Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

luki,

 

Lenin i bolszewicy także byli za zlikwidowaniem armii a w przyszłości okazało się, że mieli największą armię na świecie, przecież Polskę w 1939 "wyzwalali" robotnicy oraz chłopi od polskich Panów.

 

steve,

 

ucisk finansowy nie ma nic wspólnego z lewicą

akurat pojęcie w dzisiejszych czasach między lewicą a prawicą jest dość płynne, ponieważ nie wiadomo czy mamy dzielić od czasów rewolucji francuskiej, od XIX wieku czy na warunkach dzisiejszych

 

kulfon,

 

a kto Cię okrada?

 

januray,

 

oczywiście, że tak. jak wspominałem, ja jestem wkurwiony gdy widzę pensję brutto i netto ,ale jeśli za to moja koleżanka idzie spokojnie na macierzyńskie to jestem zadowolony.

 

 

jako osoba wywodząca się od Korwina aby uprościć moje zdanie się zmieniło oczywiście z powodów wejścia na rynek pracy, dlatego ponieważ pojąłem skąd się wziął socjalizm i dlaczego powstał (historia XIX wieku) i dlatego, że Korwin mówił, że strzelałby do protestujących

 

ogólnie to jest długi temat ale proponuje więcej luzu ;) może jesteście młodsi ale już przeżyliście kilka wyborów a do końca życia przeżyjecie więcej :smile:

 

Jak mogli być za zlikwidowaniem armii skoro ich planem było zbrojne rozlanie bolszewizmu na całą Europę? Więc czym mieli zamiar to zrobić jak nie armią?

 

Rozwój socjalizmu jest niewątpliwie związany z demokratyzacją społeczeństw. Kiedy liczy się głos większości to wiadomym jest, że nie będą realizowane idee wybitne tylko przeciętne bo taka jest większość. Ja też nie uważam różnych socjalnych wymysłów za najgorsze z możliwych "złów" tego świata, ale właśnie za pomysły PRZECIĘTNE. Bo w nich są szczytne idee i bronią pewne interesy, ale przy okazji naruszają masę ważniejszych. Ludziom nie mówi się ile im się zabiera bo oni nie chcą nawet tego słyszeć. Lepiej słucha się o tym co można dostać bo gdzieś z tyłu głowy jest takie przekonanie, że przecież to nie ja płacę tylko państwo.

 

A koleżanka z macierzyńskim urlopem też pewnie nigdy nie pomyślała nawet, że gdyby nie zabierano pieniędzy jej rodzicom, jej mężowi i rodzicom męża to przez 2 lata sama mogłaby ufundować sobie urlop macierzyński na którym żyłaby jak królowa.

 

No ale co zrobić. To już niestety jest chyba wpisane w rozwój cywilizacji. Jak mawiał ktoś mądry - człowiek zaczyna działać racjonalnie jak wszystkie inne sposoby działania zawiodą. Szkoda, że zawsze otrzeźwienie przynosi dopiero rewolucja albo jakiś głęboki kryzys. A to jest właśnie coś co fundujemy przyszłym pokoleniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn tyle społeczeństwa głosowało na socjalistów.

 

I jeszcze są w tym kraju totalne zje*y (nie da się tego inaczej nazwać) popierające te antypolskie, bolszewickie ku*wy z razem.

 

rozumiem że za coś takiego jest ban? czy bany są tylko za obrażanie niezgodne z poglądami moderatora?

 

Luki - jak na kogoś kto uważa że to inni nie umieją czytać, trochę kompromitujesz się powtarzając bzdury o Razem

 

ja głosowałem na Samberga za The lonely Island i Waglewskiego za I ching

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że za coś takiego jest ban? czy bany są tylko za obrażanie niezgodne z poglądami moderatora?

 

Luki - jak na kogoś kto uważa że to inni nie umieją czytać, trochę kompromitujesz się powtarzając bzdury o Razem

 

ja głosowałem na Samberga za The lonely Island i Waglewskiego za I ching

 

Ja cytowałem wczorajszą wypowiedź Halickiego. Sam tego programu w rękach jeszcze nie miałem. To jedyna partia która nie miała szans wejścia do Sejmu więc sobie odpuściłem. A jest to nieprawdą?

 

EDIT: OK, teraz widzę, że to nie było akurat w programie partii razem a w deklaracji młodych socjalistów.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/adrian-zandberg-chcial-aby-Polska-wystapila-z-nato_711088.html

 

Z tego co wiem to niemal to samo, hmm?

 

Choć dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. Platforma troszkę widzę kręci nawet po wyborach. Ale przydałoby się żeby odnieśli się tego tego bo to z deczka kwestia mocno fundamentalna.

 

Do tego dochodzi też publiczne promowanie Marksa czy Che Guevary przez noszenie koszulek z ich podobiznami. Myślę, że to są rzeczy, o których niewiele ludzi głosujących wczoraj na Razem wiedziało.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cytowałem wczorajszą wypowiedź Halickiego. Sam tego programu w rękach jeszcze nie miałem. To jedyna partia która nie miała szans wejścia do Sejmu więc sobie odpuściłem. A jest to nieprawdą?

OK, teraz widzę, że to nie było akurat w programie partii razem a w deklaracji młodych socjalistów.

http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/adrian-zandberg-chcial-aby-Polska-wystapila-z-nato_711088.html

 

Z tego co wiem to niemal to samo, hmm?

