Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem to zabawne ze pomijasz w tej wyliczance PO plus Nowoczesną. Każda informacja, nawet taka najprostrza czyli po prostu podanie wyników losowania musi byc okraszona takimi głupimi zagrywkami

 

meczy mnie to okrutnie

To nie była żadna zagrywka:D

 

Nr 4 PO+N(KO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o badaniach w których badano reakcje fizjologiczne organizmu. Wyniki są powtarzalne. Około 1/3 pedofilów to homoseksualiści.

 

Masz jakiś link do tych badań?

 

Badano w nich randomów z ulicy czy po prostu zatrzymanych/skazanych pedofilów? Bo w pierwszej przypadku to trochę c***nia nie badanie.

 

Ciekawe jakie reakcje fizjologiczne organizmu mieli niektórzy forumowicze podczas oglądania na boisku Kobiego albo LeBrona.

comment_ljxyxinasjTn9hH0yK2n6TEjg2Q30MOb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenzura wycina to, co zagraża reżimom i instytucjom władzy, polityczna poprawność walczy z tym, co obniża poziom tolerancji i otwartości w społeczeństwie.

 

jak dla mnie, róznica jest wymowna.

ponieważ stoisz po jednej stronie barykady i nie pozwala ci to dostrzec, iż mechanizmy w obydwu przypadkach są identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Smazowski idzie w te ślady.

 

Zapraszanie Urbana to kpina z Solidarności a nawet zwykłej przyzwoitości. O tak cyniczna postać jak Urban naprawdę trudno.

 

Ciężko oglądało mi się Wołyń o innych jego filmach nie mówiąc. Wialo z nich pesymizmem co do natury człowieka istnienia dobra miłości. Nie dziwi mnie więc ze Smazowski poszedł jeszcze dalej, to tylko kolejny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na kolejne mainstreamowe produkcje pokazujace degeneracje srodowisk homoseksualnych i Zydow! Juz wkrotce w kinach...oh wait

 

W filmie ,,Ida" głównym bohaterem negatywnym jest żydówka.

 

Kręcenie filmu o takiej różnorodnej grupie jak środowisko homo ma mniej więcej taki sam sens jak kręcenie filmu o mieszkańcach Rzeszowa, fanach Lakers albo blondynach. Ludzie należący do każdej z tych grup mają jedną wspólna cechę i na tym w zasadzie koniec. Niby na prawackich portalach są jakieś wysrywy o mitycznym gejowskim lobby w Hollywood, które chroni ,,swoich", ale Kevin Spacey ma chyba inne zdanie. :)

 

Oczywiście jak najbardziej można nakręcić film np. o jakimś pojedynczym geju mordercy/alkoholiku/kimkolwiek. Taki Isaac Sirko to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów w ,,Dexterze" a katolicki oszołom Travis Marschall był troszkę c***owy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Smazowski idzie w te ślady.

 

Zapraszanie Urbana to kpina z Solidarności a nawet zwykłej przyzwoitości. O tak cyniczna postać jak Urban naprawdę trudno.

 

Jakby to głupio nie brzmiało to Urban po '89 jest jednym z najbardziej niezależnych dziennikarzy. Nie liże nikomu dupy, wali w każdą ze stron, do tego jest niezłym śmieszkiem i trollem. Może się trochę nawrócił jak Chazan i Piotrowicz. :panda::moon::nevreness:

 

 

 

 

 

Europa nie upadnie, dopóki ma takich męskich, odważnych, ideowych, bezinteresownych katolików jak ci z Gazety Polskiej.

 

a hordy islamskie bogobojnie miłością będą nawracać :

 

Ech, vasquez...

 

 

comment_BUt8ndRdBKMw3gJZTeB3aqptScVlRHtw

 

Edytowane przez Artlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to głupio nie brzmiało to Urban po '89 jest jednym z najbardziej niezależnych dziennikarzy. Nie liże nikomu dupy, wali w każdą ze stron, do tego jest niezłym śmieszkiem i trollem. Może się trochę nawrócił jak Chazan i Piotrowicz. :panda::moon:

Głupio brzmi. Ma kasę z tego co uwłaszczono po PZPR, dużo nieruchomości. Może za to do końca życia wydawać swoją gazetę.  

