i "pomnik" na Powązkach, który już chyba wszyscy widzieli.

chyba cie nie rozumiem

Możesz się łaskawie trochę rozpisać bo z twoich polslowek nic nie kumam

Pomnik na Powązkach ci się nie podoba? Zaklamuje rzeczywistość czu jak?

Nie wiem co powiedzieć. Władza nie pacyfikuje starszych pań podczas miesięcznic. Niesamowite. Krzyż w kościele? Wow. Tablica upamiętniająca? Wydawało mi się, że to decyzja tzw. marionetki Kaczyńskiego. No i "pomnik" na Powązkach, który już chyba wszyscy widzieli.

 

A co konkretnie Twój kolega uważa, bo gubię się co jest zdaniem Jego, a co niezindoktrynowanym Twoim?

uważa że gówno widziałeś i tyle samo wiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie nie rozumiem

Możesz się łaskawie trochę rozpisać bo z twoich polslowek nic nie kumam

Pomnik na Powązkach ci się nie podoba? Zaklamuje rzeczywistość czu jak?

uważa że gówno widziałeś i tyle samo wiesz

Że jest bardzo skromny. Widzę że kolega reprezentuje Twój poziom i siłę argumentów :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/ludzieistyle/1643391,1,widzisz-tu-okrag-odpowiedz-na-to-pytanie-zaskakujaco-duzo-o-nas-mowi.read

 

Humorystyczne

 

Pomnik na Powązkach skromny? A co ma tam być? Race, muzyka i różaniec 24/7?

To jest cmentarz! Poza tym subiektywnie go oceniać może każdy, ale pisanie że to za mało jest wypaczeniem, może się podobać lub nie, ale jest, stoi w odpowiednim miejscu i żaden kartofel tego nie zmieni

 

Jeśli Duda z Jarkiem zaczną robić szol pod Placem wówczas zobaczysz czym jest determinacja mieszkańców stolicy

Że jest bardzo skromny. Widzę że kolega reprezentuje Twój poziom i siłę argumentów :nevreness:

ja twoich argumentow nie czytałem, bo ograniczasz się do jednozdaniowcow, widać na wiecej Cie nie stać Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz babcie od Jarka sobie do woli korzystają z wolności zgromadzeń i słowa i poprzednia władza im na to zezwala krytykujac jednocześnie a teraz czekam na przejęcie władzy w stolicy przez PiS i wówczas przypomnicie sobie jak to Leszek to prawo łamal

No chyba że będzie inaczej, ale teraz zrobić ie swoją videorelacjecz marszu przeciw pomnikowi nqa Krakowskim żebyś od niemanipulujacych osób się wreszcie dowiedział

 

Pzza tym skoro każde media manipulują to po co oglądasz, a potem innym indoktrynacje zarzucasz? Ja mam ten komfort że na co dzień mogę słuchać ludzi z Warszawy i znam mniej więcej nastroje mieszkańców dot. Pomnika

I tak jak większość wybrała PiS jako mniejsze zło (co uważam za absurd, bo zło to zło), tak ooza twardym elektoratem, czylu pisowym betonem nikt z głosujących nie chce Pomnika

Jest tablica obok pałacu, jest krzyż w kościele obok, jest pomnik na Powązkach i głupi ale jednak plan pomnika na placu przy Focha. To aż nadto! Pilsydski nawet ma mniej. To żenada że ktoś jeszcze ma czelnosc domagać się kolejnych i uważa się za pokrzywdzonego

Dlatrgo twierdzę że te babcoe to zlot czarownic z którym nie da się rozmawiać

możesz wierzyć komu chcesz tylko nie zarzucaj innym kłamstwa, tym bardziej ze to na tym forum szanowany user który jest tu od poczatku

Nie wiem o co chodzi z pierwszym akapitem. Jak Leszek łamał prawo? Chodzi Ci o marsz równości? 

Tu masz ustawę:

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19900510297

Przeczytaj art.2. Prawo do zgromadzeń NIE JEST prawem bezwzględnym w naszym kraju. A marsze równości to i w Szwecji zakazywano, a chyba ciężko o bardziej lewak-friendly country.

