Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Plus ewentualnie ich rodziny? :)

 

Nielegalnie migrują i my musimy ich przyjac bo Niemcom się tak podoba. Toć Oni do nas nie lezą.

 

 

Tak czy inaczej znam jednego Syryjczyka który mieszka w Polsce spooooro lat, no i jest znajomym mojej matki i tak jak się kiedyś go zapytali czy gdyby mu powiedzieli, że ma ich / polskich kolegów , przyjaciół którzy mu sporo pomagają/ zabić to czy by to zrobił. Odpowiedział, że tak.

'No Ty chyba żarujesz co?'

A On - Nie. Jakby mi kazali to bym was musiał zabić. 

 

 

Taka mentalnośc Panowie i Panie. I nawet się nie dziwię dżihadystom, że przemycają swoich plus całośc też jest zdolna do 'wojny z niewiernymi'. 

 

Problem jest wielki bo to będzie początek a Europa nie wie jak ma się zachować. Puste głowy.

 

I nie mogę uwierzyć w głosy o chrześcijańskim kraju i że trzeba potrzebującym pomóc itd itp. No okay , ale nasi zagranicą też czekają na powrót do kraju, ale nikt tutaj nie jest w stanie im nic zagwarantować. A innokulturowcy na złotej platerze.

 

Wszyscy jestesmy ludzmi tak, ale kutfa gdzie tożsamość i myslenie?

takie migracje mogą spokojnie spowodować przejmowanie terenów i Polska zdecydowanie nie będzie Polską. Trudno? No dla nas pewnie trudno. Ale nasze wnuki bedą miały grę na zupełnie innych zasadach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pytam, czy ktoś to próbuje zrozumieć w całości, a nie patrzeć skrajnie w lewo, czy prawo.

Ale to jakoś rozwiń swoją myśl bo na samo "ja to patrzę na sprawę szeroko i trzeźwo a reszta to przesadza albo w jedną albo drugą w stronę" to nikogo raczej nie przekonasz. Wiem, bo nieraz próbowałem :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do Europy przybywa więcej muzułmanów niż muzułmanek, bo jest to podyktowane ich kulturą i statusem rodziny" :D Kur*a poległem, kucio wygrywasz dożywotnią receptę na tabletki Stefana.

 

Ostatnimi czasy podobnie naiwną głupotę (nie sądziłem, że ktoś temu dorówna) czytałem na swoim wallu na fb, gdy pewien nie do końca rozumny człek przekobnywał, że powinniśmy przyjąć uchodźców bo 70 lat temu 5000 polskich kobiet wyemigrowało do Indii :D

 

serio co ci ludzie mają w głowach to nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucio masz częściowo rację wg mnie, ale kilka rzeczy jest w tej dyskusji najważniejszych:

- Europa nie ma zupełnie pomysłu na tych ludzi - na chwilę obecną system azylowy nie działa, nie ma jak kontrolować kto jest skąd i po co przyjechał (np. na czarnym rynku podobno jak gorące bułeczki rozchodzą się paszporty syryjskie po tym jak Merkel powiedziała, że z uwagi na wojnę tam uchodźcy z Syrii będą traktowani preferencyjnie - btw *uj wie czy to prawda, żyjemy niestety w czasach gdzie informacja jest potężna ale często wadliwa a w obecnej sytuacji b. ciężka do weryfikacji). Więc może sie kończyć na polityce "przyjmujemy wszystkich" - a to jest nie do zaakceptowania

- pomoc może dotyczyć tylko tych prześladowanych - jak hajs i dom dostaną wszyscy to chyba ludzie wysadzą Sejm w powietrze. Srsly, w Polsce nie ma pieniędzy nawet na lewicową walkę z biedą i duży nakład na darmozjadów napewno wywoła duże zamieszanie

- nie wiemy co będzie konsekwencją przyjęcia tych ludzi - jak system będzie szczelny i będziemy odsyłać oszuścików i imigrantów ekonomicznych to wszystko się uspokoi - ale jeżeli przyjmować będziemy zgodnie z obecną strategią UE to za chwilę będziemy mieć problem nie z setkami tysięcy ale z milionami. I naprawdę nie wiem co w takiej sytuacji będzie można robić bo to już będzie popadało pod jakąś nomadzką agresję/najazd na Europę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do kasy na nich. Mamy na rozjebanie miliardów na jakieś durne inwestycje to i na garśc muslimów się znajdzie. Jestem pewien, że nikt im 12 000 zł nie da w zasiłkach, więc trochę rozwagi w braniu wiedzy z internetu, bo np. ten tekst, ze nas skolonizują na łódkach nadal jest bez autora i funkcjonuje w internecie prawie jak urban legend, gdzie nagle ktoś sobie o tym przypomniał

