Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? I porównujesz to z serią afer i przekrętów obecnej władzy? Nie wierzę... "sugestie" pionka, jakieś gadki starej kobiety... poważnie, jesteś typowym "fanem" TVN i reszty, skoro takimi rzeczami się przejmujesz i bierzesz za jakieś poważne argumenty. 

 

A Stonoga... on już na każdego coś miał. Traktujesz kolesia serio?

O czym ty piszesz? Gdzie ja porównuje te wydarzenia? Albo wskaż konkretny cytat, albo przyznaj, że się zbłaźniłeś.

 

Chodziło mi o to, że PO wypomina się w tym wątku każdą pierdołę, a w przypadku PiS tak nie jest. Np. były tu komentarze jakie to PO jest niedobre, bo przyjęli polityków, którzy kiedyś należeli do PiS i 8 lat temu pokłócili się z Jarkiem. To ja wskazałem wydarzenia podobnej rangi dotyczące pisiaków (i to tylko z ostatnich tygodni), które w ogóle nie były im tutaj wypominane.

 

Ty natomiast sugerujesz, że ja porównuję np. aferę hazardową do bełkotu Pawłowicz. Szczyt naditepretacji i manipulacji.

 

I wcale nie traktuję Stonogi serio, ale fakt jest faktem, że gdy gadał o materiałach na PO to jego osoba była przywoływana w tym wątku, a gdy mówił o materiałach na PiS to była cisza. Mogę też się założyć, że jakby za przekręty aresztowali kogoś z rodziny polityków PO to zaraz mielibyśmy tu wysyp komentarzy, natomiast w przypadku zięcia Kaczyńskiego nie było ani jednego.

 

Za tekst o ,,typowym fanie TVN" i zdjęciu Niesioła powinienem wrzucić zdjęcie Brudzińskiego albo Macierewicza i nazwać cię typowym fanem rydzykowych mediów. Tyle tylko, że tego typu argumenty ani nie są śmieszne, ani błyskotliwe. No i przede wszystkim są nudne, wyświechtane i mało kreatywne. Bo ile można na krytykę PiS odpowiadać, że krytykujący jest na pewno fanem TVN i przypomina Niesioła? A swoją drogą to jak nazywasz ludzi, którzy krytykują i PiS i PO? Np. Balcerowicza? W ogóle potrafisz sobie wyobrazić, że są ludzie, którzy nie lubią i jednej i drugiej partii, ale to PiS uważają za większe zło?

 

Jeszcze co do afer PO to była ich porównywalna ilość co afery PiS (afera hazardowa - afera gruntowa, taśmy kelnerów - taśmy Beger, zegarek Nowaka - wycieczki Hofmana itp). Afery typu Amber Gold mogły zdarzyć się przy każdych rządach i nie wiem czemu akurat tą aferę przypisuje się PO. Gdy zakładano Amber Gold to w prokuraturze i róznych urzędach nadal było sporo ludzi z nadania PiS, a szefem Komisji Nadzoru Finansowego był pisowiec.

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że PO wypomina się w tym wątku każdą pierdołę, a w przypadku PiS tak nie jest.

 

to może wypowiem się jako osoba nie lubiąca i PiSu i PO (jedyne sytuacje kiedy głosowałem za jedną z tych partii to pierwsze wybory tych partii "koalicja POPiS, te sprawy" + drugie tury prezydenckich) bo sprawa wydaje mi się dość oczywista:

 

1 - ludzie po tych 8 latach mają mega dość PO (3x bardziej dość niż PiSu)

2 - mimo tego, że PiS rządził nieporównywalnie krócej to w tym krótkim czasie dostawał jakieś 5x więcej więcej pomyj w 'oficjalnych źródłach przekazu' a, że natura nie znosi próżni to za rządów PO (co potęguje jeszcze punkt 1) te zasłużone pomyje wylewane są w tych mniej oficjalnych źródłach - czyli w internecie (wykluczam ofc portale takie, jak gazeta.pl z jednej a niezalezna.pl z drugiej strony - gdzie wchodzi zazwyczaj tylko 'jedna strona barykady')

