Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Xabi Alonso (Hiszpania)

Daniel Alves (Brazylia)

Iker Casillas (Hiszpania)

Cristiano Ronaldo (Portugalia)

Didier Drogba (WKS)

Samuel Eto (Kamerun)

Cesc Fàbregas (Hiszpania)

Diego Forlán (Urugwaj)

Asamoah Gyan (Ghana)

Andrés Iniesta (Hiszpania)

Júlio César (Brazylia)

Miroslav Klose (Niemcy)

Philipp Lahm (Niemcy)

Maicon (Brazylia)

Lionel Messi (Argentyna)

Thomas Müller (Niemcy)

Mesut Özil (Niemcy)

Carles Puyol (Hiszpania)

Arjen Robben (Holandia)

Bastian Schweinsteiger (Niemcy)

Wesley Sneijder (Holandia)

David Villa (Hiszpania)

Xavi (Hiszpania)

 

Lista nominowanych do zdobycia Złotej Piłki przez France Football i FIFA, nie obeszło się

bez skandalu bo tak tylko można nazwać nieobecność Diego Milito na liście .Jeśli

zwycięski gol w Pucharze Włoch ,decydujące trafienie w ostatniej kolejce ligi włoskiej wreszcie dwa gole w finale LM, tryplet i 30 goli w sezonie nie wystarczają by być choćby nominowany to taką listę można sobie buty wytrzeć . Brak najlepszego zawodnika w ubiegłym sezonie na angielskich boiskach (Rooney) też co najmniej zastanawia,jeśli głównym wyznacznikiem była forma na MŚ to co tu w ogóle robi Drogba z Ronaldo?

 

1.Sneijder

2. Xavi

3. Forlán

 

Tak bym widział końcową klasyfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Millito został chyba najlepszym graczem LM. Bo napastnikiem to bankowo. Wiec nie rozumiem czemu go tutaj nie ma. Mistrzostwa wygladały jak wygladały. Ja bym bardziej skłaniał sie ocenie piłkarzy przez pryzmat sezonu, mś w mniejszym stopniu.

 

Ale juz to widze. Wygra albo Messi- nie wiadomo dla czego bo sam triumf w Primera Division to raczej za mało. Albo Tomas Miller.

 

Chociaz jaja by były jakby wygrał Asamoah Gyan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc co sedzia odjebal we meczu MU-Tottenham? Przy 1-0 dla MU powinien byc karny dla gospodarzy za faul na Nanim (ciagniecie za koszulke), potem teatralny pad, dotkniecie przez niego pilki reka... Gomes sobie pilke wypuszcza by kopnac rzut wolny, Nani podbiega i na pustaka cisnie do sieci (wtf???). Jakbym byl fanem Spurs (a to jedna z mich ulubionych ekip) to bym sie niezle wkurwil. Czy jest jakis przepis ktorego ja nie znam? Albo sedzia nie zauwazyl tej reki??? Nie mam wytlumaczenia na to co sie stalo.

Bale'm ladnie sie Rafeael zaopiekowal, ten pierwszy uciekl mu moze raz po lewym skrzydle, jestem pod wrazeniem. Van der Vaart kontuzja uda, ciekawe czy na Inter sie pozbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze w tej sytuacji jest to, że liniowy podniósł chorągiewkę, więc powinien być wolny dla Tottenhamu. Do Gomesa nie można mieć pretensji, bo gra w takich momentach musi(!) zostać przerwana (albo karny, albo wolny dla Spurs i żółta dla Naniego za symulkę). Mam nadzieję, że Clattenburg już (przynajmniej w tym sezonie) nie będzie sędziował w premier league.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek ja tam tez nie placze, Tottenham tylko lubie :)

Ale nie moga sie takie babole sedziemu zdazac na tym poziomie pilki, ze ci zawodnicy go nie oklepali (szczegolnie tego liniowego) to byl jakis cud. Tylko jedna zolta kartka dla Modricia ktory byl juz w tym momencie kapitanem (po zejsciu Keane'a) to bylem w szoku.

Liniowy i glowny faktycznie powinni sobie juz odpoczac od sedziowania w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko widzę włoskie kluby w tegorocznej LM ,Milanowi ratuje dupę 37-latek ,Roma gra w kratkę a Benitez rozregulował perfekcyjnie działająca maszynę jaką był Inter za kadencji Żoze ,mimo remisu i dopiero fazy grupowej to Real jest dla mnie zdecydowanym faworytem do wygrania całej LM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.