Skocz do zawartości

2015 NBA All-Star Game


szkoda-czasu

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo bym chciał by Marcin znalazł sie w ASG ale strasznie będzie o to ciężko, 9 dni do końca głosowania to  niby jeszcze dużo czasu ale w ogolnym głosowaniu top 3 nie ma szans, a wątpie by trenerzy postawili na Polaka, nawet jak spisuje sie solidnie.
3majmy kciuki by trenerzy zrobili Gortatowi prezent :)
Ze względu czysto ,,ładniejszego  dla oka'' o wiele lepiej byłoby zobaczyć Marcina w ASG niż takiego Al Jeffersona czy Noah'a na którego trenerzy mogą oddać swój głos prędzej niż na MG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tej całej akcji nie pojmuję, Gortat w s5 (nie piszę nic o ławce, gdzie głosy nie mają znaczenia) ASG to byłoby większe nieporozumienie, niż obecność Magloire'a w 2004.

 

Jak Marcin będzie de facto zasługiwał to osobiście poślę na niego kilka głosów. Na dzień dzisiejszy jedynym słusznym wyborem (poza oczywistymi) jest Millsap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tej całej akcji nie pojmuję, Gortat w s5 (nie piszę nic o ławce, gdzie głosy nie mają znaczenia) ASG to byłoby większe nieporozumienie, niż obecność Magloire'a w 2004.

Myślałem, że tylko RappaR napisze coś podobnego. Gratuluję z całego serca, ale nie wylądujesz w łapu-capu gdyż powielanie takiego pi****lenia to jawny wstyd i jedna wielka hańba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko RappaR napisze coś podobnego. Gratuluję z całego serca, ale nie wylądujesz w łapu-capu gdyż powielanie takiego pi****lenia to jawny wstyd i jedna wielka hańba.

 

Wstydem i hańbą jest głosowanie na graczy lepszych/notujących lepszy sezon?

 

To, że Marcin urodził się w tym samym kraju winduje go ponad LeBrona/Millsapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nieźle się to rozkręciło. Chociaż mam wrażenie że cząstkowe wyniki są podawane tylko ze strony NBA. A Facebook Instagram i Twitter nie jest na razie zliczany, pewnie będą doliczone na końcu. Tak mi się wydaje patrząc na to co się dzieje na polskim FB. Celebryci, sportowcy aktorzy itd. umieszczają posty zachęcające do głosowania itp. wydaje mi się że Marcin powinien mieć więcej głosów. 

 

www.facebook.com/GortatAllStar

 

10928944_754902991259387_259753761074409

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstydem i hańbą jest głosowanie na graczy lepszych/notujących lepszy sezon?

 

To, że Marcin urodził się w tym samym kraju winduje go ponad LeBrona/Millsapa?

 

powiedz to ludziom głosującym na kobe'ego czy wade'a.

 

gortat na pewno bardziej zasługuje na asg w tym sezonie niż wyżej wymieniona dwojka ktora znajdzie sie prawdopodobnie w s5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Częstochowskie stowarzyszenie Aktywna Częstochowa zorganizowało happening informujący jak i zachęcający mieszkańców Częstochowy do aktywnego udziału w głosowaniu na Marcina Gortata 

Emotikon smile



Ta cała patriotyczna akcja
 jest jak najbardziej okej ale to mnie rozje*ało, jakieś dzieciaki chodzą po częstochowie i zachęcają do głosowania na gortata... może faktycznie marcin zostanie kiedyś prezydentem jak ma takie poparcie od ludzi którzy się nim ani koszem na codzień nie interesują :grin:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.