Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na Kler i tak naprawdę ludzie typu Delta czy Fluber zrobili darmową reklamę.

film nie jest wcale antychrześcijański, bardziej uderza w kościół jako instytucję , ale nie ma w ogóle żadnych obraźliwych stwierdzeń odnośnie religii, ogólnie z małej chmury duży deszcz.

film jak najbardziej do obejrzenie , jest dynamiczny , nie ma momentów przestojów ale można go spokojnie obejrzeć w domu niż kinie

 

teraz mam jeszcze większą bekę z tutejszych obrońców wiary czy Ziemkiewiczów, Cenckiewiczów i innych prawicowców, którzy się oburzyli

 

Smarzowski powinien Wam/odpalić działkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklame w temacie, który czyta góra 15 osób?

Walisz kalkami z Wyborczej co mnie tylko śmieszy.

Koelner napisał ludzie " typu deltacenter i fluber" a nie napisał ze to Ty czy ja zrobilismy taka reklame.

 

Nie da sie ukryc ze takie wypowiedzi jak nasze wypowiadane na szerszym forum zachecily sporo osob do tego by popatrzec jak smarzowski grilluje kosciol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner napisał ludzie " typu deltacenter i fluber" a nie napisał ze to Ty czy ja zrobilismy taka reklame.

 

Nie da sie ukryc ze takie wypowiedzi jak nasze wypowiadane na szerszym forum zachecily sporo osob do tego by popatrzec jak smarzowski grilluje kosciol.

Taaaaaaaaaaaa

Ktoś pompuje i grzeje temat, ktoś napisze, że ta kampania jest śmieszna, a potem zarzucą takim ludziom, że nabiło się kase Smarzowskiemu.

Podobnie zawsze było z Grossem, Klăątwąitd. Te same podręcznikowe odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie zapytam. Ile masz lat? Własną rodzinę masz? Dzieci?

 

Grzecznie odpowiem, że takie dane nie są Ci potrzebne do merytorycznej dyskusji, a skoro ich potrzebujesz to chcesz sie odnieść ad personam, więc podaruję Ci tych szczegółów.

Podobnie zawsze było z Grossem

 

Mówisz o tym historyku światowej sławy, który jest socjologiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie odpowiem, że takie dane nie są Ci potrzebne do merytorycznej dyskusji, a skoro ich potrzebujesz to chcesz sie odnieść ad personam, więc podaruję Ci tych szczegółów.

Sam odnosisz się ad personam wobec osób je biorących, więc merytoryczna dyskusja nigdy nie była Twoim celem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzecznie odpowiem, że takie dane nie są Ci potrzebne do merytorycznej dyskusji, a skoro ich potrzebujesz to chcesz sie odnieść ad personam, więc podaruję Ci tych szczegółów.

Pytałem bo nieraz spotkałem się z takimi "wiecznymi" studentami m.in ekonomii, na utrzymaniu rodziców, którzy przekrzykiwali się, który jest większym korwinistą(mniej podaktów, mniej zasiłków itd).

Mając już własną rodzinę inaczej patrzysz na pewne sprawy. Nieraz przepaść między teorią a praktyką jest spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaaaaaa

Ktoś pompuje i grzeje temat, ktoś napisze, że ta kampania jest śmieszna, a potem zarzucą takim ludziom, że nabiło się kase Smarzowskiemu.

Podobnie zawsze było z Grossem, Klăątwąitd. Te same podręcznikowe odpowiedzi.

 

dokładnie tak się odbywa , nie ważne jak ważne żeby o Tobie mówiono.

Smarzowski bije rekordy, pod względem liczby widzów oraz kasy właśnie dzięki prawicy a nie lewicy. histeria jaka wniknęła z tego filmu fabularnego jest śmieszna.

to samo było właśnie z Grossem i filmem Pokłosie , który zdecydowanie jest dużo słabszy niż Kler a zrobił histerię na prawicy.

 

łatwo jest sprowokować prawicę , dlatego lewica wygrywa w takich starciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak się odbywa , nie ważne jak ważne żeby o Tobie mówiono.

Smarzowski bije rekordy, pod względem liczby widzów oraz kasy właśnie dzięki prawicy a nie lewicy. histeria jaka wniknęła z tego filmu fabularnego jest śmieszna.

to samo było właśnie z Grossem i filmem Pokłosie , który zdecydowanie jest dużo słabszy niż Kler a zrobił histerię na prawicy.

 

łatwo jest sprowokować prawicę , dlatego lewica wygrywa w takich starciach.

0006I7QWXQT0JML5-C114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak się odbywa , nie ważne jak ważne żeby o Tobie mówiono.

Smarzowski bije rekordy, pod względem liczby widzów oraz kasy właśnie dzięki prawicy a nie lewicy. histeria jaka wniknęła z tego filmu fabularnego jest śmieszna.

to samo było właśnie z Grossem i filmem Pokłosie , który zdecydowanie jest dużo słabszy niż Kler a zrobił histerię na prawicy.

