Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Przybliżysz? To może i ja będę miał powód, żeby odpalać tweeta częściej, niż podczas trade deadline i draftu.

Proszę uprzejmie.

http://www.nba.com/wizards/vote

 

Edit: można głosować 10 razy dziennie, do roboty wiara!!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie, żeby MG dostał się do all-star, to nie głosujcie na wschodzie na innego zawodnika z Frontcourtu, zostawcie dwa pola puste.

Dlatego napisałem o możliwości głosowania przez Tweetera. Nigdy nie pojmę jaki jest sens głosowania na Lebronów, Durantów, Kobasów czy inne Kurry. Ktoś boi się, że nie zagrają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby koś nie wiedział jak się głosuje to tutaj jest instrukcja. 

https://www.facebook.com/video.php?v=10152972216642526

Ja wiem, że Panowie mają swoje lata, ale zrobili z nich kompletnych debili.

 

zluzuj cycki, to reklama ma być a nie robienie z kogoś debila

 

poza tym strasznie fajna wyszła moim zdaniem, West na samym końcu z tą cegłą - parsknąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zluzuj cycki, to reklama ma być a nie robienie z kogoś debila

 

poza tym strasznie fajna wyszła moim zdaniem, West na samym końcu z tą cegłą - parsknąłem

 

Zajebista reklama :smile:

 

Troche w nawiazaniu do konserwatywnych dziadow:

 

ik9903r9pxcdwxqhkacu.jpg

 

 

 

Precz z ajfonami i innym badziewem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szajt, nie dziwi mnie przecenianie Davisa skoro w tym wieku ma tylu fanów.

 

I druga obserwacja - marketingowo Lebron to chyba największa porażka w historii sportu. Biorąc pod uwagę, że gośc ma potencjał na GOAT, skończy karierę pewnie w top5 a właściwie będąc na topie dostaje niewiele więcej głosów niż Bryant czy taki Davis. Wierd shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki jak LeBron może skończyć w top5 skoro w finałach ma bilans na minusie? Nie ogarniam jego fenomenu. 3 wyraźnie przegrane finały, jeden szczęśliwie wygrany dzięki kosmicznym rzutom jego kolegów i jeden naprawdę pewnie wygrany(był lockout, ale niech mu będzie). Rzeczywiście top5 jak z bicza strzelił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki jak LeBron może skończyć w top5 skoro w finałach ma bilans na minusie? Nie ogarniam jego fenomenu. 3 wyraźnie przegrane finały, jeden szczęśliwie wygrany dzięki kosmicznym rzutom jego kolegów i jeden naprawdę pewnie wygrany(był lockout, ale niech mu będzie). Rzeczywiście top5 jak z bicza strzelił.

 

Lebron mimo wszystko na tempo na top5. Co prawda przydałoby się mu jeszcze wygrać 1 lub 2 mistrzostwa i jakieś MVP, ale jednak jego regularność, longevity, wpływ na atak (a w drugiej części kariery tez na obronę) i wszelkie totale jakie wykręci (najprawdopodobniej) powinny na top5 wystarczyć.

 

Również uważam, że z Lebronem w finałach kilka razy działy sie przedziwne rzeczy, co prawdopodobnie miało związek z głową, ale cóż zrobisz - nikt nie jest idealny a te kilka meczów ie może przekreślać całej reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.