 

Po co oglądam media? Bo tylko Oglądając/czytając mniej więcej wszystko mam obraz tego co złego robią i jedni i drudzy. A potem przy okazji wiem czyja manipulacja na kogo działa. Ja też nie jestem na pewno wolny od manipulacji i nieraz mi się zdarzyło łyknąć coś (z obydwu stron) czego potem żałowałem (np. gdy się na to powoływałem w rozmowie z kimś). Rzecz w tym żeby tych mediów używać tak żeby mimo ich niedoskonałości wyciągać to o co mediom chodzić powinno - PRAWDĘ. 

 

A co do Warszawiaków - to Warszawa jest tylko ich? Myślałem że to stolica Polski (ostatnio jak sprawdzałem jeszcze nią była) i obywatele w ogólności mogą decydować jak będzie wyglądała. Pomijam już fakt ilu w Warszawie jest "rdzennych" Warszawiaków a ile słoików/byłych słoików.

 

A z ciekawości - który to user? I dlaczego staż na forum ma być wyznacznikiem szanowania kogoś?

Ten test powinien się nazywać - czy znasz definicję okręgu. :tongue:

 

 

 

Jeśli odpowiedziałeś „nie, to w żadnym razie nie jest okrąg” – to bliżej ci najpewniej do poglądów konserwatywnych. Opowiadasz się zatem m.in. za silną armią i 1) wsparciem dla biznesu. Jesteś za to przeciwnikiem nielegalnej imigracji, prostytucji, posiadania niewielkich ilości narkotyków, 2) drobnej przestępczości itp.

 

Ad.1) Chyba sam Żakowski to wymyślił

Ad.2) Lawl. A contrario rozumiem, że liberałowie są za legalizacją drobnej przestępczości (albo przynajmniej depenalizacją).

 

 

 

BTW Fluber - ten test chyba pasuje do przedstawionej przez Ciebie kiedyś definicji humanisty/ścisłowca.

Humanista powie tak, ścisłowiec - nie.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary chłop, a takie rzeczy odwala :smile:

 

celebryta, jako prawnika i polytka nikt go na poważnie nie bierze 

 

ja twoich argumentow nie czytałem, bo ograniczasz się do jednozdaniowcow, widać na wiecej Cie nie stać

Dyskutant z ciebie marny w takim razie.

Nie chodzi o ilość, a forme przekazu myśli i informacji w zdaniu niezależnie od sumy znaków.

 

Piotruś Ikonowicz by zbił żółwika z tobą, ziomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

celebryta, jako prawnika i polytka nikt go na poważnie nie bierze

 

 

Dyskutant z ciebie marny w takim razie.

Nie chodzi o ilość, a forme przekazu myśli i informacji w zdaniu niezależnie od sumy znaków.

 

Piotruś Ikonowicz by zbił żółwika z tobą, ziomek.

fsktycznje pr,ekaz jest w zdaniu jest za skromny

To jest subiektywna ocena, nie mająca wiele wspólnego z faktsmi, a te są takie że mjejsce pamięci ofiar jest na najważniejszym dla Polaków cmentarzu więc w najodpowiedniejszym miejscu.

Pomnik Lecha obok Poniatowskiego?

Serio wydaje się to Wam odpowiedne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fsktycznje pr,ekaz jest w zdaniu jest za skromny

To jest subiektywna ocena, 

Twoja ocena- pełna zgoda 

 

Od dalszej dyskusji się odcinam z racji tego, iż odniosłem się do konkretnego fragmentu twojej wypowiedzi. Ja się z Wami w wymianę zdań nie bawiłem, natomiast mnie osobiście pierdoli (i tych sztywnych pewnie też) gdzie bedo leżeli.Czerwone radzieckie popychło w okularach jest na Powązkach Mocква .

Miłej zabawy Panowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cie nie rozumiem

Możesz się łaskawie trochę rozpisać bo z twoich polslowek nic nie kumam

Pomnik na Powązkach ci się nie podoba? Zaklamuje rzeczywistość czu jak?

uważa że gówno widziałeś i tyle samo wiesz

Staram się raczej obalać Twoje niż przedstawiać własne, chociaż jest ciężko, bo wypowiadasz się, jak jakiś dres spod monopolowego albo Tomasz Lis na twitterze i ciężko z tym dyskutować.

