Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co, od tych 3 dni najciekawszym meczem jaki obejrzałem to był mecz Brazylii... ale kobiet. I mówię to w pełni poważnie, bo CL na razie stoi na cienkim poziomie.

Swoją drogą rozbawił mnie szef argentyńskiej federacji Julio Grondona, który pochwalił za grę Messiego a innych zrugał... on chyba inny mecz oglądał bo jak dla mnie to Di Maria, Kun i Tevez coś grali a reszta w kulki leciała no ale cóż... http://www.sport.pl/pilka/1,82408,98875 ... tylko.html

 

edit: Ten Neymar też nieźle przereklamowany póki co... obejrzałem parę meczy z jego udziałem i jeszcze nie trafiłem na mecz w którym by brylował... jedyne czym się wyróżnia to pajacowatą fryzurą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez slaba ta Argentyna, jak Kolumbia ich nie pyknela w tym meczu??? Messi przeslaby, ciekawe jakie tym razem beda tlumaczenia. Raz jebnal z wolnego panu Bogu w okno, drugi raz sam sie prawie polamal w srodku pola bez ataku rywala, mial dwa zajebiste prostopadle podania i to by bylo na tyle. Jak tam nie bylo karnego i czerwieni dla Burdisso w I polowie? Swoja droga jak sedzia puscil gre i ten kolumbijczyk zjabal na pustaka to prawie jak w polskiej A klasie. Nie pamietam dokladnie nazwiska, ale ten kolumbijczyk Falcao(?) wyglada mi na bardzo dobrego grajka, sial poploch w defensywie Argentyny. Generalnie poki co faworyci niewypal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajać do Europy a konkretnie do Azji, nasz czołowy zespół Jagiellonia Białystok nie dała rady w dwumeczu potędze z Kazachstanu która to pierwszy raz w historii przeszła pierwszą runde eliminacyjną.

 

Pamiętam tak z 10-15 lat temu był lament, że już jesienią Polskie zespoły odpadają z pucharów, później, że pod koniec sierpnia, teraz lecimy już na początku lata. A lokalna gwiazda Niedzielan teraz woła sobie milion złotych za sezon i najlepsze jest to, że pewnie tyle dostanie od Wojciechowskiego czy Filipiaka. Lokaut to tutaj by sie przydał bardziej niż w enbiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Argentyna za burta, Brazylia za burta, tak to jest jak sie nie opotrafi strzelac rzutow karnych. A brazyle to juz w ogole przeszli samych siebie, 0 celnych na 4 proby? :shock: Dziwny ten turniej, to co Urugwaj zgarnia wszystko?

Chile.

Dziabak, ale co Chile? Chyba, ze w kolejnej edycji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba... w 120minutach też nie wygrali żadnego... najlepsze będzie jak w finale będzie podobnie i znów karne... byliby chyba pierwszą drużyną wygrywającą trofeum bez wygrania żadnego meczu w regulaminowym lub doliczonym czasie gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

legia dala rade

+ w wisle gra wielu obcokrajowcow, poludniowcow, ktorym granie w takich warunkach niegorzne.

maor przeciez jest izraelczykiem, bez jaj. o problemach moglibysmy mowic gdyby to byly lata 80, czy 90, gdzie 95% kadry to byli polacy. troche czasy sie zmienily a panujace upaly nie pomoga takze miejscowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.