Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Matek ja bym wzial ale co ja mam do powiedzenia. Dla Andersona kluczowy sezon, zobaczymy jak sobie poradzi jako lider srodka pola, Scholesa latwo nie bedzie zastapic. Widzialem jego "testimonial" z piatku, piekna sieknal ta bramke na 1-0. Dalej Carrick, Park, Giggs, Gibson, troche slabawy mi ten srodek pola sie wydaje. Cleverley wydaje sie ze moze byc graczem wielkiego formatu, wciaz melodia przyszlosci ale widac ze ma chlopak papiery na granie. Dobrze zagral z City w II polowie, jako jeden z niewielu dobrze tez gral w meczu ktory mialem okazje obejrzec na stadionie z Chicago Fire. Beda z niego ludzie. A Berbatov przy tym jak rozwija sie Danny Welbeck to imo sobie za duzo nie powacha murawy, wiec jak moga za niego jeszcze cos skasowac to ja jestem za. Sneijder do MU i jestem w niebie :)

Tak w ogole to jaka przyszlosc ma MU, ilu nowych mlodych utalentowanych grajkow, gk 21 lat (dal dupy wczoraj), Cleverley 22 lata, Anderson 23 lata, Welbeck 21, brazylijscy blizniacy 21 lat, Rooney (nie nowy ale wciaz ledwie 26 lat), Phil Jones nowy obronca z Blackburn 19 lat, Chicharito chyba 22 lata i w koncu Smalling 23 lata (coraz czesciej go wystawia SAF na prawej obronie, ale docelowo imo srodek obrony). Toz to mozna cala jedenastke sklecic z samych mlokosow i sporo namieszac w Premier League.

Liverpool sie wzmocnil, ciekawe jak beda sobie radzic w tym sezonie, Man City bedzie grozne, Chelsea, w jakims stopniu Tottenham, a co z Arsenalem? Tam same zawirowania i spekulacje, juz sie nie moge doczekac nastepnego weekendu.

 

edit:

I niech Fergusonowi nawet nie przychodzi do glowy sprzedawanie Naniego, ma swoje minusy i dziwne zachowania czasami (az go msui Ronn opier...) ale gracz to rewelacyjny. Aha i Ashley Young to najlepszy zakup tego lata, facet dopiero teraz rozwinie skrzydla, ja tam go biore do swojego fantasy premier league skladu i od niego zaczynam budowanie druzyny. Swoja droga tez wcale nie jakis stary gracz, w wieku Rooneya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Sneijderze juz sie tyle naczytalem ze w sumie nie wiadomo w co wierzyc. Ja uwazam ze taki lider srodka pola to skarb. Podobno cena MU nie straszna tylko zadania zarobkow odstraszaja, ciekawe czy Man City teraz pociagna za cyngiel. Ja wiem, ze nie wszyscy u nich grali, ale ich stac i moga spanikowac i go kupic. Przeciez golym okiem bylo widac kto byl "lepszy" w tym meczu, kto rzadzil i dzielil w tym meczu. To ze sie skonczylo dramatycznie i szczesliwie dla MU to inna sprawa. Poczatek II polowy SAF wprowadza sobie trzech mlokosow za dwoch srodkowych obroncy, podpory calej defensywy, plus mlodego Cleverleya to sobie mysle, no tak trening sie zaczal. A tu taka mila niespodzinka, i dobra gra w II polowce.

Aha i za tego "lamacza nog" Richards powinien wyleciec z boiska, dobrze ze Young nie zostawil nogi na ziemi bo mialby sezon z glowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winny Real oczywiście.

 

Faul Marcelo i sędzia daje czerwoną kartkę. Wszystko ok, Marcelo idzie do szatni, a tutaj cała ławka Barcy wylatuje i zaczyna przepychanki.

 

Villa uderza Oezila i tak zaczyna się bójka.

 

Mou nie powinien tak się zachować, ale puściły nerwy no i bronił swojej drużyny.

 

Jednak wszystko zacząło się od Barcy, od ławki która sama chciała wymierzyć sprawiedliwość. Czemu nikt o tym nie pisze? Tylko o zachowaniu Mou? Nie widzieliście jak cała ławka wparowała na boisko? Jak Oezil dostał strzał w podbródek od Villi? Jak Pinto wparował w Alonso i Ramosa?

 

Biedna Barcelona, wplątał ich zły Real w bójkę...

 

dziwne, że gdy sędziowie rozpędzili ta grupkę na ziemi nie znaleźliśmy zwijającego się Alvesa, Busketsa i paru innych aktorek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ta bronił swojej drużyny, rycersko, z tzw podpierdolki wsadzają palec w oko trenerowi Barcy.

 

Nieistotne jest kto zaczął przepychankę (oczywistym jest że ten małpiszon w białym trykocie faulując celowo Fabregasa), istotne jest co zrobił Mułryjnio, powinien zostać nagrodzony statuetką im. gracza amiki wronki Samuela Marmoledy , Czekoladowym placem grzebalcem.

 

Zagrali jak banda idiotów, mieli jeszcze czas, mogli wyrównać, ale że mają na ławce człowieka o mentalności wiejskiego cfaniaczka, a na boisku kilku matołków, to woleli się skompromitować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemo nie zmienia to faktu, że zupełnie nie potrzebnie podnieciła się cała ławka Barcelony po tym faulu Marcelo.

 

Sfaulował? Sfaulował.

Dostał czerwoną kartkę? Dostał.

Zrobił to celowo? Pewnie tak.

 

Tylko nie kumam co z tego? Przecież sędzia wymierzył mu sprawiedliwość, od tego jest on, a nie ławka Barcelony.

 

Zachowanie Mourinho oczywiście bezcelowo i żenujące, ale fakty są takie, że udział w tych zajściach miały obie drużyny, a nie tylko ten zły Real trenowany przez łego Mourinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyszlo wam do glowy ze lawka barcy ruszyla zeby zyskac troche czasu przy prowadzeniu? wybic przeciwnika? przy okazji mozna tez postarac sie o kartki dla krolewskich przy braku strat wlasnych bo to tylko rezerwowi...

 

zaczynam nienawidziec barcy, na lessiego patrzec nie moge. przydalby im sie kubel zimnej wody na leb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

istotne jest co zrobił Mułryjnio, powinien zostać nagrodzony statuetką im. gracza amiki wronki Samuela Marmoledy , Czekoladowym placem grzebalcem.

 

heheheheeh palec grzebalec o k**** :lol::lol::lol::lol:

 

a Smolarkowi tak siadl na psyche ten incydent, ze spierdolil na drugi koniec swiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borek był przez kilkanaście minut w raju a tu taki klops :D co za żenada, nie nie mówię o wyniku ale o całym tym szumie w Polsce wszyscy trzymają kciuki za nasza siłe klubową zapytali gościa na cyprze on powiedział że też trzyma kciuki za wisłę ... bo jest fanem omoni i nie znosi apoelu :D No ale to Cypr imperium nie wiem czy większe od Wawy, cholera gdyby nie ŚP Kazimierz Górski to by w tym kraju nikt nie wiedział co to jest ta piłka kopana, 30 lat po ostatnich sukcesach tylko nam się ostali domorośli fani realu i barcelony a no i tego menszesteru utydy :D może na 20 lecie awansu widzewa ktoś się postara awansować do fazy grupowej ( to będzie dopiero sukces, po prostu totalny kosmos faza grupowa lm :D :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.