 

Chazan się nawrócił. Piotrowicz kto wie. Urban tkwi w tych samym antykościelnym amoku co wcześniej. 

Edytowane przez bulls2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio brzmi. Ma kasę z tego co uwłaszczono po PZPR, dużo nieruchomości. Może za to do końca życia wydawać swoją gazetę.  

 

Chazan się nawrócił. Piotrowicz kto wie. Urban tkwi w tych samym antykościelnym amoku co wcześniej. 

 

Mi nie chodziło o nawrócenie na katolicyzm. xD

 

Urban jest oczywiście antyklerykalny, ale ogólnie trudno powiedzieć że po '89 był overall złym człowiekiem. Przy takim Korwinie trudno go nawet nazwać cynikiem. Jakoś nie wyobrażam żeby żeby Uszatek pochwalił masakrę na placu Tiananmen albo gadał, że molestowanie w dzieciństwie hartuje człowieka. :nevreness:  Co innego mówić to żartem w konwencji czarnego humoru, co innego na serio.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W filmie ,,Ida" głównym bohaterem negatywnym jest żydówka.

 

Kręcenie filmu o takiej różnorodnej grupie jak środowisko homo ma mniej więcej taki sam sens jak kręcenie filmu o mieszkańcach Rzeszowa, fanach Lakers albo blondynach. Ludzie należący do każdej z tych grup mają jedną wspólna cechę i na tym w zasadzie koniec. Niby na prawackich portalach są jakieś wysrywy o mitycznym gejowskim lobby w Hollywood, które chroni ,,swoich", ale Kevin Spacey ma chyba inne zdanie. :smile:

 

Oczywiście jak najbardziej można nakręcić film np. o jakimś pojedynczym geju mordercy/alkoholiku/kimkolwiek. Taki Isaac Sirko to jeden z moich ulubionych czarnych charakterów w ,,Dexterze" a katolicki oszołom Travis Marschall był troszkę c***owy. ;]

 

A duchowni nie są różnorodni? Są i to bardzo, np. pod względem politycznym, ale i wieloma innymi. 

 

W Idzie nie jest głównym negatywnym Żydówka, ona jest tam ukazana jako postać tragiczna. Jej zło zostało usprawiedliwione za to co wcześniej ją niby spotkało. 

 

Kevin Spacey przez wiele lat robił co robił i nikt z tym nic nie zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodziło o nawrócenie na katolicyzm. xD

 

Urban jest oczywiście antyklerykalny, ale ogólnie trudno powiedzieć że po '89 był overall złym człowiekiem. Przy takim Korwinie trudno go nawet nazwać cynikiem. Jakoś nie wyobrażam żeby żeby Uszatek pochwalił masakrę na placu Tiananmen albo gadał, że molestowanie w dzieciństwie hartuje człowieka. :nevreness:  Co innego mówić to żartem w konwencji czarnego humoru, co innego na serio.  

Tylko nawrócenie na katolicyzm to prawdziwe nawrócenie :)

 

Uran jest złym człowiekiem, trwa w tych samych błędach. To co mówił wtedy o księzach, w tym jak pluł na np. ks. Popiełuszkę, będąc wspołodpowiedzialnym za jego śmierć to niziny człowieczeństwa. 

 

Korwin to akurat zły przykład, bo jemu też sporo mozna zarzucić, niemniej m.in. nigdy nie był reprezentantem komunistycznej junty wojskowej i mniej więcej przez całe życie mówił to samo o sprawach gospodarczo-politycznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A duchowni nie są różnorodni? Są i to bardzo, np. pod względem politycznym, ale i wieloma innymi.

 

Oczywiście widać pewne różnice pomiędzy Pieronkiem a Rydzykiem, Bonieckim a Głódziem itp, ale ogólnie K.K. to jednak zamknięta instytucja o hierarchicznej strukturze i określonym kanonie zasad.

 

W Idzie nie jest głównym negatywnym Żydówka, ona jest tam ukazana jako postać tragiczna. Jej zło zostało usprawiedliwione za to co wcześniej ją niby spotkało.

