Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wszyscy za,korwinem i narodowcami!

Ja pier...

Wiem że to są wybrane fragmenty ale im powinni zabrać prawa wyborcze! I nie, nie żartuję

 

A koleś w czapce to chyba lekko ciepły jest bo się na tę laske marszalkowska mocno ucieszył ;)

 

A kolesia z Pw osobiście,znajdę i spale mu indeks bo Nam absolwentom robi siare

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkręcił się Kukiz z pytania na pytanie

niestety dla niego bardzo łatwo daje się ponieść emocjom po czym traci nad sobą panowanie, robi się nerwowy i marnuje swoją szanse na zaistnienie - po takich nerwowych ruchach, reakcjach czy słowach media będą tylko o tym mówić

ciekawe jestem co by było gdyby dogadał się z Korwinem - może nie miały takiego zjazdu w sondażach

Edytowane przez drtoudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś obiektywny powie bo moje odczucie może być spowodowane niechęcią do Pani Kopacz - czy ona czasem, z każdym dniem, z wielką sumiennością, nie pogrąża siebie i PO?

Ja mam wrażenie, że Kopacz ma już takie miękkie nogi, że nie skończy tej kampanii bez potrzeby noszenia jej z miejsca na miejsce. Wie, że to koniec, widać wyraźnie. 

 

W PO będzie pożarta, chciałbym zobaczyć jej rozmowę z Tuskiem po wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.