 

łatwo jest sprowokować prawicę , dlatego lewica wygrywa w takich starciach.

nie

wygrywa właśnie podejście niech gadają, nie wazne jak

 

wyobraź sobie film o szajce gejów pedolifi

lewica by oszalała, a prawica by film z przekory obejrzała i uznała to za prawde bo przeeciez "wsród homo jest wiecej pedofili"

efekt ten sam

kasa sie zgadza

 

pokłosie był dobry filmem i jestem przekonany ze coś takiego mogło miec miejce

trzeba tylko pamietac ze to film

ma za zadanie szokować

ze nawet jesli były takie sytuacje, nie była to norma

to film

 

 

 

dokładnie tak samo jest z klerem

 

 

 

a propos morawieckiego

on serio powiedział ze ludzie mają zapierdalać za miskę ryzu?

z zasady odcinam sie od takich tasmowych rewelacji ale to dzis w radiu usłyszałem

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak się odbywa , nie ważne jak ważne żeby o Tobie mówiono.

Smarzowski bije rekordy, pod względem liczby widzów oraz kasy właśnie dzięki prawicy a nie lewicy. histeria jaka wniknęła z tego filmu fabularnego jest śmieszna.

to samo było właśnie z Grossem i filmem Pokłosie , który zdecydowanie jest dużo słabszy niż Kler a zrobił histerię na prawicy.

 

łatwo jest sprowokować prawicę , dlatego lewica wygrywa w takich starciach.

To co zrobiło Grossowi i filmowi "Pokłosie" lepszą reklamę? TVN, Polsat i ówczesna TVP w rękach demoliberalnego salonu, 80-90% przewaga na pozostałym rynku medialnym czy niszowa wtedy Gazeta Polska i TV Trwam, która wtedy miała w szczytowym momencie oglądalność na poziomie 100 tys widzów.

Odpowiesz?

A dziś kto na prawicy robi filmowi reklamę? Przecież tzw. reżimową TVP nikt dzisiaj nie ogląda. Co chwilę jesteś zasypywany newsami o tym, że Wiadomości tracą widzów, że ogólnie publiczna ma najgorszą oglądalność od lat.

 

To tak jakbyś z 30 kolegami zaczął naśmiewać się z matki jednego, takiego Zbyszka. W końcu Zbyszek dla świętego spokoju, powiedziałby "odczepcie się", a Ty z kolegami krzyknął - "patrzcie, dał się sprowokować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos morawieckiego

on serio powiedział ze ludzie mają zapierdalać za miskę ryzu?

z zasady odcinam sie od takich tasmowych rewelacji ale to dzis w radiu usłyszałem

nie dość, że wyrwane z kontekstu, to jeszcze osoba tak mówiąca najwyraźniej nie zrozumiała co Marowiecki gadał (no chyba że jest inny fragment z ryżem, nie słuchałem całego nagrania):

 

Morawiecki: Mam absolutnie pozytywne zdanie o Merkelowej, Sarkozym czy jak się ten nowy nazywa... Hollande i tak dalej. Że oni w takim świecie, jak dzisiaj są, gdzie przez pięćdziesiąt lat ludziom się wydawało, że zawsze będzie lepiej, emerytury będą dość wysokie, żyć będziemy coraz dłużej, służba zdrowia będzie za darmo ku*** i edukacja za darmo, oni tą krzywą, która wiesz tak szła co do oczekiwań, oni muszą ją odkręcić, nie. I takie rzeczy się dzieją. […] To co robi Merkelowa... Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała.

 

(…) My nie wiemy, ale być może zakończy się to dobrze, jeżeli my ludzie, we the people, prawda, a już zwłaszcza we the people w Niemczech czy w Hiszpanii, we Francji, musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, się da zreperować. Będziemy zapier*** i rowy, ku*** kopać, a drudzy będą zakopywać, będziemy zadowoleni. Będziemy (…) wtedy my jako ludzie mniejsze firmy mieć emerytury. Mniejsze oczekiwania.

 

Matuszewska: No, ale to jest trudne.

 

Morawiecki: To... To jest trudne. To będzie... To (…) dziesięć do dwudziestu lat lub wojnę.

 

Matuszewska: Tak.

 

Morawiecki: Nie chcemy tej wojny, więc to, co robi Merkel, jak się nazywa... Obama, prawda i tak dalej, fantastyczna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdanie jest wewnętrznie sprzeczne.

Każdy, kto nie jest idiotą, jest w stanie to zauważyć. 

 

jak to mówią : każdy głupi widzi.

 

ty najwyraźniej z kazdym-głupim masz niewiele wspólnego.

 

 

"Będziemy do nich strzelać"

 

pan premier Morawiecki o tym, co ma zamiar zrobić wobec uchodźców

 

"Premier mi zaimponował"

 

kandydat na prezydenta Warszawy, Jakubiak, z Kukiz'15.

 

 

 

11. będziesz nienawidził bliźniego swego, z całego serca swego, z całej siły swojej

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.