 

aha no i jeszcz bonus(bgc):

 

3 - użytkownicy tego forum to banda słabych, pisowskich katoświrów, którzy muszą lizać się nawzajem po jajkach bo tylko w grupie są silni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest a propos propozycji partii razem dot. wprowadzenia wysokiego podatku progresywnego, że niby ten obrazek to argument, że tam gdzie progres żyje się lepiej

 

ale już wiem jak to skomentować, trzeba zrobić podobny obrazek. na górze ,,państwa z wysokim wskaźnikiem gwałtów - szwecja", a na dole ,,państwa z niskim wskaźnikiem gwałtów - syria".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chodziło mi o to, że PO wypomina się w tym wątku każdą pierdołę, a w przypadku PiS tak nie jest. Np. były tu komentarze jakie to PO jest niedobre, bo przyjęli polityków, którzy kiedyś należeli do PiS i 8 lat temu pokłócili się z Jarkiem. To ja wskazałem wydarzenia podobnej rangi dotyczące pisiaków (i to tylko z ostatnich tygodni), które w ogóle nie były im tutaj wypominane.

 

 

Były tu komentarze, że PO straszy powrotem czwartej RP i rządów sprzed 8 lat, a w tej chwili sami mają w swoich szeregach więcej twarzy tych rządów niż PIS i tu nie ma nic na temat dogadywania się lub nie. Zresztą, chyba każdy myślący człowiek zdaje sobie sprawę, z jakich powodów z jednej partii mogą startować Napieralski i Giertych...

 

Nie sądzę też, żeby ten wątek był organizowany przez fanów PIS. Zdziwię się, jeżeli ktokolwiek udzielający tu głosu zdecyduje się na nich zagłosować. Większość opowie się za partiami antysystemowymi , przynajmniej tak to oceniam po treści komentarzy.Po prostu PO co chwilę robi błazenadę i nic na to nie poradzimy. Nie wiem, jak Ciebie, ale mnie nie śmieszy, jak ktoś napisze wziąść zamiast wziąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę też, żeby ten wątek był organizowany przez fanów PIS. Zdziwię się, jeżeli ktokolwiek udzielający tu głosu zdecyduje się na nich zagłosować.

To możesz już powoli zaczynać się dziwić. Już po wyborach prezydenckich było widać, że młodsze popokolenie, te powiedzmy +90 nie ma żadnych obaw przed PiSem, a w zasadzie zrobi wszystko aby udupić PO (co akurat jest w tym wszystkim najlepsze). Wyznawców Republiki z Ziemkiewiczem na czele, również nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To możesz już powoli zaczynać się dziwić. Już po wyborach prezydenckich było widać, że młodsze popokolenie, te powiedzmy +90 nie ma żadnych obaw przed PiSem, a w zasadzie zrobi wszystko aby udupić PO (co akurat jest w tym wszystkim najlepsze). Wyznawców Republiki z Ziemkiewiczem na czele, również nie brakuje.

Sugerujesz, że PIS zaskarbił sobie poparcie obu pokoleń +90? :nevreness:  O ile wśród większości wyborców do lat 25 PIS>PO, to nie sądzę, żeby ta partia była na 1 miejscu. Nie wierzę, że młodzież porywa charyzma pani Szydło. Nie sądzę, żeby rodzina 500+ i obniżenie wieku emerytalnego było ich głównym postulatem. W 1 turze wyborów prezydenckich młodzi zagłosowali na Kukiza, teraz prawdopodobnie 1/4 przerzuci się na Korwina, 1/4 zostanie z Kukizem, a połowa zwyczajnie oleje ten cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzili sojuszników, z którymi powinniśmy teraz zacieśniać związki i iść wspólnym frontem, żeby lizać dalej Niemców po dupach i dbać o interesy Tuska w PE. Jak po nich nie cisnąć?

nie zdradzili nikogo. PO to Stronnictwo Niemieckie , ich decyzja mnie nie zaskoczyła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.