Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem, że dobrze wypadł koleś z Partii Razem ,prawda?

 

Wg mnie nieźle. Znaczy jak ktoś ma naprawdę lewicowe poglądy i wierzy w to co oni to przynajmniej mają w miarę stabilny i spójny przekaz w przeciwieństwie do innych lewicowych partii typu PO czy ZLEW. Tylko Ci ludzie z partii Razem są mocno nietelewizyjni a to problem w debatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ci ludzie z partii Razem są mocno nietelewizyjni a to problem w debatach.

W sensie że wyglądają jakby byli z Roweru Błażeja albo innego programu dla nastolatków czy jak? Trochę zepsuli moim zdaniem brakiem jakiegoś wyraźnego, charyzmatycznego lidera, wszystkie partie 'oddolne' przebijały się w ostatnich latach dzięki komuś takiemu a tutaj same noname'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmiesznie i najbardziej przykre jest to że ta debata i tak nic nie zmieni i premierem zostanie jedna z dwóch najgorszych jego uczestniczek.

Mam problem z wyszczególnieniem dwójki najgorszej. Szydło, Nowacka i Kopacz szły łeb w łeb, jednak mimo wszystko najlepiej wyszła chyba jednak Szydło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie że wyglądają jakby byli z Roweru Błażeja albo innego programu dla nastolatków czy jak? Trochę zepsuli moim zdaniem brakiem jakiegoś wyraźnego, charyzmatycznego lidera, wszystkie partie 'oddolne' przebijały się w ostatnich latach dzięki komuś takiemu a tutaj same noname'y

 

Hmmm. Dla mnie oni wyglądają jak tacy outsiderzy z liceum. Tacy, że niby wszystko ok, ale zupełnie zwyczajnie nie wyglądają. Tu jakieś dredy, tu jakieś kolczyki w nosie. Nic nie mam oczywiście przeciwko takim lookom, ale tak sobie komentuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, ludowcy dostaną powyżej 10% na luzie.

 

Nie ma szans. Wejść wejdą, bo szykuje się frekwencja coś koło 42-44%, ale 7% to dla nich max. Mniej więcej tyle ludzi mają uwikłanych w różny sposób w swojej mafii a nikt iny na nich nie zagłosuje po aferach z Burym i współrządzeniu z PO.

 

Jedyne na co liczę po rządach PiS, że za nich też się wezmą i ich zdelegalizują or smth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na co liczę po rządach PiS, że za nich też się wezmą i ich zdelegalizują or smth.

nie można się rozprawić z koalicjantem a przecież PSL to zawodowy koalicjant

 

Razem zaskoczyli bardzo pozytywnie, a mi osobiście imponuje fakt że nie szukali jakiegoś znanego polityka na bilbordy tylko wyszli z programem do lidzi

Lider im się objawił w debacie po był zdecydowanie najbardziej rzeczowym gościem jedynki i dzięki temu że nie jest nikomu znany nie sposób mu wytknac grzechów przeszlosci. A każdemu trzeba dać szansę tym bardziej ze maja spojny program i młodych ludzi (których stare‪ wygi zagryza jeśli, co niemożliwe, wejdą do parlamentu)

Ale fajnie ze jest na lewicy alternatywa pełna nowych twarzy. Chciałbym dla nich tych 3% żeby się utrzymali na powierzchni dzięki dotacjom, na co po wczorajszym wystapieniu Zandberga mają większe szanse

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kopacz i Szydło w poniedziałek bez konieczności wykupywania czasu antenowego, udając że debatują, przypomniały pokrótce swoje największe hasła. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał, co się na tej debacie wydarzyło. Ja zwróciłem uwagę na początku na to, że Szydło nie nazywała Kopacz premierem tylko przewodniczącą (manewr z drugiej debaty Dudy i Komorowskiego) i nie wyglądało to najlepiej, ale Ewea szybko zareagowała mówiąc o Szydło "ta kobieta' :nevreness:

 

Bardzo mi się podobało, kiedy Kopacz mówiła o zdjęciu z Polski procedury nadmiernego deficytu za rządów PO ( za którego rządów została nałożona), a Szydło powiedziała, że została ona zdjęta, bo zabraliście pieniądze z OFE. W tym momencie Kopacz się trochę zagotowała i później klepała od rzeczy. Największy sukces 26 lat wolności to Stadion Narodowy, na którym prezydent Duda śmie się pokazywać :nevreness:  Przy 6 latkach najpierw bredziła, że nie będzie rocznika w szkole, potem że 56% dzieci ma odroczenie, ale oczywiście wszystkie są świetnie przygotowane. Wyjazd z projektem konstytucji sprzed 10 lat oraz kłamstwa o Nord Stream pewnie nikogo nie zaskoczyły. Beata Szydło unikała odpowiedzi na niewygodne pytania, ale Ewa Kopacz nie miała problemów z łganiem w żywe oczy. Afera 25-lecia? Zresztą wczoraj poprawiła opowiadając, jaką mamy fantastyczną służbę zdrowia i nie pamiętamy, co się działo 10 la temu. Może wy doświadczyliście jakiegoś szczególnego ucisku w tym okresie?

Błaganie o głosy, zwłaszcza emerytów to już był krzyk rozpaczy. A sprowadzania osób, które chcą zagłosować na PIS do średniowiecza, bądź rozkapryszonych dzieci z pewnością każdego niezdecydowanego zachęci do głosu na PO.

 

W drugiej debacie zaskakująco dobrze poradził sobie lider Razem, aczkolwiek zupełnie nie zgadzam się z jego opinią. Byłem w szoku , że Korwin nic nie odwalił. Wydaje mi się, ze może wejść do Sejmu. Kukiz raczej zatrzymał tych, którzy jeszcze od niego nie odeszli, też powinien wejść. Petru też się prezentował ok i wygląda na to, że Nowoczesna tez może się w sejmie znaleźć. Sukces Razem i słabiutki występ Nowackiej powoduje, że Zlew może nie wejść do Sejmu. PIS po tych debatach większości konstytucyjnej nie uzyska, ale jest dosyć prawdopodobne, że uda im się utworzyć większość.

 

Zapomniałem, był jeszcze Piechociński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze to, że może wejść w koalicję nawet z kanibalami ;)

 

Błaganie o głosy, zwłaszcza emerytów to już był krzyk rozpaczy. 

E tam, lepsze było przekonywanie, że kobiety tylko przy ich rządach będą mogły wolno żyć. 

 

Brakowało mi w pewnym momencie tylko zacytowania tego:

 

I próby wmówienia, że taką linię przedstawia PiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie chwalą Zandberga i raczej krytykują Nowacką, i słusznie, bo ile można się nie zgadzać z lewicowymi poglądami, to od razu widać kto jest prawdziwy, a kto sztuczny. Oby Razem zabrało głosy Lewicy i po raz pierwszy nie będzie Millera w sejmie. Byłoby pięknie.

 

Nie mogę się nadziwić, że nigdzie nikt nic nie mówi o tym jak strasznie sztuczna jest Beata Szydło. Przecież to, że ona nie jest sobą jest aż nadto widoczne. Może przy okazji liczy na jakiś występ w terminatorze czy coś.

Edytowane przez Cloud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.