Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Smoku ale nba to nie tepi amerykanie do tego jakby mie bylo al jefferson i noah to bardziej znane nazwiska a niedzielni kibice miami raczej na takich glosuja

 

 

No i masz rację. Marcin znalazł się u mnie, w moich typach za dobry początek sezonu, a do ASG może się dostać tylko dzięki wyborze trenerów... i tu uwaga, być może Wickmana wybiorą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

West

Curry

CP#3

Leonardo

A.Davis

Gasol/Cousins/

 

East

Wall

Irving

LeBron

Love

Bosh

 

Ale podpinam się pod głosowanie na MG, i myślę, że gdyby zrobić trochę szumu Polacy spięli by się i może się to udać.... W jakimś plebiscycie UEFA najwięcej głosów zebrał chyba Milik (Golden Boy czy coś, albo może chodziło o jakąś bramkę :P), co prawda samo UEFA wybierze kto zwycięży, ale widać, że w "trollowaniu" ankiet dajemy radę ;)

Edytowane przez Arctus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i przewija sie love

 

Za co konkretnie? W czym przewyższa wspomnianych gortata i gasola? Serio pytam

 

I umowmy sie

Dla polskiego kosza wybor Gortata do asg bylby czyms porownywalnym z efektem Jordana na globalizacje nba!

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i przewija sie love

 

I umowmy sie

Dla polskiego kosza wybor Gortata do asg bylby czyms porownywalnym z efektem Jordana na globalizacje nba!

Nie byłby. To zajebiste wyróżnienie indywidualne, ale słabo oddziałowuje na wyobraźnie kibica laika. Co innego run do finałów, nie mówiąc o tytule.

 

Dlatego gdy Czerkawski zagrał w Asg NHL to bardzo się ucieszyłem, ale nie zacząłem z tego powodu oglądać hokeja. Tytuł zdobyty przez Oliwę nie mógł nikogo zainteresować, mało było hokeja w jego grze :)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku pamietasz siodme miejsce polakow w 97 chyba?

dzieciaki do nocy ganialy po boisku

 

Tu mysle, przy dzisiejszym rozdmuchiwaniu tego rodzaju spraw przez onet, tvn i inne media mogloby byc podobnie

jedyna przeszkoda to fakt ze asg jest w zimie wiec miejsc do grania automatycznie jest mniej i to mogloby zmniejszyc hajp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

97 to był głównie efekt MJa joseph, tamte 7 miejsce trafiło na podatny grunt. Wtedy każdy biegał za piłką, ja w podatawowce nawet w zime tenisową piłeczke na małe bramki pykałem w czasie przerw. Ale ogólnie talentu zero, nie przeszkadzało mi to zupełnie bo to była pasja. Dziś młodzież to ma inne rzeczy do roboty i pewnie trochę napływ będzie po ew. sukcesie kadry nożnej, ale nie ma co liczyć wg. mnie na jakiś większy boom. A co dopiero mówiąc o koszu i jednym, jedynym Marcinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 97 roku fani NBA w Polsce dowiedzieli się że u nas też się w kosza gra :) od tamtej pory piłkarze grali w finale LM,Kubica łapał się na podium w F1,tenisiści do finału czy 1/2 Wielkiego Szlema,więc występy Gortata już tak bardzo nie podniecają Polaków,jakkolwiek to zabrzmi nie jesteśmy już sportowym zadupiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze warto zaglosowac na mg. skoro byli goscie pokroju magloire'a to czemu nie marcin!

 

 

też bym w tym miejscu poprosił o głosy na Marcina Gortata!!!!!!!!!

 

Ale podpinam się pod głosowanie na MG, i myślę, że gdyby zrobić trochę szumu Polacy spięli by się i może się to udać.... W jakimś plebiscycie UEFA najwięcej głosów zebrał chyba Milik (Golden Boy czy coś, albo może chodziło o jakąś bramkę :tongue:), co prawda samo UEFA wybierze kto zwycięży, ale widać, że w "trollowaniu" ankiet dajemy radę ;)

 

Żeby to przeszło, trzeba by zorganizować jakąś większą akcję na serwisach typu kwejk, sadistic i co tam jeszcze jest. 

 

Lajkujemy, udostępniamy itd.  Kwejki, Wykopy itp. załatwi się jak już będzie możliwość głosowania na stronie NBA.

https://www.facebook.com/GortatAllStar

 

10641111_1738890326336556_81285520301913

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajkujemy, udostępniamy itd.  Kwejki, Wykopy itp. załatwi się jak już będzie możliwość głosowania na stronie NBA.

https://www.facebook.com/GortatAllStar

gdyby tylko był podział na skrzydłowych i środkowych, to Gortat miałby duże szanse dostać się do S5, bo jest chyba najlepszym centrem na wschodzie. ale przy tym podziale front/backcourt to nie ma szans, bo musiałby otrzymać około milion głosów - gdyż tyle zapewne dostaną LeBron, Melo (lol) oraz Love. natomiast niezależnie od tego, ile osób na niego zagłosuje, to i tak powinien zostać wybrany przez trenerów, szczególnie jeśli wizards uda się mieć najlepszy bilans do ASG.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby tylko był podział na skrzydłowych i środkowych, to Gortat miałby duże szanse dostać się do S5, bo jest chyba najlepszym centrem na wschodzie. 

Gasol/Noah?

Smoku pamietasz siodme miejsce polakow w 97 chyba?

dzieciaki do nocy ganialy po boisku

 

Tu mysle, przy dzisiejszym rozdmuchiwaniu tego rodzaju spraw przez onet, tvn i inne media mogloby byc podobnie

jedyna przeszkoda to fakt ze asg jest w zimie wiec miejsc do grania automatycznie jest mniej i to mogloby zmniejszyc hajp

Popatrz jaką mamy siatkówkomanię po wygraniu MŚ i teraz wyobraź sobie jak by to wyglądało po znalezieniu się Polaka w ASG, gdzie najpierw w każdym artykule ktoś by musiał wyjaśnić na czym polega ASG przeciętnemu Januszowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol/Noah?

może, ale który z nich to center? poza tym mam wątpliwości co do tego na ile ich gra to zasługa systemu. np. Gasol teraz wygląda jak elitarny rim protector, a rok temu był w tym elemencie jednym z najgorszych w lidze. Noah natomiast odwrotnie. tak więc czy jeden tak się poprawił, a drugi pogorszył, czy może po prostu ich role się zmieniły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może, ale który z nich to center? poza tym mam wątpliwości co do tego na ile ich gra to zasługa systemu. np. Gasol teraz wygląda jak elitarny rim protector, a rok temu był w tym elemencie jednym z najgorszych w lidze. Noah natomiast odwrotnie. tak więc czy jeden tak się poprawił, a drugi pogorszył, czy może po prostu ich role się zmieniły?

Którykolwiek z nich, i tak bym obu brał przed Gortatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.