 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/ludzieistyle/1643391,1,widzisz-tu-okrag-odpowiedz-na-to-pytanie-zaskakujaco-duzo-o-nas-mowi.read

 

Humorystyczne

 

Pomnik na Powązkach skromny? A co ma tam być? Race, muzyka i różaniec 24/7?

To jest cmentarz! Poza tym subiektywnie go oceniać może każdy, ale pisanie że to za mało jest wypaczeniem, może się podobać lub nie, ale jest, stoi w odpowiednim miejscu i żaden kartofel tego nie zmieni

 

Jeśli Duda z Jarkiem zaczną robić szol pod Placem wówczas zobaczysz czym jest determinacja mieszkańców stolicy

ja twoich argumentow nie czytałem, bo ograniczasz się do jednozdaniowcow, widać na wiecej Cie nie stać

Zatem powtórzę:

Decyzje o ceremoniale wojskowym podejmuje Minister Obrony Narodowej. Praktycznie każdy minister grzebał przy tym ceremoniale, więc nie wiem czemu dupa Cię boli, że minister wysłał tam dwóch żołnierzy. Równie dobrze może zmienić ustawę.

 

Nie wiem, czy to rozumiesz, ale w tej katastrofie zginęli: aktualny prezydent wraz z żoną, były prezydent, wicemarszałek Senatu, dwóch wicemarszałków Sejmu, RPO, prezes IPN, prezes NBP, szef BBN, 12 posłów, 2 senatorów, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, dowódca Wojsk Lądowych, dowódca Wojsk Specjalnych, dowódca Marynarki Wojennej, dowódca Garnizonu Warszawa i dowódca Sił Powietrznych. Nie ma porównania tej tragedii do żadnej innej na świecie. Kasowanie takiej ilości elit jednego dnia Polska przeżyła tylko podczas 2 wojny światowej. Od 70 lat to największa tragedia w historii tego kraju. Ta, jak to nazywasz szopka z udziałem sfrustrowanego karła jest spowodowana tylko i wyłącznie działaniami poprzedniego rządu. Już dawno temu powinien zostać postawiony pomnik w celu uczczenia ofiar tej tragedii i od 5 lat 24 godziny na dobę przy tym pomniku powinno stać dwóch żołnierzy ze sztandarem i powinni się zmieniać co godzinę. 

 

I to nie jest zlot czarownic, tylko comiesięczna manifestacja Polaków i Polek, którzy doświadczyli w swoim życiu o wiele więcej niż Ty kiedykolwiek doświadczysz, którzy pamiętają o chrześcijańskich korzeniach tego kraju i nie pozwalają zapomnieć o jego tragicznej historii. Szacunek z jakim się wypowiadasz o tych ludziach świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.

 

 

 

 

BTW Fluber - ten test chyba pasuje do przedstawionej przez Ciebie kiedyś definicji humanisty/ścisłowca.

Humanista powie tak, ścisłowiec - nie.

Nie wiem, czemu tam są 2 pytania zamiast jednego, bo oczywiście nie jest to okrąg, i oczywiście okrąg przypomina. Test wyraźnie ułożony przez humanistów.

 

według policji:

- we wczorajszej manifestacji KOD wzięło udział 17-20 tys. osób

- dzisiaj podczas marszu PiS 40-45 tys

 

wymowne ;]

Cały marsz oglądałem w TVN 24 i się dowiedziałem, że około 2 razy więcej osób demonstrowało wczoraj i byli to reprezentanci 25 milionów Polaków, którzy nie głosowali na PIS.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według policji:

- we wczorajszej manifestacji KOD wzięło udział 17-20 tys. osób

- dzisiaj podczas marszu PiS 40-45 tys

 

wymowne ;]

 

czyli 'pomiar kutasów' wygrał PiS

 

z jednej strony to chyba lepiej (przynajmniej nie szli pod tak mega durnym hasłem) z drugiej strony i to i to głupie - nie potrafię ogarnąć ludzi darmowo poświęcających czas po to, żeby nabijać kapitał polityczny osób trzecich, które mają ich w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się raczej obalać Twoje niż przedstawiać własne, chociaż jest ciężko, bo wypowiadasz się, jak jakiś dres spod monopolowego albo Tomasz Lis na twitterze i ciężko z tym dyskutować.

