Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też rozwala ten najazd na Celtic i pretensje o brak zachowania fair. Przykro na to patrzeć, bo to jest aż nadto typowe dla Polaków, żeby szukać winnych wszędzie dookoła, zamiast u siebie.

 

Sorry, ale to cała Europa najeżdża na Celtic, a nie tylko Polacy.

Frajerzy odpadli 2 razy w jednych rogrywkach, beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale to cała Europa najeżdża na Celtic, a nie tylko Polacy.

Frajerzy odpadli 2 razy w jednych rogrywkach, beka.

 

Odpadli bo byli za słabi, normalne i mnóstwo ekip tak odpada co roku.

Legia odpadła przez swoją głupotę, do której nie potrafiła się przyznać i wysyłała jakieś debilne listy otwarte - to dopiero beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie irytuje w tym całym zamieszaniu roszczeniowa postawa panów prezesów. Powinni wyjść, uderzyć się w piersi, złożyć odwołanie i tyle. Wiedzieli, że i tak nic nie wskórają. A ta cała korespondencja z Celticiem była trochę bez sensu, bo sami zrobiliby to samo, bo nikt tak od siebie nie rezygnuje z takiej kasy.

Cala ta szopka z Celticiem, to mógł być tez ruch medialny. Czasami lepiej żeby mówili, a nie jest ważne jak. W tym wypadku mówili o nich dobrze. Teraz niech zepną poślady i awansują do LE, bo za chwilę spadnie im najlepszy sezon w europejskich pucharach i zamiast myśleć o rozstawieniach w europejskich pucharach, dalej będą losowani jako najsilniejsi z nierozstawionych.

Mistrzostwo mogą w tej lidze tylko przegrać, bo raczej nikt z nimi nie wygra w optymalnym składzie. Także niech się wzmocnią po tym sezonie, brakuje trzeciego solidnego defensywnego pomocnika, solidnego zmiennika dla Kuciaka i Brzyskiego oraz rozwiązać sprawę z atakiem, bo niby napastnicy są, ale jeden wiekowy, drugi chce grac ale przegrywa z Dudą i Rado, a trzeci "ex-gwiazdor Ruchu" jest w takim dole, że chyba rok minie zanim się odbuduje. Powinni obrać drogę trochę Bayernu. Kupić z ligi to co można z innych klubów w miarę niedrogo, ale żeby to były wzmocnienia przynajmniej na ligę, bo kupowanie dla samego kupowania to nie jest najlepsze rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List otwarty nie był pomysłem prezesów. Poradził im tak Boniek gdy po rozmowie z Platinim dowiedział się, że to jedyne wyjście. Gdybym był na miejscu Legii również bym sprubował sądząc, że kto jak to, ale taki klub jak Celtic może zachować się honorowo. Oni jednak zachowali się poniżej wszelkiej krytyki i teraz zbieraja za to zasłużone baty. Hashtag #footballwon pojawił się na twitterze 400tys. razy godzinę po meczu z Mariborem, myślicie, że to tylko Polacy? Legia wizerunknwo wygrała na tej akcji, Celticowi jeszcze długo będzie ona wypominana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizerunkowo w plecy to są u nas w kraju i to też pewnie tylko wśród antyfanów. Każdy trzeźwo myślący kibic powinien dostrzec fakt, że ten przepis jest nieżyciowy, zwłaszcza w zaistniałej sytuacji. Myślisz Ignazz, że w analogicznej sytuacji jakaś wielka marka z najsilniejszej ligi zostałaby potraktowana podobnie? Nie wydaje mnie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz Ignazz, że w analogicznej sytuacji jakaś wielka marka z najsilniejszej ligi zostałaby potraktowana podobnie? Nie wydaje mnie się.

 

Dlaczego nie? Regulamin to regulamin i nie ma co się dziwić karze, albo mówić o niesprawiedliwym traktowaniu, bo niesprawiedliwym byłby awans Legii, skoro to ona złamała przepisy.

 

Ja rozumiem żal kibiców Legii i ogólnie otoczenia klubu, no ale po prostu nie rozumiem jak oni wyobrażają sobie wyjście z takiej sytuacji...

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem kibicem Legii to raz. Zdajesz sobie sprawę jaka jest popularność Celticu na wyspach? Cała Irlandia Południowa, gro Anglików i pół Szkocji. Można sobie gdybać, ale taki Man U robiący podobny błąd imo na bank nie dostałby takiej kary. UEFA straciłaby w ten sposób setki mln euro. Tak samo z podobnych pobudek na rękę było im przepchnięcie Celtícu. Nie było nigdy wcześniej podobnej sytuacji dlatego nie wiemy czy walkower był tak naprawde jedynym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki Man U robiący podobny błąd imo na bank nie dostałby takiej kary

 

To nas właśnie różni od poważnej piłki. Oni takiego błędu by nie zrobili, my zrobiliśmy i już. Pomysł Bońka? Ale czy Boniek czasem nie proponował im kontaktu z Celticiem, a nie robieniem z siebie ofiary wszędzie gdzie się da? Szkoda mi Legii, bo sportowo mogli być gotowi na LM, ale cholera już powinni się skupić na graniu a nie  gdybaniu. A wszystkim gorącym głową z Ł3 proponuje żeby odpuścili walkę oprawami przeciw UEFA, bo jak UEFA wykluczy Legię z pucharów, to znowu będzie gadanie, że mafia, że złodzieje etc. nie widząc problemów u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę jaka jest popularność Celticu na wyspach? Cała Irlandia Południowa, gro Anglików i pół Szkocji. 

