Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kroki UEFA nie grożą światowym konfliktem. Własnie takie organizacje powinny naciskać na Rosję najbardziej.

 

W sytuacji Legii fair play jest to, że byli zespołem lepszym ZDECYDOWANIE, Celtic poziomem sportowym im nie dorastał do pięt a przegrali przez naruszenie regulaminu, który nijak nie miał wpływu na wynik.

 

Oczywiscie ze nie grozi, ja jednak bede sie trzymal zdania ze UEFA to napewno nie jest pierwsza w kolejce organizacja od naciskow na Rosje.

 

Dla  mnie troche daleko od fair play jest odpasc po wlasnym wie(L)bladzie i przekonywac wszystkich ze powinno sie awansowac. Gwarantuje Ci ze w sytuacji odwrotnej nikt w Wawie nawet by sie nie zajaknal o fair play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko o to chodzi to po co tyle pi****lenia? Przecież wiadomo, że chodzi o przepisy a nie grę czy układy. Sporty tak mają.

 

Takich przepisów nieprzystających do szeroko pojętej idei sportu jest pełno w różnych dziedzinach, dobrze by było gdyby takie sytuacje jak ta Legii powodowały jakieś zmiany, ale zazwyczaj zmienia się niewiele albo i nic. Lament jest przesadzony, prościej jest zwyczajnie przestrzegać tych przepisów i tyle. To jest przynajmniej w naszej mocy więc na tym warto się skupić a nie patrzeć wszędzie tylko nie na siebie. Po pierwsze Legia, po drugie Legia, po trzecie Legia. Potem UEFA i Celtic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nie kumacie, że awans celticu nie ma nic wspólnego z dobrym graniem w piłkę nożną i tylko o to chodzi?

 

A Ty nie kumasz że to Legia dała ciała po całości i dopóki będą szukać winnych wszędzie tylko nie u siebie to nigdy nie wyjdą z syfu.

Od 20 zarządzam projektami - za to co zrobiła Legia w normalnej firmie wyleciało by z hukiem kilka osób od dyrektora pionu zaczynając i powstałaby grupa która bardzo szybko by wprowadziła procedury zapobiegawcze. To Legia z prezesem na czele jest winna tego że stracili te kilkanaście milionów złotych. Oni i nikt inny . Zrozum że Legia ma niewiele wspólnego z profesjonalnym zarządzaniem. Przecież te przepisy istnieją od lat 20 nikt nigdy ich nie zmieniał - cały świat umie się do nich zastosować jedna Legia nie i nagle maja dla niej zrobić wyjątek.

 

Ja nie mogę pojąć jakim cudem nikt z Legii nie dostał dyscyplinarki !!! Wina za tę karę leży w 100% po stronie Legii . W 100% tam nie ma nawet cienia wątpliwości kto dał ciała, kto zachował się jak kretyn i co gorsza kto wciąż zachowuje się jak tchórz i nawet nie próbuje uderzyć się w pierś i powiedzieć moja wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo się cieszę, może nie tak obrazowo jak kolega kulfon, ale to najlepsza wiadomość w tym miesiącu! Celtic dostał tzw. eurowpierdol dwa razy pod rząd, tego nie pobije nikt, nawet nasi rodzimi trenerzy i kluby. Szkoci wyszli na totalnych frajerów i podwójnie skalali swój honor i historię. Teraz tylko czekać na losowanie jeśliby obie drużyny wpadły na siebie, nie chciałbym być w skórze The Boyz - to będzie gang bang. Boję się tylko, że kibole L-ki zrobią taką borutę w Glasgow, że znowu będzie się o nas pisać tylko w kontekście kilku debili, których najmniej interesuje gra i wynik, a najbardziej bezsensowne lanie się po mordach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoci wyszli na totalnych frajerów.

Po prostu przegrali dwumecz z Mariborem. Ani to totalne frajerstwo ani ujma na honorze. Obwinianie ich za to że skorzystali z szansy jaką dała im niekompetencja Legii jest śmieszne. Jak sędziowie czasem nie uznają przepisowo zdobytego gola to nikt nie wymaga od drużyny która powinna stracić bramkę podłożenia się przy następnej akcji. Wręcz przeciwnie, wtedy to dopiero nazywano by ich frajerami. Tak samo powinno być tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogut

 

Porażka z Mariborem, który na własnym boisku potrafił tylko raz poważnie zagrozić bramce Celticu do tego na własnym boisku na którym przez ostatnie lata miażdżyli swoich oponentów i potrafili ograć najlepszą drużyna świata - jest porażką na maxa frajeską. Legia jest od Słoweńców spokojnie o przynajmniej klase lepsza. Mało która drużyna byłaby łatwiejszym rywalem w tej rundzie niż Maribor. Nieodbieranie telefonów (???) nieodpisywanie na maile jest akcją tak haniebną, że ciężko mi to opisać albo do czegoś przyrównać. Legia jest sama sobie winna, ale jakiekolwiek usprawiedliwienia zachowań Celticu do mnie nie trafia i będę z nich szydził aż mi się znudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym frajerem jest legia i tyle. Jestem pewien że na miejscu celticu zrobiłaby to samo. Przyczyna jest prosta -zbyt duża kasa do stracenia z LM.

Jasne że szlachetną postawą byloby wycofanie się ale nie ma na co liczyć w dzisiejszych czasach. Trzeba tak jak inni dbać o formalności i wtedy nie trzeba apelować do wątpliwej etyki przeciwnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.