Skocz do zawartości

PRESEASON 2014


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

McDermont to taki młodszy Korver. Obcina się na zasłonach i rzuca, ale w obronie się daje ogrywać.

Get that weak stuff outta here!  [głosem Austina Carra]

 

 

Korver tylko dlatego że jest biały i świetnie rzuca? Swoją drogą, kiedy skończy się ten mit, że Korver to pachołek w defensywie?

McDermott w ataku bardziej przypomina mi Antawna Jamisona czy Andresa Nocioniego, a jak popracuje bardziej nad grą na mindrange to nawet Glenn Robinson.

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Toronto Raptors grają na wyjeździe i pewnie będą testować swoje nowe talenty. To taka luźna informacja gdyby ktoś typował. Casey mówił, że wszystkie mecze chcą grać o W, ale ja w to nie wierzę. Czas na Cherry'ego, Hamiltona i Stiemsme. Może gdzieś pojawi się też Brazylijskie duo.

 

Co do Gortata pamiętajcie, że jest Polakiem - nie Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korver tylko dlatego że jest biały i świetnie rzuca? Swoją drogą, kiedy skończy się ten mit, że Korver to pachołek w defensywie?

McDermott w ataku bardziej przypomina mi Antawna Jamisona czy Andresa Nocioniego, a jak popracuje bardziej nad grą na mindrange to nawet Glenn Robinson.

 

Wally Szczerbiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get that weak stuff outta here!  [głosem Austina Carra]

 

 

Korver tylko dlatego że jest biały i świetnie rzuca? Swoją drogą, kiedy skończy się ten mit, że Korver to pachołek w defensywie?

McDermott w ataku bardziej przypomina mi Antawna Jamisona czy Andresa Nocioniego, a jak popracuje bardziej nad grą na mindrange to nawet Glenn Robinson.

Korver jeszcze za czasów Sixers miewał przebłyski gry w obronie - ustępuje wielu zawodnikom fizycznie, ale w team D jest OK, do tego potrafi zastawić deske, zebrac piłke, zablokowac. Właściwie większość rzeczy na parkiecie robi przynajmniej przyzwoicie do tego oczywiscie elitarnie rzuca. To nie jest jakis Jason Kapono, który poza sieknięciem trójki nie potrafi nic więcej. 

 

Mam nadzieję, że będzie miał jeszcze okazję pokazać się w jakimś contenderze, chociaż jego kontrakt nie sprzyja temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Gortat coś zrobi z tą kupą na swojej głowie bo znowu wstyd za nasz kraj

Wspólny fryzjer z Rychem Peją po prostu

 

Pierce wyraźnie chudszy jest, wgl ostatnio sie wypowiedzial ze gadal z Garnettem i chcial zostac w Bruklynie jak KG nie bedzie konczyl kariery, ale jak go KG o tym powiadomil to Bruklyn nie zaproponowal mu zadnego kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Get that weak stuff outta here!  [głosem Austina Carra]

 

 

Korver tylko dlatego że jest biały i świetnie rzuca? Swoją drogą, kiedy skończy się ten mit, że Korver to pachołek w defensywie?

McDermott w ataku bardziej przypomina mi Antawna Jamisona czy Andresa Nocioniego, a jak popracuje bardziej nad grą na mindrange to nawet Glenn Robinson.

Nie no bez jaj. Ja nie napisałem że Korver jest c***owy w obronie tylko że na takiego wygląda McDermont. Widziałem jeden mecz gościa i taki wyciągnąłem po tym meczu wniosek.

A to że przypomina stylem gry Korvera podtrzymuję. Porównanie Jendrasa do Wallyego Szczerbiaka też jest dla mnie OK, ale z Jamisonem trochę pojechałeś po bandzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez jaj. Ja nie napisałem że Korver jest c***owy w obronie tylko że na takiego wygląda McDermont. Widziałem jeden mecz gościa i taki wyciągnąłem po tym meczu wniosek.

A to że przypomina stylem gry Korvera podtrzymuję. Porównanie Jendrasa do Wallyego Szczerbiaka też jest dla mnie OK, ale z Jamisonem trochę pojechałeś po bandzie.

To, że zawodnik X potrafi poruszać się po zasłonach i ma szybki catch&shoot to nie oznacza od razu, że przypomina Korvera.

 

McDermott przypomina Jamisona w bardziej subtelny sposób. Jumper z "fałszywej" nogi i quick release to raz. A dwa, to zrobiony doktorat z gry w box area w pomalowanym: wszystkie te floatery, push shoty, scoopy, rush hooki i inne zabawne historie z których słynął Jamison - są widoczne też u McD. Jednym słowem - instynkt (patrz: Dragic, Parker, Zach)

 

Korver raczej nie gra z kozłem i zdecydowanie unika tłoku na midrange'u, a Szczerbiak to dobre porównanie pod względem atletyzmu/obrony, ale Szczerbiak poza shootingiem nie miał żadnego NBA skilla, a Doug już ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był drugi mock draft w historii strony i pewnie pierwsze raporty :) Każdy jakoś zaczynał.

 

Kiedyś na "ZawszePoPierwsze" Kwiatkowski napisał coś w rodzaju "Czasami trzeba wpaść w pierwsze rzędy fanów, niby z poświęceniem ratując piłkę przed wypadnięciem na aut..". Może w tych raportach chodziło o to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Alba grala na wschodzie, zagrozilaby rekordowi Bulls!

 

Jako, że przeszło mi do ostatniego posta to myslalem, że Jessica Alba sama miałaby wygrać minimum 73 spotkania i tak zastanawiałem się czy gracze faktycznie patrzeliby na nią non stop przez 48 minut, żeby ta mogła wygrać tyle meczów, no chyba, że jeszcze odpalałaby im jakieś przyjemności w szatni...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że przeszło mi do ostatniego posta to myslalem, że Jessica Alba sama miałaby wygrać minimum 73 spotkania i tak zastanawiałem się czy gracze faktycznie patrzeliby na nią non stop przez 48 minut, żeby ta mogła wygrać tyle meczów, no chyba, że jeszcze odpalałaby im jakieś przyjemności w szatni...

 

 

 

wystawiłbym wtedy Jasona Collinsa w S5  i po kłopocie...

gorzej jakby doszedł jeszcze Richie Jefferson bo mogliby chłopaki wtedy Alby w ogóle nie zauważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.