Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, quevas napisał:

sądziłem,  że w oznaczonym kontekście, na takie miano zasługuje tylko pan doktor Patryk "Hatakumba" Jaki

Lata mijają, a w Polsce się nie zmienia - dalej wieś nienawidzi "wykształciuchów", a im ktoś gorzej wyedukowany, tym bardziej. 

19 minut temu, Koelner napisał:

tak jak Kurski :(

Mnie nie rozśmieszyło. Wiesz kto jeszcze się nie zaśmiał?

babka, którą Hajto przejechał na przejściu dla pieszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

 

Mnie nie rozśmieszyło. Wiesz kto jeszcze się nie zaśmiał?

 

  Ukryj zawartość

babka, którą Hajto przejechał na przejściu dla pieszych

 

? Uaaaa 

2 godziny temu, fluber napisał:

Dokladnie.

mieli zmieniać prawo na wzór skandynawski ale wydaje mi się że odkąd są autostrady to się poprawilo. http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25635880,zmiany-w-po-po-wyborze-budki-onet-we-wladzach-partii-trzaskowski.html#s=BoxOpImg1 Pomaska? Tusku wracaj

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, DeltaCenter said:

Ależ uderzenie Newsweeka w Dudę. Nie moge się pozbierać. Cały Pałac Prezydencki również.

Dopóki ma za sobą zbieraninę takich "szeroko myślących" jak ty, niestety dla reszty społeczeństwa dostanie drugą kadencję 

Człowiek bez kręgosłupa, idealny dla ludzi bez charakteru

Mnie tylko zastanawia czy w drugiej kadencji przebije swoja waga to co druga kadencja zrobiła z Kwaśniewskiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał:

Dopóki ma za sobą zbieraninę takich "szeroko myślących" jak ty, niestety dla reszty społeczeństwa dostanie drugą kadencję 

Człowiek bez kręgosłupa, idealny dla ludzi bez charakteru

Mnie tylko zastanawia czy w drugiej kadencji przebije swoja waga to co druga kadencja zrobiła z Kwaśniewskiego

 

Lepsi są ludzie bez charakteru, niż śmiecie bijący w dwadzieścia osób jednego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, RappaR said:

Lepsi są ludzie bez charakteru, niż śmiecie bijący w dwadzieścia osób jednego. 

Tobie woierdole sam jak poprosisz lamusie

2 hours ago, DeltaCenter said:

Witamy po odwyku. 

Masz rację

Odwyklem od kretynów którym nie wyszło w UE i dlatego ja krytykują

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Tobie woierdole sam jak poprosisz lamusie

 

Chłopie, nie wiem, czy dalej pracujesz w Straży Miejskiej ( nie pamiętam, czy mi się dobrze kojarzy), czy nie, ale jak chcesz być twarzą kolejnej kampanii przeciwko tej służbie i jeszcze wylecieć z roboty ( w Internecie nikt nie jest anonimowy, a za takie odzywki nie byłoby problemy, żeby dostać na Ciebie namiary i złożyć donos do pracodawcy), to polecam pisać tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Chłopie, nie wiem, czy dalej pracujesz w Straży Miejskiej ( nie pamiętam, czy mi się dobrze kojarzy), czy nie, ale jak chcesz być twarzą kolejnej kampanii przeciwko tej służbie i jeszcze wylecieć z roboty ( w Internecie nikt nie jest anonimowy, a za takie odzywki nie byłoby problemy, żeby dostać na Ciebie namiary i złożyć donos do pracodawcy), to polecam pisać tak dalej. 

skarżypyta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.