Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=UR5rxA-NnrU

 

Shaq najbardziej zawiedziony brakiem Gortata :smile:

 

Kiedyś w "Open Court" mówił, że Lopez (nie wiedział który) jest najlepszym wysokim w NBA. Teraz kiedy coś tam skubnął w Sacramento nagle Boogie jest nr.1

 

W sumie to z tego programu można posłuchać Smitha i E.J. Shaq mówi bo mówi, a Barkley cały czas to samo gada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Korver zasłużył na miejsce w ASG. On przecież gra sezon, który przejdzie do historii NBA. Jak utrzyma obecny poziom to stworzy jednoosobowy klub 50/50/90 i też chyba nikt nigdy nie grał na poziomie 74% TS. Miejsce najlepszego shootera w NBA jest wśród gwiazd. A kto będzie pamiętał za kilka lat jaki sezon rozgrywał Knight?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@barcalover

 

no własnie chyba nie 

pierwsza piątka to jest wybór czysto popularnościowy (jest takie słowo?) ale potem rezerwy to są zawodnicy wyróżniający się w trakcie sezonu 

 

a KD nic takiego nie zrobił w tym czasie, no chyba że 3 kontuzja to jakiś wyczyn 

 

brakuje mi bardzo DeMarcusa ale wiadomo, żę Sac sa poza PO 

 

na wshcodzie szkoda Marcina, ale dwóch zawodników Heat to trochę za dużo jak na drużynę która ledw się łapie na PO 

też mi się Irving nie podoba, wolałbym kogos z Wizz lub Raps by mieli oni po 2 grajków 


Dla mnie Korver zasłużył na miejsce w ASG. On przecież gra sezon, który przejdzie do historii NBA. Jak utrzyma obecny poziom to stworzy jednoosobowy klub 50/50/90 i też chyba nikt nigdy nie grał na poziomie 74% TS. Miejsce najlepszego shootera w NBA jest wśród gwiazd. A kto będzie pamiętał za kilka lat jaki sezon rozgrywał Knight?

 

spoko, ale gościu oddaje po 7-8 rzutów na mecz? troche nie pasuje do All Star game jako gwiazda 

 

ale to prawda że jakoś mogliby go wyróżnic więc jak się znajdzie za Wade to dla mnie luz 

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest ASG, a nie nagroda za dużą ilość minut :smile:

 

Zgodzę się, że Lillard powinien być, ale nie over KD/RW, tylko Kobe. I pewnie będzie.

 

Pierwsza piątka to konkurs popularności, więc tutaj nie możemy mówić, kto powinien a kto nie, bo to fani decydują.

 

Lillard powinien zostać wybrany z urzędu, a nie jako zastępstwo i obecność dwóch graczy z OKC kosztem jego to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.