Kucio, skoro masz 1600 na wydawanie na mieszkanie, to Ci podam numer konta byś mi przelewał tak z 300 złoty miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Islam to ustrój, nie religia, obawiam się, że zanim ciemne masy to zrozumieją będzie w Europie 3 stopień dżihadu. Poczytajcie o tym wszystkim. A dlaczego pędzą do UE po socjal a nie innych krajów Arabskich pytają ludzie? Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych.. możliwe jest kłamstwo, bycie podstępnym, jeżeli zagrożone jest dobre imię Islamu oraz Muzułmanin jest w mniejszości...Mówia, że uciekają przed wojną? może 30% z nich. Dlaczego większość nie ma dokumentów? Przecież w interesie uchodźcy z regionu ogarniętego wojną lub uchodźcy politycznego jest dać się zidentyfikować - bo wtedy dostaje status uchodźcy i bezpieczne życie. Oni niszczą dokumenty... to jedna z doktryn, aby metodą osiedlania podbijać kolejne narody i ziemie. Czytać koran i interesować się Islamem, tylko świadoma wiedza nas może uratować

 

 

ps. kucio - poza tym każda teza "dlaczego wśród imigrantów jest więcej mężczyzn niż kobiet" (wylew islamu na europę, emigracja ekonomiczna, dążenie do eliminacji niewiernych itd itp) jest logiczniejsza i spójniejsza od tej skrajnie naiwnej "to kwestie kulturowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. kucio - poza tym każda teza "dlaczego wśród imigrantów jest więcej mężczyzn niż kobiet" (wylew islamu na europę, emigracja ekonomiczna, dążenie do eliminacji niewiernych itd itp) jest logiczniejsza i spójniejsza od tej skrajnie naiwnej "to kwestie kulturowe".

Wylew islamu na europę lub dążenie do eliminacji niewiernych też jest kwestią kulturową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce żyje 30 000 muzułmanów (dane nieoficjalne, bo oficjalnie jest ich 5000). W przyszłym roku przynajmniej podwoimy tę liczbę ( a lewacy powiedzą, że liczba muzułmanów w Polsce wzrosła tylko o 0,2%, więc nie ma się co martwić)

 

Pamiętacie zbrodnię w Kamiennej Górze? Otóż Samuel N. jest muzułmaninem. Zabił dziecko siekierą, bo nie został mu przedłużony zasiłek.

 

No i nie mogę już czytać w internecie o tym, ze to Unia za wszystko zapłaci. Unia nie dostaje pieniędzy z nieba. W tym roku wpłaciliśmy do Unii Europejskiej 83 miliardy złotych, a otrzymamy stamtąd 78 miliardów złotych. Odkąd weszliśmy do Unii, wpłaciliśmy do niej mniej więcej tyle samo, co dostaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem fluber ale jeśli chcesz się przysłużyć stanowisku anty-imigracyjnemu to Ty i Tobie podobni powinni zamknąć mordę w kubeł na jakiś czas. Coś a la Pis który przed wyborami zamknął głęboko w szafie Macierewicza, Piętę i Pawłowicz promując się wesołą mordką prezydenta Dudy. Manipulacja może być dobrym narzędziem uprawiania polityki, wcale temu nie przeczę ale nie może być tak tania i nieudolna jak twoja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Więc czym Ty mierzysz tą wiedzę? Predykcje? Może jak Wróżbita Maciej na tarocie, o czym ostatnio pisał? Z tego co wiem to wiedzę nabywa się poprzez wpajanie jej na różne sposoby. Czytanie, oglądanie materiałów, interpretacja tekstów naukowych itd. 

 

Otóz ja nie mierzę wiedzy na podstawie ilosci przeczytania ksiązek czy tekstów. Wiedzę pokazuje mi swój kontrrozmówca. Ale tak czy inaczej to też nie jest najwazniejsze.

Bo można mieć tonę wiedzy i nie potrafić jej wykorzystać czy zinterpretować.

To tak jak inteligencja nie równa się edukacji a edukacja mądrosci, a mądrośc inteligencji i tak dalej w kazdym wariancie.

 

 

Poza tym lewaki czy prawicowcy?

A co mnie to interesuje?

 

Ja jestem w cholerę tolerancyjny, ale jeśli ludzie którzy nielegalnie przekraczają granicę nagle są umiejscowieni w poblizu miejsca w którym mieszkam a sa potencjalnymi terrorystami to chyba nie muszę mieć tysiąca danych aby mieć pogląd na daną sprawę. /poza tym znam przykład Turków w Niemczech i to nie z książek tylko z pierwszej ręki/, aby wybrzmiał ze mnie pogląd że nie jestem za taką opcją.

