Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Kily wstydz sie, chyba Messi lepiej pasuje do Rooneya :)

Swoja droga jakie to madryckie, styl im nie pasi, no to jak chca dalej zajmowac drugie miejsca w lidze, dostawac w pape od Barcy w kazdym meczu i dalej srubowac rekord porazek z rzedu, i w koncu odpadac w LM z "jakimis" Lyonami to niech zatrudnia jakiegos furiata co bedzie gral tylko ofensywe, piekne dla oka... i bardzo nieskuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Links a moze wlasnie na odwrot, przez lata kupowali wszystko co byla narynku, wszystkie najwieksze dostepne i niedostepne nazwiska i g... im to dalo (w ostatnich latach przynajmniej). Moze wlasnie lepsza mysla jest trener z charyzma ktory tu kogos dorzuci, tam kogos wykopie, albo ustawi do pionu i w koncu zrobi z nich druzyne a nie zbiorowisko indywidualnosci. Dziwisz im sie ze kombinuja? Wcale nie musza to byc w to lato najwieksze nazwiska, to musza byc gracze pasujacy do jego koncepcji, zadne mega gwiazdy.

Wątpię Danp. W takim razie powinni wczesniej zatrudnic porządnego trenera. A teraz Jose przyjdzie i co? Wyrzuci kogos? Tyle kasy poszło, więc teraz wszyscy muszą pasowac do taktyki. A imo za duzo tam gwiazdeczek. Przyklad Snejdera czy chocby Robbena pokazuje ze na prawde zajebisci pilkarze nie moga pokazac swoich umiejetnoci w tym systemie. Moze Mourinho to zmieni. Zobaczymy... albo i nie...

 

Nie ogladalem duzo Realu w tym sezonie, ale widzialem np mecz z Barca. Nie wygladalo to za dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry aktor, czy... ?

… charyzmatyczny trener którego będzie brakować w Mediolanie .O szacunku czy wręcz uwielbieniu jakim jest darzony przez piłkarzy Interu najlepiej świadczy fakt iż Snajder już wyraził chęć podążenia za Jose do Realu do tego samego Realu który rok temu bezpardonowo go wyrzucił .Milito i Maicon również wyrazili chęć dołączenia do królewskich , z resztą spróbuj znaleźć jakąś negatywną wypowiedź pod jego adresem z ust jego byłych piłkarzy. Szanuje swoich zawodników jest wobec nich szczery, lojalny i dostaję to w zamian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mourinho, kolejny świetny towar, ze szkółki barcelony tak BTW :P

 

Szkoda, ze idzie do Realu, bo pewnie rozpierduche zrobi Barcy z dupy, ale trzeba mu przyznac ze jest kozakiem. W Chelsea tez z tego co pamietam caly sklad sie wstawial za nim, a nie jest przeciez typem przyjemniaczka :>

 

Ciekaw jestem jego dalszej kariery, ale jeszcze pewnie nie jedno wygra. Ciekawe co po Realu ? bundesliga? cypr ? polska ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja juz sie jaram zblizajacymi sie wielkimi krokami Mistrzostwami Swiata? Czy poki nie rozstrzygnely sie Finaly NBA to macie pileczke w glebokim powazaniu??? Juz kombinuje jak kon pod gore by miec jak najwiecej mozliwosci obejrzenia meczow na zywo, roznica czasu mnie dobija :)

Obejrzalem ostatnio pare spotkan Holandii, w tym mecz przeciwko meksykom (to sie chlopakom u mnie w pracy dostalo po tym meczu :)) i jestem pod wrazeniem. I do tego w mocno okrojonym skladzie, ale ten cholerny van Persie, znienawidzony z boisk w Anglii dokonuje tam niebywalych rzeczy, jestem oczarowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ba, ja już powiedziałem pannie, że bierzemy rozwód na miesiąc :D

 

od finałów '94 nie przegapiłem żadnego meczu MŚ. Widziałem przynajmniej połowę każdego.

 

Teraz nie mam złudzeń, że uda mi się obejrzeć wszystko, bo jednak dorosłe życie i praca na to nie pozwolą, ale postaram się obejrzeć jak najwięcej się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od finałów '94 nie przegapiłem żadnego meczu MŚ. Widziałem przynajmniej połowę każdego.

Ja jeszcze mogę do tego dodać ME :wink: ,planuje mieć obronę magisterki w czerwcu i niestety też się zanosi że po raz pierwszy nie zobaczę wszystkiego .

 

Tradycyjnie od 98 będę za Brazylią(szkoda że bez Adriano) ale jeśli Anglia z Rooneyem wygra nie będę płakał ,liczę też na afrykańskie zespoły zwłaszcza na WKS i Ghana. No i mam nadzieje na srogie lanie Argentyny a boskiego na bruku… mundial bez Zanettiego i Cambiasso no żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jego dalszej kariery, ale jeszcze pewnie nie jedno wygra. Ciekawe co po Realu ? bundesliga? cypr ? polska ? :D

Myślę że już teraz z dość duża dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić iż kolejnym przystankiem Żoze będzie ponownie Anglia ,w kontrakcie istnieje podobno klauzula pozwalającą mu opuścić po dwóch latach "Galacticos" na rzecz Manchesteru United .By podjąć próbę zastąpienia sir Alexa, trzeba mieć jaja większe od głowy. A Mourinho dzięki charyzmie, ambicji i osiągnięciom ma szanse udanie zastąpić legendę MU, ciężko będzie znaleźć lepszego kandydata który utrzyma dyscyplinę w zespolę i zagwarantuje wyniki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE

 

Właśnie takiej reklamy tegorocznych NBA playoff mi zabrakło z pomysłem i humorem, patetycznego ,,focus’’ nie dało się oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jego dalszej kariery, ale jeszcze pewnie nie jedno wygra. Ciekawe co po Realu ? bundesliga? cypr ? polska ? :D

Myślę że już teraz z dość duża dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić iż kolejnym przystankiem Żoze będzie ponownie Anglia ,w kontrakcie istnieje podobno klauzula pozwalającą mu opuścić po dwóch latach "Galacticos" na rzecz Manchesteru United .By podjąć próbę zastąpienia sir Alexa, trzeba mieć jaja większe od głowy. A Mourinho dzięki charyzmie, ambicji i osiągnięciom ma szanse udanie zastąpić legendę MU, ciężko będzie znaleźć lepszego kandydata który utrzyma dyscyplinę w zespolę i zagwarantuje wyniki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=idLG6jh23yE

 

Właśnie takiej reklamy tegorocznych NBA playoff mi zabrakło z pomysłem i humorem, patetycznego ,,focus’’ nie dało się oglądać.

ogólnie całe 'amazing happens' to słabizna jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.