Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Luki, moim zdaniem argument z longevity u 30-sto letniego gościa to nie jest za mocny. Niech pociągnie tak jeszcze z 4 lata, to zobaczymy.

 

Jedna nieszczęśliwa kontuzja i może być po nim.

 

Nie no, jasne. Piszę bardziej z perspektywy co będzie gdy utrzyma obecne tempo. Bo gdyby stało mu się coś poważniejszego to i wszelkie numerki z kariery nie wyglądałyby aż tak imponująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart?

Jako wieloletni hejter Bryanta wciąż uważam ze to pajac, ale 5 tytułów MVP nagrody liczba PO i wygranych spotkań wciąż robią wrażenie.

James jest na poziomie KB jeśli już i na pewno nie wyżej

Wiec jeśli KB nie jest w top8 to i James nie jest

a przecież niektórzy widzą go w top5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan magic kaj wilt Bird russel duncan kb

lbjowi może być trudno się wcisnąć

 

double standards.

LBJ nie bo ma zły blilans w finałach a GOAT jeśli chodzi o przegrane finały czyli wilt już tak?

wtf?

 

teraz sprawdziłem, że to kto inny pisał o bilansie finałów jako argumencie, ale co tam i tak mi się podoba porównanie

LBJ do Wilta :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan Russel Hakeem Jabbar Shaq Duncan

Lista nazwisk przed Lebronem.

 

Wiesz Rappar, sposób prowadzenia przez Ciebie propagandy na tym forum zawsze kojarzy mi się z tym fragmentem z filmu "Dzień świra":

http://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w

 

Do Twojej listy dopisałbym jeszcze Magica i Birda, no i dyskusyjna sprawa z Bryantem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, mam inne zdanie, więc robię propagandę. To o mojszym zdaniu wygląda groteskowo.

 

Nie, ja użyłem słowa "dopisałbym" - tryb przypuszczający. Ty natomiast wpadłeś z tekstem w rodzaju "Lista jest taka i tylko taka", z resztą za każdym razem to robisz.   

Edytowane przez Zgubiłem kredki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar cholera w tematach, w których nie jesteś mocno zaangażowany zazwyczaj piszesz rzeczowo i konkretnie, ale jak się już na coś zacietrzewisz to bawisz się retoryką zamiast skupić się na meritum. A gdy już dostrzegasz, że zwodzenie za nos nie idzie to starasz się zrobić z siebie ofiarę:

 

Aha, mam inne zdanie, więc robię propagandę.

Jesteś niegłupi facet i dobrze wiesz, że nikt Ci tu nie wytyka, że masz własny pogląd = robisz propagandę. Chodzi o sposób prowadzenia dyskusji w kwestiach, w które jesteś zaangażowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja użyłem słowa "dopisałbym" - tryb przypuszczający. Ty natomiast wpadłeś z tekstem w rodzaju "Lista jest taka i tylko taka", z resztą za każdym razem to robisz.   

Dokładnie w ten sam sposób podał swoją listę Kuba.

 

Rappar cholera w tematach, w których nie jesteś mocno zaangażowany zazwyczaj piszesz rzeczowo i konkretnie, ale jak się już na coś zacietrzewisz to bawisz się retoryką zamiast skupić się na meritum. A gdy już dostrzegasz, że zwodzenie za nos nie idzie to starasz się zrobić z siebie ofiarę:

Co za zwodzenie? Nawet fan Kobiego wolał jakoś w ATF brać Jamesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na nagonkę na KB jaka tu jest na forum? Ze względu na to, że w latach 99-15 łatwo jest obudować Jamesa pod jego styl gry, a pod taktykę, w której Bryant wymiatał (triangle) znacznie trudniej?

 

Akurat jak życie pokazało Jamesa jest cholernie ciężko obudować i to akurat jest kamyczek do jego ogródka. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.