Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Co za mecz, po prostu co za mecz!!!

Prawie MU dali sobie wyrwac wydawalo sie pewne trzy punkty, ale w koncu Berbatov pokazal jak wielkim jest talentem (ale IMO charakter nie ten), ta bramka przewrotka stadiony swiata. Nie ma to jak wbic szpile Liverpoolowi :) Hattrick w takim meczu to cos niesamowitego. Nani znowu rewelacyjnie, staruszek Scholes i te jego krzyzowe podania, prosze tylko wyp... z druzyny tego barana Evansa (O'Shea nie lepszy), prawie "nas" kosztowal mecz, zeby taki klub nie byl w stanie kupic porzadnego srodkowego obroncy, szczegolnie przy kontuzjogennosci Ferdinanda :shock:

Trzy punkty sa i to niezmiernie cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mysle, ze napisze prawde ktora wszyscy interesujacy sie pilka nozna znaja, de Jong to skonczony debil. Polamal wlasnie Bena Arfe w dwoch miejscach za jednym zamachem. Dla takich idiotow nie powinno byc miejsca w pilce noznej, kiedys juz pisalem byc jego kolega w zespole to prawdziwy "luksus", grac przeciwko niemu strach sie bac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Van der Sar-nie mam pytan po prostu, mega szmata, czas juz chyba isc na emeryture bo zaczyna slepnac. MU gra tak przecietnie ze az zle, jak w srodku pomocy chasaja tacy geniusze jak Gibson czy Anderson to w sumie nie ma sie czemu dziwic.

Bardzo dobry meczyk AV z Chelsea (nawet mimo remisu 0-0), tempo z poczatku spotkania to jakies mistrzostwo swiata, a AV zrobila swietny biznes sciagajac Irelanda z Man City, beda mieli z niego ogromny pozytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van der Sar-nie mam pytan po prostu, mega szmata, czas juz chyba isc na emeryture bo zaczyna slepnac. MU gra tak przecietnie ze az zle, jak w srodku pomocy chasaja tacy geniusze jak Gibson czy Anderson to w sumie nie ma sie czemu dziwic.

ferguson musi zrozumiec ze bez transferow jakis mocnych gosci (snejider) tylko kupujac mlodych bedziemy w takiej sytuacji jak arsenal. dobrych sprzedajemy, a kupujemy mlodych obiecujacych czesto placac gruba kase (jak za andersona). do tego te zawirowania z roo

kolejny blad vds (ten w ostatnim meczu lm na szczescie nie spowodowal utraty bramki). moze pora dac szanse kuszczakowi? nie rozumiem dlaczego nie chce mu zaufac, przeciez jak juz gra to prezentuje sie bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety wyrobnicy z Wysp Brytyjskich w stylu O'Shea czy Evansa moze i sa dobzi do grania w sredniakach czy slabeuszach pokroju Newcastle, czy West Hamu ale zeby walczyc o Misia trzeba czegos wiecej. Wczesniej udawalo sie te niedostatki zamaskowac geniuszem Ronaldo, Teveza, Giggsa czy zdrowego Rooneya, teraz widac co sie dzieje gdy ich brakuje badz sa kontuzjowani/bez formy/szukajacy uciech u angielskich dziwek.

Trzeba paru transferow, nie ma w ogole skrzydel bo sam Nani (ktory notabene za duzo nurkuje) nie da rady, Giggs jest coraz czesciej kontuzjowany, Valencia wylecial na prawie caly sezon.

Jak van der Vaart pojawil sie na rynku za grosze to MU wolalo wydac kase na jakiegos nieznanego Bebe ktorego SAF nawet nie widzial na oczy.

Kolejne stracone punkty w meczu ktory powinien nam przyniesc 3 pkt, jak z Fulham czy Evertonem gdy prowadzilismy i mielismy "pewna" wygrana. Mozna sobie teraz pogdybac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi ktos rok temu powiedzial ze Rooney na wlasne zyczenie bedzie chcial opuscic MU to bym go skierowal do lekarza. I dalbym sobie rONczke uciac ze on zostanie w MU do konca kariery bo niby kocha najwieksza klub w Anglii... no i bym stracil prawice badz lewice, ale kicha :(

mysle ze to sie jeszcze jakos pozytywnie dla nas zakonczy. kazdy ale nie rooney k****... nie zniose go w koszulce realu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby mi ktos rok temu powiedzial ze Rooney na wlasne zyczenie bedzie chcial opuscic MU to bym go skierowal do lekarza. I dalbym sobie rONczke uciac ze on zostanie w MU do konca kariery bo niby kocha najwieksza klub w Anglii... no i bym stracil prawice badz lewice, ale kicha :(

mysle ze to sie jeszcze jakos pozytywnie dla nas zakonczy. kazdy ale nie rooney k****... nie zniose go w koszulce realu :(
Ja natomiast nie zniose go w koszulce Chelsea albo co gorsza Man City :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jesli wogole odejdzie to na pewno do Hiszpanii. Swoja drogą ciekawe ile taki Real jest w stanie wylozyc za Wayne'a. Napastników u nich niewielu a hasju jak lodu. Jak kwota zblizy sie do tego ile za Ronaldo wylozyli to niech go sobie biora.

 

Rooney pomału stawał sie ikona tego klubu, ale cos jedank sie zmienilo. Zgubił forme. Do tego te afery. Chciabym zeby gral dla United do konca kariery, ale jesli chce odejsc to niech odejdzie. Mozna na nim zarobc a w zamian kupic ze 2óch-3ech niezlych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie zniose go w koszulce Chelsea albo co gorsza Man City

mysle ze nie pojdzie do nikogo innego w anglii

Jak kwota zblizy sie do tego ile za Ronaldo wylozyli to niech go sobie biora.

w takiej sytuacji tez jestem za. 90 mln ok tylko oni wiedza ze on nie chce przedluzyc umowy i za jakis czas moze byc do wziecia za darmo. do kiedy obowiazuje go ten kontrakt?

podpadl mi myslalem ze kto jak kto ale on zostanie u nas do konca...

Mozna na nim zarobc a w zamian kupic ze 2óch-3ech niezlych graczy.

w zamian mozna splacic troche dlugu... sytuacja z kasa za cr nauczyla mnie juz ze nikogo za wielka kase narazie nie kupimy. widac bylo ze sa braki a mimo to nikt wielki do nas nie przyszedl. duet snejider&vdv to bylo moje mazenie tego lata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogladajac wczoraj mecz realu komentowany przez sergiusza ryczela dochodze do wniosku ze wojtek jagoda nie jest taki zły :)

 

ogolnie bylo wszystko stronniczosc (na korzysc realu), kult boga (krystyny, "piłkarz idealny" <lol>) oraz pomylki. ogolnie od kilku miesiecy wraz z ziomkami mhyysllimy kim jest i jakie ma koneksje ojciec sergiusza ryczela, albo jak mocno pracował swoim ciałem by komentowac wszystkie najwazniejsze mecze :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zamian mozna splacic troche dlugu... sytuacja z kasa za cr nauczyla mnie juz ze nikogo za wielka kase narazie nie kupimy. widac bylo ze sa braki a mimo to nikt wielki do nas nie przyszedl. duet snejider&vdv to bylo moje mazenie tego lata

Dlatego napisałem tylko niezłych. To nie City. SAF raczej gwiazd za wielką kase nie kupuje. Ostatni był chyba Berbatov i wreszcie zaczął sie spłacac

 

A Runejowi kontrakt wygasa w 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.