 

Chyba zbyt daleko idąca interpretacja.

 

 

Kevin Spacey przez wiele lat robił co robił i nikt z tym nic nie zrobił.

 

Faceci nie są zbyt chętni co do zgłaszania molestowań nie dlatego, że boją się jakiegoś lobby gejowskiego tylko po prostu jest to dla nich w c*** krępujące, a ponadto dość trudne jest udowadnianie, że to było faktycznie molestowanie a nie jakiś trochę bardziej nachalny podryw.   

 

Zwróć natomiast uwagę, że gdy zachowanie Space'ego wyszło na światło dzienne a on się do tych wszystkich zachowań przyznał to nie dostał żadnego parasola ochronnego. W zasadzie to było nawet wręcz przeciwnie, bo w środowisku ukarano go bardziej niż wielu mężczyzn hetero za podobne czyny. 

Uran jest złym człowiekiem, trwa w tych samych błędach. To co mówił wtedy o księzach, w tym jak pluł na np. ks. Popiełuszkę, będąc wspołodpowiedzialnym za jego śmierć to niziny człowieczeństwa.

 

No bez przesady. To ten sam typ argumentacji, że PO jest odpowiedzialne za śmierć Rosiaka albo za katastrofę smoleńską (nie mówię tu o teorii zamachu tylko o tych zarzutach typu ,,rozdzielenie wizyt", ,,podjęcie gry z Putinem" itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Domie Złym też pokazał źle komuchów i PRL, w Róży obsmarował wojska radzieckie, w Weselu wyśmiał polską wieś i zabobony, w Wołyniu ukraińców . tak się ciesze że powstał ten film i pokazał jak nawiedzonym ludziom odpierdala, jeszcze w dodatku mieszają w to politykę :smile: sukses Smarzowskiego że zanim ludzie obejrzeli film to już jest hitem, geniusz.

No panowie, Kler to nie jest arcydzieło, nie dokona żadnego "oczyszczenia", nie wywoła merytorycznej debaty. Jak czytam wywiady ze Smarzowskim to chłop mocno skręca w stronę Pieczyńskiego.

Taka synergia Pieczyński+Hartmann. Film ściągnie do kin tylko tych zaczytanych w "Nie" i "FiM", którzy swoją wiedzę oKK czerpać będą dodatkowo z filmu Kler.

To niesłychane jak antyklerykałowie świetnie znają Biblię, motywy ludzi wierzących-chodzących na msze czy prywatne życie kleru.

Ja o ateistach i antyteistach nie wiem prawie nic i nic mnie nie obchodzą.

 

Film Kler to nie będzie arcydzieło na miarę "Doubt" z Meryl Streep. Po trailerze i kilku recenzjach śmiem twierdzić, że to taka sklejanka z forów typu racjonalista.

Jak to w filmach Smarzowskiego wszystko utonie w hektolitrach wódki.

Film "Wesele" mocno przerysowany. W Domie Złym to raczej szydera była z opozycjonistów którym bezpieka "robiła" legendę, ale ze wszystkich filmów ten najbardziej mi się podobał. Róza film dobry, czy dokopał Sowietom? Jedna scena zbiorowego gwałtu dokonanego przez Czerwonoarmistów. "Pod mocnym aniołem" wyjątkowo mnie nudził, Drógówka słaba, przerysowana, Wołyń film poprawny, dla "Wołyniaków" film na pewno ważny. Dobre kino historyczne.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady. To ten sam typ argumentacji, że PO jest odpowiedzialne za śmierć Rosiaka albo za katastrofę smoleńską (nie mówię tu o teorii zamachu tylko o tych zarzutach typu ,,rozdzielenie wizyt", ,,podjęcie gry z Putinem" itp).

Nie kto inny tylko Urban prowadził całą machinę propagandową która uderzała w ks. Popiełuszke (słynne seanse nienawiści), po morderstwie tuszowanie zbrodni.

