Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Albo uznać, że to, że pewna partia uczyniła sobie z Polski swój folwark, w którym robi co chce, a jej wyborcy jeszcze temu kibicują, za stan normalny i zdrowy.

Możliwości jest mnóstwo.

Możliwości jest mnóstwo.

Czyli kiedy Prawda (z drugiej strony) wzywa zabierasz się za literówki.

 

Słabo drogi Komentatorze :(

Wykpiłem Twoje słowa jak Ty moje.

Masz rację, takie pokpiwanie jest słabe drogi Komentatorze :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe, że chcąc wykpić moje słowa musisz łapać się literówek.

 

Dziękuję.

Proszę.

Miło mi, że Tobie jest miło.

Trudno Cię złapać na literówkę, bo głównie odpowiadasz jednym zdaniem :)

Tobie bez różnicy przecież za co kpisz, ważne by kpić, ja przyznaję się, nie mam takiej wprawy, dlatego złapałem się czegokolwiek. Masz rację, słabe to, nie dorownuję Tobie - Mistrzu :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę.

Miło mi, że Tobie jest miło.

Trudno Cię złapać na literówkę, bo głównie odpowiadasz jednym zdaniem :smile:

Tobie bez różnicy przecież za co kpisz, ważne by kpić, ja przyznaję się, nie mam takiej wprawy, dlatego złapałem się czegokolwiek. Masz rację, słabe to, nie dorownuję Tobie - Mistrzu :smile:

 

Sarkazm też na 2 z dwoma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope

 

z udawania obiektywizmu masz pałę, więc średniej nie zrobiłeś

 

sorka!

Ty nawet nie musisz udawać. Ty jesteś obiektywizmem :)

Ale jeden przedmiot zaliczony, do drugiego podszkolę się do poprawki panie Profesorze :)

Dobranoc.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nawet nie musisz udawać. Ty jesteś obiektywizmem :smile:

Ale jeden przedmiot zaliczony, do drugiego podszkolę się do poprawki panie Profesorze :smile:

Dobranoc.

Julekstep nie sili się na udawanie obiektywizmu. Ty go próbujesz udawać, jednocześnie zachowując się w sposób pasywno-agresywno. To jest ta różnica. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo umarł.

 słaby argument, w tej sprawie nawet nie toczyło się postępowanie, a to że o tym słyszałem to słyszałem nie jedno ;) ogólnie dla mnie przyjmowania kryterium oceniania powinno być równe dla dwóch stron , dlatego ja przyjmuje jeden , nie skazali Adamowicza i Kaczyńskiego to nie są winni , to samo tyczy i Kwaśniewskiego i innych pryncypałów.

tym bardziej, że Adamowicz był wrogiem PiS, później PO a i tak mu nic nie zrobili

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną mamy teraz nagonkę, rozpoczęta przez amerykański TVN, na polskich producentów wołowiny. Zwłaszcza, że w tym roku amerykańska wołowina została dopuszczona na europejski rynek.

 

 

No sorry ale jak się robi ubój na nielegalu to się sprawdza każdą sztukę, żeby jakieś wtopy nie  było. A tutaj chciwość przysłoniła wszystko.  W dzisiejszych czasach z takich rzeczy zawsze kręci się największe skandale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajną mamy teraz nagonkę, rozpoczęta przez amerykański TVN, na polskich producentów wołowiny. Zwłaszcza, że w tym roku amerykańska wołowina została dopuszczona na europejski rynek.

 

już nie przesadzaj. to nie wina TVN, że jakieś januszebiznesu chciały dorobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.