 

https://twitter.com/partiarazem/status/657512016198946816

 

nie, młodzi socjaliści to jedna z wileu organizacji z których ludzie przyszli do Razem, teraz wyraźnie mówili że ich poglądy się zmieniły (o NATO i armii np Konieczny)

 

powtarzasz za superakiem i żalisz się że ludzie głosują nie czytając, no naprawdę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce mój drogi nie ma zakazu propagowania komunizmu? A to przecież w 100% latające z sierpem i młotem, czy guevarą śmiecie z razem. Nowe wcielenia Marchlewskiego i Dzierżyńskiego i innych szmat.

Cholera, niestety Sąd okręgowy w Warszawie spartolil po całosci i zarejestrowal partie polityczną, sprzecznie z art. 13 Konstytucji RP

Koniecznie poinformuj o tym PKW i oczywiscie prokuraturę. Ze też w polskim sądownictwie i organach ścigania nie ma takich kompetentnów komunistojebców jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/partiarazem/status/657512016198946816

 

nie, młodzi socjaliści to jedna z wileu organizacji z których ludzie przyszli do Razem, teraz wyraźnie mówili że ich poglądy się zmieniły (o NATO i armii np Konieczny)

 

powtarzasz za superakiem i żalisz się że ludzie głosują nie czytając, no naprawdę

 

Nie za superakiem tylko za Halickim, który wczoraj to powiedział w tvn24. I fakt, powinienem to sprawdzić, ale mi się nie chciało - przyznaje się do błędu. Tylko, że to w niewielkim stopniu zmienia moją ocenę do tej partii bo z kręgu "poza rozważaniem oddania na nich głosu" przenoszą się zaledwie do kategorii "fatalna wizja Polski".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cenzurował tym razem, żeby każdy dobrze wiedział, za co poleciał ban i nie miał wątpliwości. 

 

 

 

czekam na akcję Panie Moderatorze

Nie za superakiem tylko za Halickim, który wczoraj to powiedział w tvn24. I fakt, powinienem to sprawdzić, ale mi się nie chciało - przyznaje się do błędu. Tylko, że to w niewielkim stopniu zmienia moją ocenę do tej partii bo z kręgu "poza rozważaniem oddania na nich głosu" przenoszą się zaledwie do kategorii "fatalna wizja Polski".

Ale dziwiąc się że Koelner mógł na nich głosować jako argumentu używasz nieprawdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na akcję Panie Moderatorze

Panie mythos, dobrze że to wychwyciłeś, ale niepotrzebnie się sadzisz i szukasz poklasku takimi wpisami (u kogo?), bo do czegoś służy przycisk "zgłoś" pod każdym postem, żebyś mógł z niego skorzystać bez robienia szumu. 

 

A mi ten post umknął przy nawale wczorajszych wpisów, z których część forum mi pominęło podczas wchodzenia w temat za pomocą przycisku wyświetlania od nieprzeczytanych postów. 

 

Spokojnie. 

Gdybyś skorzystał ze zgłoszenia tego wpisu, to każdy moderator by to widział. A tak uskuteczniasz jakieś podjazdy w moim kierunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luźne spostrzeżenia po wyborach.

 

W PO słabo weryfikują CV przyjmowanych ludzi, czy nikt nie sprawdził, że "spin doctor" Michał Kamiński nie przeprowadził, żadnej zwycięskiej kampanii wyborczej (do swojej listy porażek dopisał przegraną Komorowskiego i wybory parlamentarne 2015).

A może to był koń trojański przysłany przez Jarosława Kaczyńskiego ;-)

 

PiS i większość parlamentarna. Jeśli PiS zdobędzie większość wystarczającą do samodzielnego rządzenia, nie będzie mógł zwalić winny na koalicjantów.

 

Wczorajsza wystąpienie Kaczyńskiego było jak na niego bardzo wyważone.

 

Palikot w 2015 zdekomunizował dawnych komunistów i Leszek w końcu mógł skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie mythos, dobrze że to wychwyciłeś, ale niepotrzebnie się sadzisz i szukasz poklasku takimi wpisami (u kogo?), bo do czegoś służy przycisk "zgłoś" pod każdym postem, żebyś mógł z niego skorzystać bez robienia szumu.

 

A mi ten post umknął przy nawale wczorajszych wpisów, z których część forum mi pominęło podczas wchodzenia w temat za pomocą przycisku wyświetlania od nieprzeczytanych postów.

 

Spokojnie.

 

Gdybyś skorzystał ze zgłoszenia tego wpisu, to każdy moderator by to widział. A tak uskuteczniasz jakieś podjazdy w moim kierunku.

O który post ta afera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na akcję Panie Moderatorze

Ale dziwiąc się że Koelner mógł na nich głosować jako argumentu używasz nieprawdy

 

Nie wiem czy nieprawdy. Na razie ustaliłem tyle, że nie ma tego wprost w ich programie (i że jeden z działaczy, nie wiem na ile decyzyjnych mówił co innego). Problem w tym, że w ich programie NIE MA SŁOWA O ARMII CZY POLITYCE ZAGRANICZNEJ. Czy to nie jest jeszcze większy redflag wobec tej partii niż to o czym mówił Halicki? Bo w tamtej sytuacji przynajmniej wiadomo było na czym się stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.