 

Co to ma do rzeczy?

 

Można sobie gdybać, ale taki Man U robiący podobny błąd imo na bank nie dostałby takiej kary. UEFA straciłaby w ten sposób setki mln euro. 

 

A wg mnie by dostał taką karę. 

 

 Tak samo z podobnych pobudek na rękę było im przepchnięcie Celtícu. 

 

No i właśnie to podejście jest błędne. Bo skoro to Legia złamała regulamin, to jak można mówić o przepchnięciu Celticu? Przepchnięta to mogłaby być właśnie Legia, gdyby nie przyznano walkovera, albo Celtic by zrezygnował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w prawych obywatelach nam obrodziło w Polsce. Od 8 sierpnia. Aż łza się w oczach kręci. "Prawo jest prawem" "przepis jest przepisem" "regulaminów trzeba przestrzegać" :eagerness:

 

A jakiś tam duch sportu? Jeb.ć go! "we care about football"? Jakieś durne hasełka w uefie czy innych enbiejach? Je..ć - "Sporty tak mają"

 

I się później dziwi jeden z drugim, że jedna czy druga organizacja, ma kibica w dupie i liczy się tylko $, jak "kibic" ma sam w dupie szacunek do tego co w tym wszystkim powinno być najważniejsze  - SPORTU.

 

6-1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w prawych obywatelach nam obrodziło w Polsce. Od 8 sierpnia. Aż łza się w oczach kręci. "Prawo jest prawem" "przepis jest przepisem" "regulaminów trzeba przestrzegać" :eagerness:

 

A jakiś tam duch sportu? Jeb.ć go! "we care about football"? Jakieś durne hasełka w uefie czy innych enbiejach? Je..ć - "Sporty tak mają"

 

I się później dziwi jeden z drugim, że jedna czy druga organizacja, ma kibica w dupie i liczy się tylko $, jak "kibic" ma sam w dupie szacunek do tego co w tym wszystkim powinno być najważniejsze  - SPORTU.

 

6-1.

 

A gdzie byłeś jak Francuzowi na mistrzostwach Europy odebrali złoto? Dlaczego ŻADEN, dosłownie ŻADEN polski dziennikarz nie podniósł larum, że nasz biegacz dostał w prezencie srebro i nie widział w tym problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ludzi z mentalnością "prawo prawem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" tyle co zawsze i cały czas tak samo niepoważni :rugby:

No tak to wygląda, Pan A. odkrywa świat.

 

Nawet nie wysiliłeś się żeby przeczytać ze zrozumieniem ( chyba że nie umiesz, to nie ma tematu ), tylko bierzesz jakieś zwroty wyrwane z kontekstu i palisz głupa. Słabiutko.

 

Shevcu

 

Post chyba nie powinieneś kierować do mnie bo ja akurat uważam, że w tym przypadku SPORT przegrał z głupim przepisem. A gdzie dziennikarzole byli wtedy i co pisali, to mnie nie interesuje bo mam ich w dupie.

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie A. ja naprawdę chciałbym wreszcie zobaczyć polską drużynę w LM i sam bardzo im kibicowałem w dwumeczu przeciw Celticowi, ale skoro już stało się to, co się stało, to można było to przyjąć w sposób bardziej godny. A nie zarzucać rywalom "brak postępowania fair" w momencie, w którym samemu jest się winnym. Trzeba umieć ponieść konsekwencje własnych błędów.

 

4-4, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie byłeś jak Francuzowi na mistrzostwach Europy odebrali złoto? Dlaczego ŻADEN, dosłownie ŻADEN polski dziennikarz nie podniósł larum, że nasz biegacz dostał w prezencie srebro i nie widział w tym problemu?

Podobnie z Marit Bjoergen i jej astmą - wszyscy wkurwieni bo brała leki i wygrywała. Korzeniowski w chodzie i Jędrzejczyk w pływaniu mając astmę brali leki i wtedy problemu nie było.

 

Webb zaliczył nam bramkę ze spalonego - cisza. Webb podyktował karnego Austriakom - o k**** co się wtedy działo. Zastanawiałem się czy go czasem naprawdę nie zapierdolą.

 

Naprawdę niektórym będzie bardzo ciężko w życiu do czegoś poważnego dojść jak pierwszą rzeczą po zrobieniu błędu jest myśl "no tak ale do kogo by się tutaj jeszcze dopi*****ić żeby moje frajerstwo zeszło na dalszy plan?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.