Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba nie jest dowcip ale tak zwana analogia odnosnie sytuacji w sposob prosty do zrozumienia bez mowienia o szcsegolach tylko wprost ze nas robia w ch**a i sprzatamy gowno nie wiadomo po co i ze dajemy sie ruchac

No wiem, dlatego mówię, że ta analogia mnie nie tyle śmieszy, tylko wkurwia. Bo prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja wrzuciłem to żaden fake, ASZ w reakcji po prostu wrzucił własną wersję :smile:

Link do wywiadu:

http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wywiady/kontrwywiad/news-szefowa-men-pis-chcial-wyslac-6-latki-do-szkol-znalazlam-w-s,nId,1896115

Najpierw zobaczyłem aszdziennik, a potem Twój link. Nie myślałem, że historia z aszdziennika jest oparta na faktach :nevreness:  Dopiero, jak przeczytałem linka to zrozumiałem o co kaman.

 

Nie, właściwie to dalej nie rozumiem, jak można było coś takiego powiedzieć. Kononowicz wymięka przy obecnych standardach :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.