Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

GLORY GLORY MAN UTD!

zeby wyjebali Special One z Realu ciekawe czy zgodzilby sie byc aststentem Fergusona na jakis jeden-dwa sezony i pozniej by zastapil go na stale :wink:

spokojnie, Fergie jak sam zapowiadał poki co nie myśli o zejsciu ze sceny :)

 

co do jego ewentualnego nastepcy to tylko david moyes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie wykluczam, że kiedyś poprowadzi mu. mam jednak nadzieje ze tak sie nie stanie. strasznie pajacowal w strone united gdy prowadził zespol ze stamford bitch. zreszta wątpie żeby wrócił na wyspy. Bardziej spodziewałbym sie jego powrotu do włoch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le co ten Kuszczak wyrabial :| szkoda bo to byl raczej jego pozegnalny mecz, na OT Fergie pewnie da zagrac van Der Sarowi na pozegnanie. Niestety Tomkowi chyba za bardzo udzielil sie stres, szkoda bo do tej pory raczej nie zawodzil. Na szczescie dobrze sie skonczylo i...

 

Jest mistrzostwo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stres z tego powodu ze to mogla byc jednak ostatnia szansa zeby pokazac sie w United. Nie chodzio nawet o to ze nagle dostalby szanse u nich na bluze z 1, tylko o to ze jest obserwowany przed okienkiem przez inne druzyny. napewno chcial sie pokazac z jak najlepszej strony, ale moze chcial za bardzo i tak wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zardzewialy byl :) Parodia w jego wykonaniu, ale Mistrzostwo jest, przeskoczyli Liverpool, Giggs dwunastokrotny Mistrz Anglii=nie mam pytan :) A tym co Sir Alex Ferguson zrobil z tym klubem po przyjsciu do MU, i jakie trzy zajebiste generacje pilkarzy i 3 zespoly z nich zlozone zbudowal nawet nie musze pisac, gablota klubowa ugina sie pod ciezarem wszystkich pucharow i pucharkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Obejrzalem sobie trzy meczyki dzisiaj, najlepszy Angole-Szwajcaria, Harta chwalilem a tu taki wystep, choc mur tez sie nie popisal. Brazylia-Holandia nudy jak cholera, multum zoltych kartek (w tym 2 za diving dla brazyli) i jedna czerwona dla Ramiresa. W koncu Hiszpanie zdemolowali USA rewanzujac sie za porazke sprzed roku. Czekam na mecz Polska-Argentyna, tzn ich trzecim skladem, ale obejrze z przyjemnoscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Swoją drogą coś w nocy o 4 chyba oglądałem wczoraj Argentyna - Boliwia... ale ta Argentyna gra żenadę... dobrze, że Di Maria i Kun weszli i zaczęli grać bo tak to mega żenada. Swoją drogą ten Messi to ch*ja gra i stopuje grę Argentyny - druga połowa to dobitnie pokazała :/ Kiwacz, kiwacz i się zakiwa na śmierć... jak to jest, że tak fenomenalnie gra w klubie a beznadziejnie w reprezentacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem... ale zawodników rozlicza się z sukcesów, szczególnie takich jak oni a obaj zawodzą w reprezentacjach. Można powiedzieć, że obaj się starają itd ale nie przynosi to pożądanych efektów.

Poza tym jak mi ktoś gada o jakimś Messim, Ronaldo to im odpowiem: Marta ;) niech z tej Brazylijki biorą przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.