Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram mojego znajomego ktory wkurwil sie ze po dwoch latach posiadania butki z burgerami placil skladke jak Kulczyk, aaa Kulczyk nawet nie placil

 

Aha. Szkoda, że w ich programie na ten temat nie ma żadnych konkretów a jak są to tak samo absurdalne jak te o których pisałem.

 

A Twoja argumentacja jest bezsensowna. Myślisz, że Kulczyk nie dałby rady uniknąć składki na ZUS? Żartujesz sobie. Coś w stylu razem w kwestii podatków i składek było, a nawet jest we Francji. Efekty są takie jak można się było spodziewać:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Francja-kapitulacja-prezydenta-Hollande-a-Znika-75-podatek-7230131.html

http://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/trzy-lata-rzadow-hollande-a-a-we-francji-rekordowe-bezrobocie,537307.html

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki a czy ty (nie pytam na kogo glosujesz twoja sprawa) zgadzasz się w 100% z programem patrii/kandydata?

Wybory to to taki fajny czas kiedy mowi sie dużo, niekoniecznie zgodnego z prawdą lub realnego

Likwidacja armii jest mrzonką tak jak powrót do 65/60

Ale kilka/kilkanaście PTS % można zrobić na takich wywodach

 

Trzeba i powinieneś to wiedziec mając się za istotę rozumna czytać progaamy między wierszami a nie od deski do deski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

koszula bliższa ciału, jestem pracownikiem najemnym więc oczekuje konkretnej socjaldemokracji w Polsce, Zlew w ogóle nie jest wiarygodny pod tym względem, zostaje mi Partia Razem.

jestem za pluralizmem dlatego nawet dlatego warto aby była jakaś lewica w sejmie.

napisz mi Luki na kogo Ty głosowałeś i czy ze wszystkim się zgadzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o zgadzanie się w 100% z programem na litość boską. Takie sprawy jak likwidacja armii to jest kwestia racji stanu i w ogóle istnienia Polski jako państwa. Nijak tego nie można porównywać do obniżenia wieku emerytalnego, które w dodatku przecież nie ma być automatyczne tylko na zasadzie dobrowolności (chcesz dłuższą emeryturę możesz pracować do 67).

 

Jakby ludzie czytali programy polityczne między wierszami to takie partie jak Nowoczesna, PO, PSL czy Zlew nigdy by nie wyszły poza 1%. Razem pod tym kątem akurat jest inne bo w nich widać ideę, ale to jest idea tak bardzo szkodliwa, że każdy myślący człowiek powinien ją odrzucać przy pierwszym filtrowaniu.

 

Ja ogólnie wiele razy już to powtarzałem - poglądy mam tak mniej więcej jak obecny Kongres Nowej Prawicy - dlatego gdyby ktoś od nich sensowny był na listach Kukiza to bym na niego zagłosował. Nie było więc głosowałem na Gowina (z którym w większości się zgadzam a PiS uważam za mniejsze zło i być może szansę na przewietrzenie choć trochę tego państwa). Na Korwina nie głosuję bo mi Janusz nie odpowiada jako lider (tutaj naprawdę już czas na zmianę do której Wipler dorósł). Do Senatu oddałem nieważny głos bo albo był to człowiek którego nie znam albo człowiek, na którego sumienie nie pozwoliłoby mi głosować. 

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby ludzie czytali

Ale nie czytają i swoja wiedzę czerpią że spotow i wypowiedzi polityków w mediach

A jeszcze jakby ludzie zaczęli programy czytać ze zrozumieniem to żadne z ugrupowań by pewnie nie miało 10%

 

I o to chodzi

A jak czytasz i rozumiesz to wiesz co jest robione pod wynik a co jest dobrego "wg Ciebie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.

koszula bliższa ciału, jestem pracownikiem najemnym więc oczekuje konkretnej socjaldemokracji w Polsce, Zlew w ogóle nie jest wiarygodny pod tym względem, zostaje mi Partia Razem.

jestem za pluralizmem dlatego nawet dlatego warto aby była jakaś lewica w sejmie.

napisz mi Luki na kogo Ty głosowałeś i czy ze wszystkim się zgadzasz.

czyli niech okradają, byle nie mnie. lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luki,

 

Lenin i bolszewicy także byli za zlikwidowaniem armii a w przyszłości okazało się, że mieli największą armię na świecie, przecież Polskę w 1939 "wyzwalali" robotnicy oraz chłopi od polskich Panów.

 

steve,

 

ucisk finansowy nie ma nic wspólnego z lewicą

akurat pojęcie w dzisiejszych czasach między lewicą a prawicą jest dość płynne, ponieważ nie wiadomo czy mamy dzielić od czasów rewolucji francuskiej, od XIX wieku czy na warunkach dzisiejszych

 

kulfon,

 

a kto Cię okrada?

 

januray,

 

oczywiście, że tak. jak wspominałem, ja jestem wkurwiony gdy widzę pensję brutto i netto ,ale jeśli za to moja koleżanka idzie spokojnie na macierzyńskie to jestem zadowolony.

 

 

jako osoba wywodząca się od Korwina aby uprościć moje zdanie się zmieniło oczywiście z powodów wejścia na rynek pracy, dlatego ponieważ pojąłem skąd się wziął socjalizm i dlaczego powstał (historia XIX wieku) i dlatego, że Korwin mówił, że strzelałby do protestujących

 

ogólnie to jest długi temat ale proponuje więcej luzu ;) może jesteście młodsi ale już przeżyliście kilka wyborów a do końca życia przeżyjecie więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.