Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ktory ksiadz katolicki nawoluje do mordowania kogokolwiek?

 

 

w porządku : zmieniam "księdza" na faszyste.

 

faszysta Międlar wzywał do mordowania Żydów.

 

 

Morawiecki mowi polprawde, ze platforma nie zrobila (tyle ile obiecala) - buuuu

 

 

 

 

mógłbyś poczekać na moją reakcję po zwróceniu uwagi na nieścisłość w moim poście ?

 

ja się wycofuję po zwróceniu mi uwagi, i przepraszam, ze nazwałem faszystę księdzem; poza tym, co mnie obchodzi ten kłamczuch PISowski ?

 

mówię o tym, że sędzia sądu oczywiste kłamstwo nazwał półprawdą, jak pozwoliłeś sobie zatytułować.

Strasznie często wspominasz o lekarzach jak na osobę, która nim nie jest. Masz jakiś kompleks?

 

wiele.

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wybory samorządowe dziś było losowanie numerów list wyborczych.

W tym roku PKW informuje, że nie ma być książeczek jak 4 lata temu tylko jedna karta, by nie powtórzył się taki przypadkowy sukces jak PSL w poprzednich wyborach.

Nr 1 wylosowali Bezpartyjni Samorzadowcy

Nr 5 SLD Lewica Razem

nr 6 Partia Razem (nie pomyl listy! :grin:)

nr 10 PIS

reszta gdzies w srodku

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty to chlopino wyczytales?

 

no, pomyślmy, cóż w różanych ustach faszysty może znaczyć wezwanie do "Żniw na Żydach" ? I jaką rolę odgrywa w tej bajce kosa albo też kombajn, bo któż faszyście zabroni być nowoczesnym ?

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, pomyślmy, cóż w różanych ustach faszysty może znaczyć wezwanie do "Żniw na Żydach" ? I jaką rolę odgrywa w tej bajce kosa albo też kombajn, bo któż faszyście zabroni być nowoczesnym ?

 

"Dość tego. Czas na żniwa. Wynoście się z Polski" - Poradzisz sobie z interpretacją:)

Biedronia programu nie ma bo na razie nie ma ugrupowania. Wszystko jest w powijakach a ludziom już odpierdala "bo pedała kolega chce kartki rozdawać"

Szanujmy swój czas i poczakjmy aż Biedroń ofi6z czymś wystartuje i wówczas oceńmy jego program

 

Delta

Jesteś żenujacym manipulatorem u tak to zostawię

Lwie salonowy pokroju Schetyny

Schetyny w partii się wszyscy boją. Zobacz, co zrobił z Protasiewiczem, jak ten postanowił zostać szefem we Wrocławiu.

 

A jak już jesteśmy przy programach, to muszę przyznać, że Jaki ładnie tutaj zaorał Trzaskowskiego:)

 

https://www.youtube.com/watch?v=fayFhMTuQfQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo wybory samorządowe dziś było losowanie numerów list wyborczych.

W tym roku PKW informuje, że nie ma być książeczek jak 4 lata temu tylko jedna karta, by nie powtórzył się taki przypadkowy sukces jak PSL w poprzednich wyborach.

Nr 1 wylosowali Bezpartyjni Samorzadowcy

Nr 5 SLD Lewica Razem

nr 6 Partia Razem (nie pomyl listy! :grin:)

nr 10 PIS

reszta gdzies w srodku

całkiem to zabawne ze pomijasz w tej wyliczance PO plus Nowoczesną. Każda informacja, nawet taka najprostrza czyli po prostu podanie wyników losowania musi byc okraszona takimi głupimi zagrywkami

 

meczy mnie to okrutnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto się podpinał pod Smarzowskiego i kto wielbił jego twórczość jak Wołyń wchodził do kin.

Ten sam reżyser a kompletnie inne światy.

w Domie Złym też pokazał źle komuchów i PRL, w Róży obsmarował wojska radzieckie, w Weselu wyśmiał polską wieś i zabobony, w Wołyniu ukraińców . tak się ciesze że powstał ten film i pokazał jak nawiedzonym ludziom odpierdala, jeszcze w dodatku mieszają w to politykę :) sukses Smarzowskiego że zanim ludzie obejrzeli film to już jest hitem, geniusz. Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cie zdziwie, ale ten film powstał po to zeby zarobić

I moze cie zdziwie ponownie ale takie postaci jak Urban tylko zwiekszą zysk

No jak to, Pan Smarzowski wyjaśnił, dlaczego zrobił ten film i wcale nie zrobił go dla pieniędzy!!!

 

 „Mam taką ideę, że może część młodych księży po seminarium zada sobie pytanie, czy ta instytucja – którą swoimi twarzami firmują – czy ona dobrze postępuje.” - Wojciech Smarzowski o tym, dlaczego zrobił film „Kler”.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.