Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

sporo sympatykow United jest na forum, co cieszy :)

 

 

to chyba idzie w parze z kibicowaniem Lakers, Muuu dostajesz w pakiecie ;)
w moim przypadku najpierw bylo MU pozniej LAL, jakis rok-poltora roznicy :)

 

ligi hiszanskiej nie lubie. jesli mialbym wybierac to zdecydowanie kieruje swoja sympatie w strone realu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego za cholerę nie pojmuję. Raz pismaki pierdolą, że na stadiony przychodzi bydło, chamstwo, prostaki, że jest głośno, że korki, że ludzie spać nie mogą etc., a dziś wielki lament, że na meczach repry brakuje dopingu...

 

Niech zapierdala taki pedałek z GW czy innego Przekrętu Sportowego na mecz kadry i drze japę wniebogłosy, proszę bardzo...

 

Niech też w swoim zawistnym zapatrzeniu w kwestie ujmijmy to "kibolskie", jawnie i wyraźnie napisze, że doping dla polskich klubów to hańba, potwarz i wstyd dla każdego wykształconego czy też nie obywatela, gdyż rolą każdego prawdziwego kibica jest zajadanie się w czasie meczu kiełbasą, frytkami i hamburgerami z dozwoloną nutką cichego piśnięcia "sędzia kalosz". Z kolei owo "piknikowanie" na meczach reprezentacji jest niegodne postawy obywatelskiej - tam trzeba się wydzierać, dopingować i broń Boże nie wpierdalać bułek i nachosów, bo można się zakrztusić w czasie śpiewania "Polska gola, Polska gola, taka jest kibiców wola"...

 

Jebani hipokryci, k****... Aż mi ciśnienie skoczyło ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem o niemcow :)

Chodzi mu o to pewnie, że kibice klaskali po hymnie Niemców, a nie gwizdali :)

 

Głowacki to jest mistrz nad mistrzami.

 

o geeez 5 postow powstalo a rozwiazanie bylo juz w pierwszym poscie nt. rzeczonego wydarzenia :)

 

btw z glowackim to faktycznie tajemniczy temat, paru trenerow juz go probowalo, za kazdym razem w kadrze ostro pierdolil, wylatywal, po jakims czasie zmiana trenera i co?? i znowu glowacki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego za cholerę nie pojmuję. Raz pismaki pierdolą, że na stadiony przychodzi bydło, chamstwo, prostaki, że jest głośno, że korki, że ludzie spać nie mogą etc., a dziś wielki lament, że na meczach repry brakuje dopingu...

[...]

Jebani hipokryci, k****... Aż mi ciśnienie skoczyło ;]

Ja tu raczej widzę krytykę dwóch skrajnych postaw (czyli z jednej strony dresiarskich kiboli a z drugiej kibiców "piknikowych") a nie hipokryzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bicia brawa po hymnie niemieckim - w końcu kultura na stadionie, niektórym to nie wiedzieć czemu przeskadza :mrgreen:

Kulturalnie to jest ładnie szwabski hymn wygwizdać :P

Ja tego za cholerę nie pojmuję. Raz pismaki pierdolą, że na stadiony przychodzi bydło, chamstwo, prostaki, że jest głośno, że korki, że ludzie spać nie mogą etc., a dziś wielki lament, że na meczach repry brakuje dopingu...

[...]

Jebani hipokryci, k****... Aż mi ciśnienie skoczyło ;]

Ja tu raczej widzę krytykę dwóch skrajnych postaw (czyli z jednej strony dresiarskich kiboli a z drugiej kibiców "piknikowych") a nie hipokryzję.
z dwojga złego to ja już wole zadymiarzy, to euro to bedzie porażka tak sobie myślę, 60 % biletów to sa jakieś wejściówki firmowe, lansik będzie i tyle.

i znowu glowacki :)

głowacki musi być i tyle, zresztą tak po czasie to wku*** mnie to gadanie, durny mecz towarzyski a niektórzy to teraz przezywają.

 

Słowem Wawrzyniak wporzo koleś jeden z nielicznych kopaczy który potrafi zdanie złożone zbudować, na niego też nie psioczcie, moze i by wygrali ale co to za ładna gleba była to nawet zwycięstwa nie szkoda :)

 

www.kwejk.pl/obrazek/450778/

www.kwejk.pl/obrazek/450746/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przestan elwariato bo grzeszysz takimi postami, to juz nawet nie jest smieszne.

ps-5 z ostatnich 6 meczow MU cyknelo Chelsea, a jedyne co slysze wsrod fanow Czelsi to ze Torres zagral dobrze, phi moze Rooneyowi buty wiazac, niech rusek wiecej kasy wysupla bo mu sie szkielet zespol strasznie zestarzal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.