Skocz do zawartości

Toronto Raptors 2014/15


metlik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wyglądają Raptors drużynowo bo mało ich oglądam, ale Wizards na bank im nie ustępują jakoś szczególnie.

 

Jak możesz stwierdzić, że Wizards nie ustępują Raptors, skoro ich nie oglądasz?

 

thinking_dino_442.jpg

 

 

Nie twierdzę, że mylisz się, ale twoja wypowiedź sprawia, że czuję się zdezorientowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz stwierdzić, że Wizards nie ustępują Raptors, skoro ich nie oglądasz?

 

thinking_dino_442.jpg

 

 

Nie twierdzę, że mylisz się, ale twoja wypowiedź sprawia, że czuję się zdezorientowany.

Gdyż barcalover stwierdził jakby z pełnym przekonaniem, że do Raptors nikt nie ma startu w tej kwestii... zupełnie jakby nie widział tego co grają Wizz, a oni naprawdę wyglądają kurewsko dobrze w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta wygląda może i jeszcze lepiej, ale to Toronto jest #1 póki co i to bez DeRozana od 3 tygodni.
 

Po prostu wszystko u Raptors klika, jeśli chodzi o drużynę; chemia, atmosfera, dowodzenie na boisku Lowrego, dostosowanie się do swoich ról. Oczywiście, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, że są lepsi niż Wizards czy Hawks, ale ja tylko króciutko wyraziłem swoje zdanie. 

 

Nie napisałem też, że Wizards im mocno ustępują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do bruno caboclo to raps wybrali go nie licząc względów czysto sportowych pewnie z prostego powodu, jest brazylijczykiem a nie amerykaninem więc nie koniecznie będzie chciał uciec z kanady do stanów :smile:

Zgadzam się. Oni powinni kombinować tak jak SAS. Ekipa międzynarodowa plus ewentualnie jacyś Kanadyjczycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3. D.Casey - znikąd w swym czasie objął Timberwolves Garnetta, gdzie został zwolniony. Później przeszedł do Dallas i jako asystent wywalczył tam tytuł. Obecnie tak dobrze układa klocki w Raptors, że można powoli się zastanawiać czy nie miał całkiem znaczącego wpływu w Mavericks (pewne podobieństwa - czyli cała masa znakomicie wypełniających swe zadania role-playerów).

 

To właśnie Casey był nazywany architektem defensywy Mavs podczas mistrzowskiego sezonu. Świetny trener. Od początku byłem pewnien, że potwierdzi swój warsztat jako HC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Casey był nazywany architektem defensywy Mavs podczas mistrzowskiego sezonu. Świetny trener. Od początku byłem pewnien, że potwierdzi swój warsztat jako HC.

Casey to było mega gorące nazwisko w 2011, ale w 2012 i 2013 ludzie wylewali już na niego wiadra pomyj i gorzej w lidze miał chyba tylko klasycznie Brooks i Ty Corbin.

 

Czasem warto poczekać (Mike Malone) zanim powieli się wariant Polskiej Myśli Szkoleniowej, która zakłada, że dwie porażki z rzędu to powód do radykalnych roszad na stołku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię logicznie wytłumaczyć jak mogą być tak dobrzy w ofensywie. Ciekawe kiedy im przejdzie. ;] 

 

Co prawda od 3 lat Casey wbija im do głowy obronę, ale trzon zespołu nie zmienił się i po prostu zgrali się. Poza tym dzięki obronie mają więcej punktów po kontratakach. Do tego doszli w tym sezonie Lou Williams i James Johnson,którzy robią tytaniczną pracę w ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem sobie w nocy mecz  z Tłokami i ogólnie można powiedzieć że mecz sponosorowała literka Z tzn zero obrony. Toronto broniło w tym meczu fatalnie. Wiem jak wyglądają zaawansowane statystyki niemniej mam pytanie do fanów Raptors - oni cały czas tak bronia że praktycznie każdy moze wjechać im pod kosz? ( nie ukrywam że to był mój 4 cały mecz Toronto i chyba tylko raz bronili przyzwoicie) albo ta akcja kuriozum gdzie Meeks rzuca za 3 w ostatniej sekundzie i na powtórkach widać jak miał dużo przestrzeni do oddania rzutu choć było wiadomo że to jedyna opcja do której Jerebko mógł podać

Ratowało ich to że w drugiej połowie Vasquez wszedł w tryb trafiam wszystko ( choć może po celnym rzucie mógłby sie skupiać na powrocie do obrony a nie człapaniu po parkiecie i delektowaniu się trafioną trójką) niemniej obrona Raptors jest jedną z najgorszych jakie widziałem ( a jako fan Jazz naprawdę naooglądałem się dużo fatalnej obrony) a przecież w teorii dobrych obrońców mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.