Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

historycznie słabo zapowiadają się te piątki. nie mówiąc o umiejętnościach ale nie są one przesycone "gwiazdami" w pełnym tego słowa znaczeniu

Kpisz sobie? Curry gra najlepszy sezon PG od czasów Nasha, a Gasol co najmniej od czasu 09 Howarda. Poza tym Durant to Durant, Harden i dowolny z PF Davis/Aldridge/Griffin/Nowitzki zapewniają coroczny poziom. A na pg Kobe może już nie ten poziom, ale gwiazdowo to superstar alltime. 

Na wschodzie gorzej, ale też bez tragedii. Wade/Melo/Lebron to coroczne trio, do tego pewnie Bosh i Rondo/Wall i nie wiem w czym ma to być gorsze od tych sprzed roku czy kilku lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytalem całego tematu od deski do deski więc sorry jeśli była o tym mowa, ale mam pytanko:

czy ta beznadziejna zabijająca rywalizację zeszłoroczna formuła sdc zostaje w tym roku?

oby poszli po rozum do głowy jak z koszulkami i wrócili do normalności.
btw, kto w tym roku wygra jak myślicie? laVine czy wiggins ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajkujemy, udostępniamy itd.  Kwejki, Wykopy itp. załatwi się jak już będzie możliwość głosowania na stronie NBA.

https://www.facebook.com/GortatAllStar

 

10641111_1738890326336556_81285520301913

 

 

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany i chętny do pomocy, moderacji, redagowania wpisów, rozreklamowania to zapraszam. Poproszę krótkie info na priv lub przez wiadomość na  https://www.facebook.com/GortatAllStar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co osiagnal Gortat? bo narazie to w lidze po prostu JEST i nic więcej. Rozwija się, gra coraz lepiej, ale osiągnięć żadnych, więc nie wiem co aż tak mocno dziwi. Mógł się wcisnąć, ale jak go nie ma, to chyba nie jakaś tragedia, ta się to uagrumentować

Dawno większej durnoty nie czytałem. Weź sobie prześledź listę nominowanych, sprawdz ich osiągniecia i wróć.

 

Gortat rozegrał najlepszy sezon pod względem realnego wpływu na grę i sukcesy Wizards. Nie bądź taki przebiegły bo pleciesz od rzeczy ziomek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno większej durnoty nie czytałem. Weź sobie prześledź listę nominowanych, sprawdz ich osiągniecia i wróć.

 

Gortat rozegrał najlepszy sezon pod względem realnego wpływu na grę i sukcesy Wizards. Nie bądź taki przebiegły bo pleciesz od rzeczy ziomek.

 

No i co z tego ze zagral najlepszy swoj sezon i mial wplyw na druzyne? Ani on, ani Wizards nic nie osiagneli.

Joel Anthony jest jedynym zawodnikiem Pistons ktory rzuca w tym sezonie ponad 50%, co nie znaczy ze jest dobrym zawodnikiem i najlepszym sportowcem Kanady. 

Dodatkowo koszykówka jest bardzo mało popularna w Polsce i to tez pewnie bylo brane pod uwage. To ze my sie jaramy NBA i doceniamy co robi na parkiecie nie ma wiekszego znaczenia dla większości Polaków, bo w takich plebiscytach licza sie osiagniecia, nawet jesli jest to medal w zapasach kobiet, to na papierze wyglada to lepiej niz 2 runda PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS z drugiej strony,interesuje cie jakiś śmieszny plebiscyt?

 

Absolutnie nie, ale czasami sobie kupię do obiadu PS i jak zobaczyłem listę nominowanych i przy tym brak Marcina to się nie powiem wkurzyłem. Skoro nominowali go co roku to jakim prawem nie teraz? I tyle, bez większej wczutki.

 

 

No i co z tego ze zagral najlepszy swoj sezon i mial wplyw na druzyne? Ani on, ani Wizards nic nie osiagneli.

Joel Anthony jest jedynym zawodnikiem Pistons ktory rzuca w tym sezonie ponad 50%, co nie znaczy ze jest dobrym zawodnikiem i najlepszym sportowcem Kanady. 

Dodatkowo koszykówka jest bardzo mało popularna w Polsce i to tez pewnie bylo brane pod uwage. To ze my sie jaramy NBA i doceniamy co robi na parkiecie nie ma wiekszego znaczenia dla większości Polaków, bo w takich plebiscytach licza sie osiagniecia, nawet jesli jest to medal w zapasach kobiet, to na papierze wyglada to lepiej niz 2 runda PO.

 

Jasne. Kajakarstwo, łyżwiartswo szybkie czy podnoszenie ciężarów jest w Polsce popularniejsze od koszykówki. Nie znasz sprawy to się nie udzielaj. Bez obrazy.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.