Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

zapytali gościa na cyprze on powiedział że też trzyma kciuki za wisłę ... bo jest fanem omoni i nie znosi apoelu :D

No to w Polsce to samo. Pełno frajerów z Poznania (bo przecież Amica to potęga) za Apoelem, no załosne.

 

Ja tam nawet, jeżeli chodzi o puchary, to potrafię za Legią być, w końcu tu już nie rywalizujemy między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w Polsce to samo. Pełno frajerów z Poznania (bo przecież Amica to potęga) za Apoelem, no załosne.

 

Ja tam nawet, jeżeli chodzi o puchary, to potrafię za Legią być, w końcu tu już nie rywalizujemy między sobą.

Ja byłem za APOELem bo poprostu grali lepiej w piłke i zasłużyli na awans.

a ja tam mam w dupie tak samo i apoel jak i wisłe( to już nie odnośnie nawet mojego stosunku do całej polskiej piłki :) ) wyrosłem poprostu z takich naiwnych tekstów w których ktoś ci wmawia ze musisz być za jakimś klubem bo on jest z naszego kraju i to jeszcze przy okazji tak gównianej potyczki, razem to sobie trzeba być jak reprezentacja gra a przy tej okazji to już nie ośmieszajmy się ( oczywiście też śmieszy mnie jakiś cieszenie się z tego ze typy z cypru wygrały, niby mi jako kolesiowi z Legią związanemu miałoby to jakoś morale poprawić :? no rzesz k mać bez żartów, tutaj tylko można się licytować kto w ostatniej dekadzie jest bardziej żałosny :evil: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jakby nie patrzeć bilans pod kątem punktów rankingowych wychodzi bardzo dobrze jak do tej pory.

 

Wisła Kraków 5-0-1

Legia Warszawa 2-2-0

Śląsk Wrocław 1-3-2

Jagielona Białystok 1-0-1

 

Oby tak dalej, to może trochę awansujemy w rankingu. Z samego rankingu wynika, że po tym sezonie zniknie z kart historii najgorszy sezon polskich drużyn w pucharach (2007/2008), wiec za dwa lata można myśleć o jakimś awansie wzwyż z 23 miejsca na którym obecnie jesteśmy - bankowo robnimy Szkotów, którym się już nikt nie ostał i którym zniknie najlepszy sezon.

 

http://blog.kalendarz-kibica.pl/2011/05 ... uefa-2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.