Skocz do zawartości

BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

PS  to kiedyś jako pierwszy skarby kibica dawał przed sezonem - znaczy się same składy ale wszystkich drużyn :]

 

Pierwszy jaki miałem to chyba z sezonu 92/93, jeszcze czarno-biały. A potem to nawet jakiś dodatek był o koszykówce, chyba we wtorki.

 

A teraz w necie wszystko jak na talerzu, kto by pomyślał te 20 lat temu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS  to kiedyś jako pierwszy skarby kibica dawał przed sezonem - znaczy się same składy ale wszystkich drużyn :]

 

Pierwszy jaki miałem to chyba z sezonu 92/93, jeszcze czarno-biały. A potem to nawet jakiś dodatek był o koszykówce, chyba we wtorki.

 

A teraz w necie wszystko jak na talerzu, kto by pomyślał te 20 lat temu :]

 

 

dodatek koszykarski był do wydania weekendowego, tego poszerzonego

 

ja pierwszy skarb od nich miałem 93/94, choć faktycznie już w 92 93 kupowałem dla 'podsumowań miesiąca' w NBA - do dziś pamiętam jak prawie sraczki dostałem jak mi stary pierwszy raz kupił, a tam [w tym podsumowaniu miesiąca] tyle wyników meczu było podanych, elegancko i prosto do przepisania do zeszytu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS  to kiedyś jako pierwszy skarby kibica dawał przed sezonem - znaczy się same składy ale wszystkich drużyn :]

 

Pierwszy jaki miałem to chyba z sezonu 92/93, jeszcze czarno-biały. A potem to nawet jakiś dodatek był o koszykówce, chyba we wtorki.

 

A teraz w necie wszystko jak na talerzu, kto by pomyślał te 20 lat temu :]

 

Najlepsze to były takie skarby kibica w formie małej książeczki, o człowieniu! Biblia normalnie i Jerzy Podbrożny na okładce ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@SamAmicoFSO

Reggie Miller on Dan Patrick show: "Michael Jordan on his worst day is 10 times better than Kobe Bryant on his best day."

 

 

W takim razie gdzie ląduje sam Miller w takiej wyliczance? ;) Pomijam już proporcje jakich użył...

 

32k to dużo punktów, ale czym tu się podniecać? Nie jest to żaden argument w dyskusji czy lepszy jest X czy Y.

Myślę, że Malone jest w zasięgu jeśli Kobe zdecyduje się zagrać jeszcze te kilka sezonów, a chyba jest w stanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co było kupować jakiś Przegląd Sportowy na szarym papierze, skoro w Magic Basketball był co roku Skarb Kibica na 60 stron z analizą każdej pozycji, defensywy, ataku i coachów pisany w dodatku w całości przez amerykańców (w MB polscy redaktorzy to chyba robili tylko tłumaczenia, wstęp do każdego numeru i te fajne konkursy z koszykarskimi gadżetami na ostatniej stronie ;]). Zresztą składy drużyn były też na telegazecie. ;]

 

A ostatnie numery MB zbiegły się właściwie z początkiem internetu w Polsce, więc praktycznie nie było sytuacji kiedy to polski kibic był zdany tylko na Przegląd Sportowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan prawdopodobnie będzie uznawany za All-Time'a


1) dopóki nie wymrą Ci co mogli oglądać jego grę albo pamiętają jego wyczyny (czyli na moje ok 40 lat)


2) dopóki ktoś nie zrobi 7 pierścieni nie przegrywając żadnego Finału


 


a RM tylko się kompromituje taką wypowiedzią, sprowadza się do roli nastolatka który chowa jakieś urazy, albo co mu tam w głowie siedzi


 


to że MJ >>>> Kobe to fakt, ale rozwala mnie to że jak ktoś porównuje Kobego do MJ'a (pomijam argumenty jakiś się wtedy używa) co niektórzy traktują to jako zbrodnie i zamach na świętość, można wiele KB zarzucać ale to 2nd AllTime SG więc porównania do MJ są naturalne 


 


fajnie kiedyś było oglądać MJ-a, potem Kobego, mam nadzieje że Wiggins pójdzie w ich ślady


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.complex.com/sports/2014/12/kevin-durant-thunder-sf-says-idea-nobody-wants-play-kobe-bryant-bs?utm_campaign=complexmag%2Bsocialflow%2B12%2B2014&utm_source=facebook&utm_medium=social

 

Czyli mamy teraz słowo KD, wczesniej Paul George mowił w podobnym tonie vs słowo tego typa z ESPN i Rappara

 

komu bardziej ufacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Kobiego to ufam Rapparowi. ;)

 

A ogólnie, to myślę, że żadna gwiazda publicznie nie powie, że nie chce grać z Kobim, co innego za kulisami. 

 

Równie dobrze mógł odpowiedzieć wymijająco. W stylu "nie byłem w takiej sytuacji więc nie wiem..." "ta sytuacja mnie nie dotyczy" a tutaj odpowiedział chyba wystarczająco dosadnie.

 

Chociaż pewni ludzi i tak będą wiedzieć swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.