Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sie skompromituje niewiedza w tym poscie, ale wytlumaczcie mi 1 rzecz. Jezeli lewica w sprawach gospodarczych stara sie glownie o "wyrownywanie szans" i zmniejszanie roznic społecznych to dalczego PiS jest uwazane za partie stojaca tak mocno na prawo? Swiatopogladowo oczywiscie sa prawicowi ale jak dla mnie wszystkie 500 zl na dziecko i inne to typowo lewe obietnice. Ktos mi to wyjasni?

 

Program wyborczy PiSu jest bardzo lewicowy. Poglądowo są konserwatywni stąd ludzie mówią, że to prawica, a to nie prawda. :smile:

Lewica/prawica to byłby fajny podział gdybyśmy mieli na scenie politycznej tylko razem, zlew i korwina. A ponieważ tak nie jest to takie uproszczony podział nie ma sensu i szkoda czasu się nad tym rozwodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, robiłem i stąd między innymi takie moje zdanie na temat prawica/lewica. Liberalnych gospodarczo i światopoglądowo nazywać jednym określeniem "centrum" tak samo jak konserwatywnych socjalistów? Dziękuję, nie.

Edit: to odpowiedź dla Kucia

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś to rozwiązał?

Odciął hydrzę głowę. W takich manifestacjach jak się pali opony i tak dalej jakieś straty materialne są nieuniknione. Od razu je wyceniać i obciążać rachunkami przywódców. Żadne tam więzienia czy inne robienie męczenników - komornicze zajęcie kont etc. Jednocześnie twarde nie i w ciągu dwóch-trzech miesięcy protesty powinny ustać.

Najważniejsze to robienie tego w środku kadencji i twarde nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cKar-o5dqbU3Q5q66wng-WYfiU2_uTvImgK1PCOHT6Q/htmlview?usp=sharing&sle=true <- aktualizacja 

podliczone 20/41 

Krula może uratować tylko mazowsze imo

 

kuhwa.. zlew 7.97

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/videos/vb.1762814377278569/1833960820163924/?type=2&theater

 

cry me a river zbyśka wielonogi  :nightmare:

jad totalny

 

 

 

Oficjalne cząstkowe wyniki wyborów (29 na 41 okręgów):

// Wyniki aktualizowane na bieżąco! //

PiS - 38.79 %
PO - 22.94 %
Kukiz - 9.23 %
ZL - 7.52 %
Nowoczesna - 6.92 %
PSL - 5.44 %
KORWiN - 4.69 %
Razem - 3.45 %
Inne - 1.02 %

Okręgi uwzględnione w wynikach: 1-3, 5-9, 11-13, 15, 17-18, 21-23, 25, 27-33, 36-38, 40-41.

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.