Równiez nie jestem za opcją aby dostawali kasę z własciwie, mojej kieszeni. Toć kurna lepiej sam się przebiorę za migranta i spierdalam do Niemiec skąd mnie tutaj przyślą i bedzie gitara.

 

 

 

No, ale ja tam lubię Polandballa i przypominam puzona więc nie mam poglądu i nie rozumiem. 

 

 

Trudno. masz na swój temat taki pogląd  to co ja poradzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur*a kucio, krótka piłka; Jeździłeś po Europie? Byłeś w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech? Widziałeś co tam teraz się dzieje? Ja widziałem, bo byłem. Do tego w dzielnicach "getta", gdzie żyją sami ciapaci. Co więcej mam bardzo bliskich znajomych, którzy żyją w tych krajach, więc nie chrzań mi o bełkocie terroru i paranojach dziecięcych. Wiesz co się dzieje w Szwecji odkąd wprowadzono multi-kulti? O ile wzrósł odsetek gwałtów, morderstw? Kilkaset do tysiąca procent w ciągu 10 lat. Do tego wiesz, jak zataja się fakty, że robią to w 80% muzułmanie? Widzisz co się tam dzieje, jeśli chodzi o wymiar kar? (vide 30h prac społecznych za zbiorowy gwałt, bo sprawca niepoczytalny). Itd itp...

 

Widziałem skrawki tej fatlanej zmiany naocznie, efekty tragicznej antyrasistowskiej popranwosci politycznej, mam relacje z pierwszej ręki, część znajomych mieszkających w Paryżu już chce wracać do Polski. Co z tego że skala, co z tego że dzisiaj to niewielki procent? W Marsylii już masz muzułmański terror i 45% populacji arabskiej. 20 lat temu Francuzi też mówili, że mają niski procent pouplacji muzułmańskiej. Tyle, że w całej Europie średni przyrost naturalny jest na poziomie 1,3-1,4, w przypadku muzułmanów jest to liczba 4,5-krotnie wyższa albo i więcej. To kwestia dwóch pokoleń, tylko że tacy naiwni jak Ty obudzą się niestety z ręką w nocniku, gdy już odwrotu nie będzie. Dzisiaj Francuzi i Niemcy już płacą za swoją naiwność sprzed 20 lat względem imigrantów choćby tureckich, którzy są jednak pikusiem w porównwaniu do tych syryjskich, irakijskich itp.

 

PS. Luki dyskusję trzeba zacząć od pytania "dlaczego muzułmanie mają byc probleme europejskim?". Dlaczego USa, główny zadymiarz, od tego się odcięło, dlaczego Izrael mógł zamknąć granice, dlaczego wreszcie mogły to zrobić Arabia Saudyjska, Katar i reszta najbogatszych krajó bliskiego wschodu? Eurokołchoz działa i nam każde działać w imię zasady "Jak jesteś je*any, to udawaj że Ci się podoba i mocniej wypnij dupę".

Edytowane przez kore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore - wątpię, że do Izraela jakiś muzułmanin chciałby uciekać. :tongue: Zdobyć - tak, ale uciekać - nie bardzo. Bogate kraje arabskie mają trochę inny system wartości niż kraje chrześcijańskie gdzie zasadniczo panuje zasada, że jeżeli uciekasz przed wojną to otrzymasz pomoc. Czy ta zasada jest słuszna czy nie - to zależy kto jakie wartości ceni. 

 

Do USA nikt nie ucieka bo na tych łódeczkach byłoby ciężko Pacyfik przepłynąć. Dodatkowo nikt ani USA nie zabroni robić burdelu na Bliskim Wschodzie ani nie narzuci przyjęcia jakichkolwiek ludzi. Takie perki bycia supermocarstwem.

 

Więc tak czy siak jest to europejski problem. Pytanie tylko czy wśród tych setek tysięcy ludzi jest 5, 10, 15 czy 50 tysięcy uchodźców. 

 

A sama polityka UE narzucania kwot i szantażowania że "jak przyjdzie Rosja to zobaczycie" jest oczywiście żenująca. Po raz kolejny widać, że nawet jak nas ktoś napadnie to pomoc dostaniemy tylko jeżeli będzie to w interesie danego kraju (na szczęście USA jest zainteresowane wojną więc póki co jest luz) i dlatego trzeba liczyć na siebie.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sama polityka UE narzucania kwot i szantażowania że "jak przyjdzie Rosja to zobaczycie" jest oczywiście żenująca. Po raz kolejny widać, że nawet jak nas ktoś napadnie to pomoc dostaniemy tylko jeżeli będzie to w interesie danego kraju (na szczęście USA jest zainteresowane wojną więc póki co jest luz) i dlatego trzeba liczyć na siebie.

Akurat w 1939 dostaliśmy pomoc mimo, że nie było to w interesie Francji i Wielkiej Brytanii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.