Z morderstwem Rosiaka to było tak, że taki vasquez i Cyba czerpią z tych samych źródeł, chłoną wylewający się z telewizorni przekaz o nieuchronnym faszyźmie, tylko taka różnica, że vassq zanudza tutaj na forum, a Cyba chwycił za broń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, Kler to nie jest arcydzieło, nie dokona żadnego "oczyszczenia", nie wywoła merytorycznej debaty. Jak czytam wywiady ze Smarzowskim to chłop mocno skręca w stronę Pieczyńskiego.

Taka synergia Pieczyński+Hartmann. Film ściągnie do kin tylko tych zaczytanych w "Nie" i "FiM", którzy swoją wiedzę oKK czerpać będą dodatkowo z filmu Kler.

 

FIM sprzedaje 24 tysiące egzemplarzy, NIE 28 tysięcy egzemplarzy. Pewnie większość czyta jedno i drugie, ale załóżmy, że razem to jest 52 tysiące. Chcesz się założyć, że na Kler pójdzie więcej?:) Ten film zrobi milion lekką reką, a ja się spodziewam, że zrobi dwa, a i tak nie wiem, czy nie zaniżam prognoz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie, Kler to nie jest arcydzieło, nie dokona żadnego "oczyszczenia", nie wywoła merytorycznej debaty. Jak czytam wywiady ze Smarzowskim to chłop mocno skręca w stronę Pieczyńskiego.

Taka synergia Pieczyński+Hartmann. Film ściągnie do kin tylko tych zaczytanych w "Nie" i "FiM", którzy swoją wiedzę oKK czerpać będą dodatkowo z filmu Kler.

To niesłychane jak antyklerykałowie świetnie znają Biblię, motywy ludzi wierzących-chodzących na msze czy prywatne życie kleru.

Ja o ateistach i antyteistach nie wiem prawie nic i nic mnie nie obchodzą.

 

Film Kler to nie będzie arcydzieło na miarę "Doubt" z Meryl Streep. Po trailerze i kilku recenzjach śmiem twierdzić, że to taka sklejanka z forów typu racjonalista.

Jak to w filmach Smarzowskiego wszystko utonie w hektolitrach wódki.

Film "Wesele" mocno przerysowany. W Domie Złym to raczej szydera była z opozycjonistów którym bezpieka "robiła" legendę, ale ze wszystkich filmów ten najbardziej mi się podobał. Róza film dobry, czy dokopał Sowietom? Jedna scena zbiorowego gwałtu dokonanego przez Czerwonoarmistów. "Pod mocnym aniołem" wyjątkowo mnie nudził, Drógówka słaba, przerysowana, Wołyń film poprawny, dla "Wołyniaków" film na pewno ważny. Dobre kino historyczne.

 

oglądałeś Kler?

 

z Kler chodzi o to żeby do kina ściągną ludzi ,którzy w czasie kolędy jeszcze przystrajają drzwi od mieszkań i płoty oraz klęczą w progu.

jeśli chodzi o Twoją krytykę filmoznawczą to akurat Smarzowski sam w sobie się broni.

materializm księży nie obraża, mieszanie się kościoła w politykę ich nie obraża, pijaństwo i rozpusta ich nie obraża, ukrywanie pedofilii nie obraża ale film ich obraża :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

z Kler chodzi o to żeby do kina ściągną ludzi ,którzy w czasie kolędy jeszcze przystrajają drzwi od mieszkań i płoty oraz klęczą w progu.

 

Yyyy, a są tacy?...

 

 

 

materializm księży nie obraża, mieszanie się kościoła w politykę ich nie obraża, pijaństwo i rozpusta ich nie obraża, ukrywanie pedofilii nie obraża ale film ich obraża :grin:

Jak obejrzę to się pewnie wypowiem szerzej, ale z recenzji wynika, że są dwa główne problemy z tym przedstawianiem. Nie ma w filmie ani jednego dobrego duchownego, czy to księdza, biskupa, czy siostry zakonnej. Jest ogromne nagromadzenie negatywnych cech niektórych postaci, tak jakby z różnych relacji o różnych księżach Smarzowski sklecił 3 postacie, które mają tyle problemów i negatywnych cech, że to wręcz niemożliwe, by tacy ludzie istnieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.