 

Zatem powtórzę:

Decyzje o ceremoniale wojskowym podejmuje Minister Obrony Narodowej. Praktycznie każdy minister grzebał przy tym ceremoniale, więc nie wiem czemu dupa Cię boli, że minister wysłał tam dwóch żołnierzy. Równie dobrze może zmienić ustawę.

Nie wiem, czy to rozumiesz, ale w tej katastrofie zginęli: aktualny prezydent wraz z żoną, były prezydent, wicemarszałek Senatu, dwóch wicemarszałków Sejmu, RPO, prezes IPN, prezes NBP, szef BBN, 12 posłów, 2 senatorów, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, dowódca Wojsk Lądowych, dowódca Wojsk Specjalnych, dowódca Marynarki Wojennej, dowódca Garnizonu Warszawa i dowódca Sił Powietrznych. Nie ma porównania tej tragedii do żadnej innej na świecie. Kasowanie takiej ilości elit jednego dnia Polska przeżyła tylko podczas 2 wojny światowej. Od 70 lat to największa tragedia w historii tego kraju. Ta, jak to nazywasz szopka z udziałem sfrustrowanego karła jest spowodowana tylko i wyłącznie działaniami poprzedniego rządu. Już dawno temu powinien zostać postawiony pomnik w celu uczczenia ofiar tej tragedii i od 5 lat 24 godziny na dobę przy tym pomniku powinno stać dwóch żołnierzy ze sztandarem i powinni się zmieniać co godzinę.

I to nie jest zlot czarownic, tylko comiesięczna manifestacja Polaków i Polek, którzy doświadczyli w swoim życiu o wiele więcej niż Ty kiedykolwiek doświadczysz, którzy pamiętają o chrześcijańskich korzeniach tego kraju i nie pozwalają zapomnieć o jego tragicznej historii. Szacunek z jakim się wypowiadasz o tych ludziach świadczy tylko i wyłącznie o Tobie.

 

Nie wiem, czemu tam są 2 pytania zamiast jednego, bo oczywiście nie jest to okrąg, i oczywiście okrąg przypomina. Test wyraźnie ułożony przez humanistów.

 

Cały marsz oglądałem w TVN 24 i się dowiedziałem, że około 2 razy więcej osób demonstrowało wczoraj i byli to reprezentanci 25 milionów Polaków, którzy nie głosowali na PIS.

skopiowales swoje to ja powtórzę swoje

Czy comiesieczny zlot zwolenników teorii spiskowych jest rownoznaczny z obchodami państwowymi i pogrzebami wojskowych?

Dla ciebie to spotkanie ludzi pamietajacych o prawie 100 osobach, a prawda jest taka że zdecydowana woekszosc tych ludzi poza Lechem resztę bardzo oficjalnie olewa

Dla tych ludzi Rosja zabiła ich wybitnego prezydenta (z oparciem w chwili śmierci 18%), przy współudziale Tuska, który specjalnie nie poleciał z Kaczyńskim tupolewem.

A prawda jest taka że już na wcześniejsze wyjazdy prezydent icpremier nie latali/jeździli razem, bo ani jeden ani drugi nie miał tskiej woli i było o tym bardzo głośno

Ale tym ludziom nie przetlumaczysz, wg nich był wybuch i koniec, bo Pan Bilenda tak powiedział (Nie pamiętają też, że ten sam Pan się skomromitowal na wizji Trwam mówiąc że kłamał na wizji TVP)

 

Zresztą kończę, skoro dla cienie to co wyprwia Kaczyński że swoim folwarkiem pod pałacem prezydenckim każdego miesiace jest ok to widać niczym się nie roznicie a na szczęście należycie do zdecydowanej mniejszości (mówię o kwestii smoleńskiej, nie o aktualnym poparciu dla pis)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.